Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

02 kwie 2008, 09:38

CleoShe pisze:ale przy następnym dzidziusiu będę cycusiową mamą


ja tez mam nadzieje

Marcia fajnie ze zajrzalas do nas fajne zdjecia

no i wychodzi na to ze ja dzisiaj pierwsza czyzby juz wszystkie na spacery powychodzily

u nas jedna pobudka o 5 wczesniej majka strasznie sie wiercila wiec wstawalam dalam jej smoka i dalej spala no i 2 noc cala spedzona w lozeczku

a i mojemu mezowi zmienili zmiany chodzi teraz na 21 i przychodzi nad ranem wiec spi z nami my z majka nie nauczone spac z tata ale sa plusy tego ze tak pracuje bo jak go obudze o 15 to bedzie wyspany a nie tak ze spal zawsze na raty

pierwszy raz w hiszpanii bede sie rozliczac z podatku sama nigdy tego nie robilam bo zawsze nas firma rozliczala a teraz musimy sami nie wiem jak mi to wyjdzie dopiero wczoraj o tym pomyslalam a do konca czerwca mam czas tylko ze ja do polski na 1,5miesiaca jade i nie wiem czy zdarze

sabi_k77
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 347
Rejestracja: 09 lut 2008, 13:15

02 kwie 2008, 11:22

Cześć dziewczyny :-)
ale paskudna pogoda,nic tylko spać...
Marcia, Maja też straszna gaduła i śmieszka,zobaczymy kiedy zacznie nam pyskować :ico_oczko: ,bo ja bardzo wcześnie zaczęłam mówić
Wczoraj w pokoju Mai znajoma mojej szwagierki malowała ścianę,efekt jest taki:
Obrazek
Ja osobiście jestem zachwycona :ico_brawa_01: ,mam nadzieje,że Majeczce też się będzie podobało :-)
Kurcze,wczoraj dostałam pierwszy okres :ico_zly: .Cały czas karmię tylko piersią i miałam nadzieję,że dłużej będę miała spokój,ale nic z tego :ico_nienie: Ale może to i dobrze,bo ostatnio miałam obsesję,że jestem znowu w ciąży,a w moim przypadku,po cesarce nie byłoby to wskazane...
A to moja pannica:
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

02 kwie 2008, 11:27

Od godziny, jak nie więcej, próbowałam tu wejść i coś się nie dało :-/
Po tej wczorajszej kaszce Norbert spał mi nadzwyczaj dobrze. Tylko jedna pobudka. Poszedł spać o 20.30, obudził się o 2.30, a potem to już rano na karmienie po 8. Rafał wrócił już do domu więc go nakarmił a ja sobie spałam. Tylko po tym karmieniu, możliwe, że Norbert już nie chce spać, ale niby śpi tylko strasznie się wierci, stęka, wygina jakby coś mu było lub się śniło. Smoka mu wkładam, ale nie pomaga. Muszę go wybudzić by się uspokoił a wtedy się patrzy na zasłony i się śmieje od ucha do ucha. Wczoraj było tak samo :ico_puknij:

madziarka81 pisze:Przed chwilka Martynka spadła mi z kanapy

Oj Madziarka uważaj na malutką :ico_oczko: Ale kiedyś czytałam tu na TT wątek bodajże "Pierwsza pomoc" tam akurat było jak dziecko spada z łóżka. Ponoć raczej nic złego stać się nie powinno :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-04-02, 11:34 ]
Sabi, super malowanki, ślicznie wyszły. Ja pamiętam jak ja zi rodzeństwo byliśmy mali to tata nam namalował Kaczora Donalda (tego Sknerusa). Potem zastawiony był regałem a po latach jak byłyśmy już duże i tata malował pokój to strasznie nam szkoda było, że trzeba go zamalować :ico_haha_01: .
Fotki też fajne.. zwłaszcza ta na takim samym leżaczku jaki Norbert ma :ico_haha_01:

sabi_k77
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 347
Rejestracja: 09 lut 2008, 13:15

02 kwie 2008, 11:35

madziarka81 pisze:Przed chwilka Martynka spadła mi z kanapy

o jejku,to ładnie musiałaś się wystraszyć,dobrze że na strachu się skończyło.Ja ciągle się boję,żeby moja mała nie spadła,na przewijaku to tak bryka,że chyba będę ją musiała zacząć przewijać na łóżku.Nawet na sekundę nie możemy tych naszych bąbli z oka spuscic :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

02 kwie 2008, 11:43

sabi_k77 pisze:madziarka81 napisał/a:
Przed chwilka Martynka spadła mi z kanapy


dziewczyny uważajcie na Wasze skarby!


kiepska nocka u mnie. tzn Krzycho spał ładnie tylko mi sie cos porobiło. głowa ruszac nie moge cos krzywo spałam albo mnie zawiało wczoraj w ogródku, cały karko pół pleców i głowa mnie bolą. cała sie musze odwracac zeby zobaczyc co jest za mna bo głowa nie da rady. tesciowa mnie czyms nasmarowała. moze przejdzie.


u nas dzis leje i jest brzydko wiec nici ze spacerku
Ja osobiście jestem zachwycona :ico_brawa_01: ,mam nadzieje,że Majeczce też się będzie podobało :-)


sliczne!!! podoba mi sie bardzo. przydałby mi sie tez taki utalentowny ktos zeby takie namalowac.

ja patrzyłam na allegro na takie naklejki wielkie właśnie z Kubusia Puchatka - komplet cos ponad 250zł - przesada!!!

sabi_k77
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 347
Rejestracja: 09 lut 2008, 13:15

02 kwie 2008, 11:51

CleoShe pisze:Fotki też fajne.. zwłaszcza ta na takim samym leżaczku jaki Norbert ma :ico_haha_01:

to pomarańczowe,co Maja ma na sobie na tym zdjęciu,to właśnie ta poduszka Frejki na bioderka,o której kiedyś pisałam,paskudne to,niewygodne i nie moge małej niektórych fajnych ubranek zakładac :ico_placzek: Stroję ją tylko jak gdzieś jedziemy :-D ,wtedy ma trochę swobody,bo do fotelika samochodowego sie z tym nie mieści

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

02 kwie 2008, 11:52

marcia_pod pisze:dziewczyny uważajcie na Wasze skarby!
no własnie ja jestem na siebie zła bo przeciez cały czas uważam, nie zostawiam jej samej nie przypiętej i spadła przy mnie, byłam przeciez obok, tylko akurat miałam całą uwagę skupioną na Paytryku :ico_placzek:

Ale na szczęscie nic sie nie stało, teraz spi sobie w łózeczku, ciekawe jak długo zważywszy na to ze Patryk co jakis czas wchodzi tam do pokoju :ico_noniewiem:

Fajne te malowidła na scianie. My jak będziemy mieli juz swoje mieszkanie tez coś takiego zrobię w pokoju dzieci :-)

[ Dodano: 2008-04-02, 11:54 ]
sabi_k77, córeczka śliczna :ico_brawa_01:

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

02 kwie 2008, 12:27

Jola lekarka wie pewnie lepiej jeżeli powiedziała że to normalne.Mi mówią że to powinno się zrosnącno i że nie ma przecieku czyli ok .Musze jezdzic na kontrole co 6 tygodni.Mam bserwowowac dziecko czy nie sinieje tzn kolo ust i raczki.

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

02 kwie 2008, 12:31

Madziarka, właśnie coś mi się kojarzyło jak pisałaś, że Martynka śpi. Zajrzałam na wątek Pierwsza Pomoc i weszłam na temat "Co zrobić gdy dziecko spadnie z łóżka"
Małgorzatka pisze:JEŚLI DZIECKO UDERZY SIĘ W GŁOWĘ NIE KŁADZIEMY GO SPAĆ DO 3 GODZIN PO UDERZENIU, GDYŻ PODCZAS SNU PUCHNIE MÓZG DZIECKA I WSKUTEK WSTRZĄSU MOŻE DOJŚĆ DO NIEDOTLENIENIA I ŚMIERCI DZIECKA !!!!!!!!!

:-/ Zajrzyj tam i poczytaj. Zresztą każda niech zajrzy i poczyta sobie na zaś. Warto wiedzieć.

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

02 kwie 2008, 12:58

CleoShe pisze:JEŚLI DZIECKO UDERZY SIĘ W GŁOWĘ NIE KŁADZIEMY GO SPAĆ DO 3 GODZIN PO UDERZENIU, GDYŻ PODCZAS SNU PUCHNIE MÓZG DZIECKA I WSKUTEK WSTRZĄSU MOŻE DOJŚĆ DO NIEDOTLENIENIA I ŚMIERCI DZIECKA !!!!!!!!!

Zajrzyj tam i poczytaj. Zresztą każda niech zajrzy i poczyta sobie na zaś. Warto wiedzieć.
brzmi to przerazająco, na szczęście juz sie obudziła i od pół godziny "gada" z nami :-)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość