Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

03 kwie 2009, 19:50

po pierwsze nikomu nonono nie obrabiam, tylko dziewczyny spytaly sie mnie czemu nie pisze na wrzesniowkach wiec im apisalam to samo co tu i tez to samo sadza co ja.
Nie wiem czemu jestes oburzona, to sa moje odczucia, nie napialam, ze jak jestescie same to piszecie miedzy soba tylko ogolnie.
A problem nie lezy na pewno we mnie..........
To nie sierpniowka moze przeszkadzac,ile pisze z Marta,tylko ewentualnie naszym dziewczynom,a jak dotad nikt mi tego nie zarzucil.Po drugie,jezeli przeszkadzalo to Tobie trzeba bylo napisac na tym forum,a nie na sierpniowkach bo ich to nie dotyczy,wtedy odnioslabym sie do tego bez oburzenia.
Problem nie lezy w Tobie?A w kim? we mnie?To mi sugerujesz?Kto wie kiedy bedziesz sie ewakuowala z sierpniowek na lipcowki i tak dalej....Naprawde ,nikt nikogo na sile nigdzie nie trzyma.Badz sobie tam gdzie sie lepiej czujesz.Mysle ze jestes konfliktogenna,a ja nie potrzebuje konfliktow, mam dosc innych problemow na glowie,wiec pozwol,ze to bedzie ostatnie moje zdanie.

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

03 kwie 2009, 19:57

Po drugie,jezeli przeszkadzalo to Tobie trzeba bylo napisac na tym forum,a nie na sierpniowkach bo ich to nie dotyczy,wtedy odnioslabym sie do tego bez oburzenia.
to co , ze ich nie dotyczy, spytaly to napisalam, nie rozumiem dlateczego mialabym im nie napisac, a co do przenoszenia to juz nei badz taka wscibska, bo nie mam zamiaru sie z sierpniowek przenosic i nie mowie, ze wina lezy w Tobie, w ogole iebie nie rozumiem.
.Mysle ze jestes konfliktogenna,a ja nie potrzebuje konfliktow
po czym to stiwerdzilas, bo ja o konflikcie nie mowie, w ogole nie wiem po co robisz takie wilekie z tego HALLO.
To moja sprawa gdzei pisze i nikt mi nei zabroni napisac tego co czuje, a dziewczynom nie musi to przeszkadzac, bo ja napisalam to odnosnie mojej osoby, a nie w imieniu innych dziewczyn

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

03 kwie 2009, 20:08

Pati

No leje cos mi sie nie wydaje ze ja odpisuje na posty tylko Miszki :ico_haha_01: stram sie zawsze odpisac na temat na ktory mam cos do powiedzenia.
A skoro lepiej czujesz sie na sierpniowkach bo tam nie ma mnie i Miszki no to nie rozumien co za problem :ico_noniewiem:

wogole to dla mnie nie ma temoatu bo kazdy pisze to co chce do kogo chce i komu chce!

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

03 kwie 2009, 20:34

Oj kurde cos jakas ostra wymiana zdan nastapiła :ico_szoking:

Patki kochana czasami tak jest ze nam sie wydaje iz inni nam nie odpisuja, ja nie raz juz tak miałam ze cos napisałąm i nikt tego nie skomentował, a jak prosilam kiedys o rade na kolki to tez nikt tutaj nie zareagował, az w koncu jeszcze raz poprosiłam i odpisały te dziewczyny, ktore cos o tym wiedziała, bo te co nie miałay z tym stycznosci nie komentowaly, bo nic na ten temat nie wiedzialy :-)

Tez kiedys przestałam tu zagladac, bo przeniosłam sie na listopad bo urodziłam włąsnie wtedy i jakos brak czasu mnie dopadał jak Filipek był malutenki.
Ale teraz chetnie tu zagladam i w miare wolnego czasu pisze :-)

No nie wazne, ja was wszystkie lubie i tyle jeszcze zadna mi za skore nie zalazła hihihih :-D :-D :-D

A moj smyk poszedł juz sobie kimac, ciekawe ile dzisiaj pospi, oby wiecej niz wczorajszej nocy :-)

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

03 kwie 2009, 20:58

Co do smykow to ja Wam pokaze jak Nina myje sama zeby - kurde robilam to juz? Chyba nie :D
Obrazek

Pati dziekuje za komentarz odnosnie Niny

Kurde a mala mnie rozwala.. nie wiem czy to zabki czy cos ja boli, oczy jej lzawia i wiem ze z przeziebienia bo ja tak mialam kilka dni temu, temp ma podniesiona tylko delikatnie - 37 stopni, katarek narazie rzadki az boje sie co bedzie pozniej ALE ona mi placze i to tak jak nigdy - ona w ogole rzadko placze wiec jak widze jak placze tak ze jej lzy leca to jestem przerazona! :)

A poza tym dzisiaj podgladalam mojego M z okna :P ale jestem wscibska! Masakra! Ja nigdy nie robilam takich rzeczy, nigdy nie wiedzialam jaki sasiad, gdzie i co robi :D nawret nie wiedzialam gdzie jaki mieszka :P no a moj M umowil sie na pilke z sasiadem i chcialam go obczaic :D i taki calkiem calkiem! :) Fajna bluza i fajne cialko :P nie takie jak mojego mezusia :P tylko hihihi jak tak zrobilam sobie dziurke z zaslonach i tylko oko mi wystawalo to popatrzyl prosto w nie :O i nie wiem czy to byl przypadek ale chyba tak! Bo przeciez ciemno jest... nie? :P

No a drugi kolega - taka ciotka :D musze Wam to napisac - powiedzial ostatnio ze nie jedzie na pilke bo cos mu na twarzy wyskoczylo!! :D zalosne!!!!!! Rozumiem gdyby mu to widok przyslanialo.. ale to jakas zwyczajna nieduza opryszczka byla LEN WSTRETNY!!!

No i jeszcze powiem Wam ze dzisiaj wreszcie mielismyy isc na basen ;((((((((( pieluszki zakupione, wszystko przygotowane, przeszkoleni.. mialam nic nie pisac poki sie wreszcie nie wybierzemy - a wybieramy sie od 4 miesiaca Niny - i co? No i mala przeziebiona i zrezygnowalismy :((( Ehh do nonono, a tak chcialam ja zobaczyc w wodzie... no i ciekawe czy faktycznie zanikna jej juz odruchy z okresu kiedy byla w moim lonie :PPP :ico_zakochani:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

03 kwie 2009, 20:58

No nie wazne, ja was wszystkie lubie i tyle jeszcze zadna mi za skore nie zalazła hihihih

A moj smyk poszedł juz sobie kimac, ciekawe ile dzisiaj pospi, oby wiecej niz wczorajszej nocy
I tak powinno byc :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
ja wlasnie staram sie przetrwac wrzaski spiacej jak nie wiem Natalki,ale chcialam ja dzis troche przeciagnac,moze dzieki temu dluzej pospi,bo wczoraj koniec spania juz nastapil o 11 :ico_placzek: Dokladnie wtedy kiedy ja sie mialam zamiar polozyc :ico_noniewiem: Oby dzis nasi mali terrorysci spali lepiej :ico_sorki:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

03 kwie 2009, 21:01

Jeszcze zrobie jedna glupia rzecz :P posprawdzam sobie emotikony moge? :P :ico_nerwusek: :ico_dziecko: :569: :570: :diabel2: :diabel: :561: :fuckyou2: :fuckyou2: :sindbad: :rofl: :064: :gitara: :059: g:fuckyou2 :evilbat: :501: :501: :501: :504: :502: :505: :508: :509: :506: :702:

[ Dodano: 2009-04-03, 22:03 ]
Kurde nawet nie wiedzialam ze ich tyle jest :D a czasem sie zastanawialam skad Wy je bierzecie - no nie swiece inteligencja ostatnio :D

Pokaze Wam jeszcze baletki ktore kupilam Ninie ostatnio :) a buty to moj fetysz :) o ile moge je tak nazwac :P

Obrazek
Butki Miska, Moje i Niny :D

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

03 kwie 2009, 21:03

Oby dzis nasi mali terrorysci spali lepiej
ciekawe czemu tak jest, ze raz dzieci spi fajnie a nastepnej nocki juz jest koszmar i jakos nie mozna tego przewidziec, przynajmiej ja tak mam, bo zawsze wszystko jest niby tak samo, a jednak nocki sa co jedna to inna :ico_noniewiem:

yoanna, ty to na prawde musisz byc niezłą papla, bo jak sie przyznałas piszesz tylko wiekszosci o sobie :-D :-D :-D
Fajna ta Ninka, nawet nie wiedziałam ze ma zabki :-) nie zawsze to pamietam, ale jak macie teraz te buzki z zabkami wklejone to widze ktore dziecko ile ma :-)

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

03 kwie 2009, 21:04

Co do smykow to ja Wam pokaze jak Nina myje sama zeby - kurde robilam to juz? Chyba nie :D
Ja z niej nie moge :ico_haha_01:
Chyba tez kupie Natalce taka szczoteczke :ico_brawa_01: No swietna fota :ico_brawa_01:
i taki calkiem calkiem! :) Fajna bluza i fajne cialko :P nie takie jak mojego mezusia :P tylko hihihi jak tak zrobilam sobie dziurke z zaslonach i tylko oko mi wystawalo to popatrzyl prosto w nie :O i nie wiem czy to byl przypadek ale chyba tak! Bo przeciez ciemno jest... nie? :P
:ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: Ale mnie ubawilas :ico_haha_01: Bo ja tez podgladam przez okno sasiada z dolu,no takie ciacho,ze az milo popatrzec,nie ma takiego brzucha jak moj Artur.A co tam,oni tez ogladaja dziewczyny :ico_brawa_01: yoanna, sliczne zdjecie Niny w opisie,jaki jej sie piekny lok buduje na glowce :-D

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

03 kwie 2009, 21:05

yoanna, niezłe gadzety te emotki no nie :-D

A buciki to Twoje pewnie te malutkie :ico_smiechbig: :-D :-D

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości