Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

02 kwie 2009, 18:25

hej hej
no i nie mialam tego usg :ico_placzek:
10-tego dopiero bede miec ah a juz tyle czekalam na to i tu znowu trzeba czekac :ico_olaboga: na szczescie izuś_85, poczestowala mnie pysznym chlebkiem ze smalcem i wyciagla do ciucholandu i mi humor tym poprawila :-)
a szczerze powiem ze w desperacji to dzwonilam do innych lekarzy ale tam albo pozne terminy albo za drogo wiec czekam na moja ginke ah wiec jeszcze tydzien w niepewnosci :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2009-04-02, 18:31 ]
Tweety123 ubranko super :-D

monia82 a prenatalne badanie robilas one jest bardzo czule i skuteczne wiec moze zanim pojedziesz szukac jakis specjalistow zapisz sie na to badanie i moze akurat okaze sie ze tam wszystko ladnie pokaze

[ Dodano: 2009-04-02, 18:52 ]
ktora w najblizszym tyg usg robi bo musze wiedziec co mi wypadnie w walce plci :ico_oczko: bo jak na razie jest 3:3

Awatar użytkownika
megi5566
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3536
Rejestracja: 04 lis 2008, 12:04

02 kwie 2009, 19:55

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

BETINA ja tez mam 10teg0 :ico_olaboga: i teraz nei wiem, co mi powinno wypasc: Chlopczyk czy Dziewczynka :547: :547:

O ktorej godzinie masz to USG :694: Ja mam na 12:20 :-D

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

02 kwie 2009, 20:18

hello
betina, szkoda ze nie mialas tego usg a my tak czekalismy na wiesci :/

wy tez tak macie ze wycieka wam z piersi przezroczysty plyn??

Awatar użytkownika
megi5566
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3536
Rejestracja: 04 lis 2008, 12:04

02 kwie 2009, 20:33

hmmm... mnie to nic nie wycieka ale za to mam dziwne mrowienia w dole brzucha i nie wiem co to moze byc :ico_noniewiem:

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

02 kwie 2009, 20:36

megi5566, takie mroweczki chodzace po ciele czujesz??
ja miala cos takiego na smiutkim poczatku ciazy hmm i tez nie wiem co to bylo :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
megi5566
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3536
Rejestracja: 04 lis 2008, 12:04

02 kwie 2009, 21:17

Na poczatku tez mialam takie mroweczki ale teraz troche inaczej to odczuwam :ico_noniewiem: tak jakby mi dol brzucha robil "brrrrrrrr"

monia82
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 53
Rejestracja: 17 lut 2009, 14:39

02 kwie 2009, 22:37

izuś, betina dzięki że się odezwałyście...
nie, nie miałam robionych badań prenatelnych, mój gin twierdził, że nie ma takiej potrzeby bo nie jestem w grupie ryzyka. Ale powiem wam że takie badanie i tak by nie wykryło wady, jaką ja miałam bo robiłby je chyba ginekolog a nie kardiolog, a lekarz który mi o tym powiedział twierdził, że aby wykryć takie wady potrzeba specjalistycznego usg wykonanego przez kardiologa, bo gin nie wykryje.
Znam przypadek gdzie dziewczyna miała usg genetyczne, przezierność karkowa ok, kość nosowa była, serce 4-jamowe i co? Dziecko urodziło się z zespołem downa, nadciśnieniem płucnym i wadą serca. I żadne badanie tego nie wykryło!
Ja się tylko zastanawiam czy jest sens wiedzieć wcześniej i się denerwować czy lepiej czekać do porodu z nadzieją, że dzidzia jest zdrowa... dobranoc

Awatar użytkownika
Tagar
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 413
Rejestracja: 14 mar 2007, 00:34

02 kwie 2009, 22:53

No witajcie Panienki!
Znowu nastukalyscie tyle ze juz nie nadrobie czytania... eee te wasze posty to sie z pewnoscia na tasiemca telewizyjnego nie nadaja. Serialu w kamiennym kregu bysmy z tego nie zrobili, bo tam po 10 nieogladanym odcinku to ciagle wiadomo o co chodzi, a u was to sie gubie juz po dwoch stronach nieprzeczytanych :ico_olaboga:

A ja po wizycie gina. Diagnoza: chlopak jak nic.

Wszystko ok, tylko zmartwilo mnie to ze lekarz nie pozwolil mi juz poleciec za granice. Chcielismy z mezem na tydzien w kwietniu bryknac, ale ja poprzednia ciaze przelezalam i w tej mogloby sie powtorzyc. Gin mowi ze lepiej zebym nie dostala skorczy w Egipcie bo juz nie wroce do porodu :D No coz... i znowu wakacji nie bedzie :ico_placzek:

monia... ja jestem zdania ze moze lepiej nie wiedziec, bo potem stres i smutek... choc kiedy wiesz wczesniej masz jeszcze mozliwosc wyboru czy aby napewno chcesz takie dziecko rodzic... tylko nie wiem czy chcialabym stanac przed takim wyborem i podejmowac decyzje...

kurcze padam z nog. ide spac
trzymajta sie dziewczeta.

ps. moja Hanka teraz siedzi 3/4 dnia na dworze i padam przed 19 wieczorem, wiec trzeba spac razem z nia bo od rana ma tyle energii ze szok! i niestety nam nie daje pospac...

[ Dodano: 2009-04-02, 22:54 ]
kurcze, a gdybym ja nauczyla sama obslugiwac dvd to by se rano mogla sama baje puszczac i dalaby nam pospac :ico_puknij: hm... to jest mysl... :-D

Awatar użytkownika
Tweety123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2358
Rejestracja: 20 sie 2008, 08:08

03 kwie 2009, 07:32

mamaJulci jak po badaniach? coś wiadomo? :ico_haha_02: no i jka ci się CORFAMED podoba?
widzę,ze ja dzisiaj stawiam :ico_kawa: z rana, na dworze pięknie, a nam się robota jeszcze na dzisiaj zwaliła... pół dnia przed kompem spędzę. Przed wstaniem z łóżka chwycił mnie okropny skurcz w łydce, musiał mnie mój M rozmasować, straszny ból, dawno nie miałam czegoś podobnego, ale wyczytałam, że w ciąży mogą się zdarzyć i puchnięcie nóg jeszcze nas czeka...ale za to wiem dla kogo te wszystkie "męki", mój M dumny już się chwali wszystkim, że dziedzica noszę;) :ico_ciezarowka:

[ Dodano: 2009-04-03, 07:36 ]
Tagar, gratuluję synka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
moniaja bym się przebadała, zawsze może być jakaś nadzieja na leczenie, albo operację zaraz po urodzeniu (nie wiem na czym ta wada polega) ale ja jak byłam w pierwszej ciąży robiłam wszystkie badania i każde pokazywało te nie dobre wieści, ale w życiu byśmy się nie zdecydowali na usunięcie, ale lepiej jest wiedzieć co jest naszemu dziecku, a nuż się okaże, że zdrowe :ico_haha_02: nam dawali 1% i dla tego procenta robiliśmy te badania

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

03 kwie 2009, 07:53

hejka z rana, no to mamy 4 chłopca czyli kolej na dziewczynke. Na kogo wypada?

[ Dodano: 2009-04-03, 08:21 ]
przed chwilą wzięłam no-spe - pierwszy raz w ciąży, bo strasznie mnie boli podbrzusze od kilku dni. Mam nadzieje, ze to nie jakies skurcze, ktore powoduja u mnie skracanie szyjki,

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 1 gość