Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

03 kwie 2009, 21:08

ciekawe czemu tak jest, ze raz dzieci spi fajnie a nastepnej nocki juz jest koszmar i jakos nie mozna tego przewidziec, przynajmiej ja tak mam, bo zawsze wszystko jest niby tak samo, a jednak nocki sa co jedna to inna
No ja tez :ico_sorki: Tydzien potrafi spac calutka noc a nagle pobudki co 15 minut :ico_zly: Nie przewidze :ico_noniewiem:
Pokaze Wam jeszcze baletki ktore kupilam Ninie ostatnio :) a buty to moj fetysz :) o ile moge je tak nazwac :P
:ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

03 kwie 2009, 21:08

Kurde Wiola :DD straszna tro malo powiedziane :P ale mija mi pomalu... ale czasem moja przyjaciolka sie ze mnie smieje ze pierwsze 2h to moj monolog ;(( a w kolejnych to dopiero ona moze cos powiedziec.. na studiach nie wysiedze na zadnym wykladzie badz cwiczeniach zeby mnie nie upomnieli, no i w szkole tez tak zawsze bylo :D a teraz Wy macie przesrane, bo jak tak siedze tyler w domu to komus musze sie wygadac :(((

Ale dla swojego usprawiedliwienia dodam, ze ZAWSZE czytam wszystko co piszecie :) i zawsze pamietam wszystko co napisalyscie - i moze przez to ze tyle mowie, zawsze zapamietuje to co inni do mnie mowia :)

No a Wiola co do spania to zazdroszcze tego, ze Ty masz te nocki gdzie maly sypia lepiej.. bo u mnie lepiej tzn 4 pobudki, w tym jedna kolo 15 minut plakania i jedzenia, a pozostale trzy to karmienie i zasypia bez wiekszych problemow ....

No i ja tez mam nadzieje, ze Wasze dzieciaczki dzisiaj pospia ladnie.. moja przynajmniej zasypia regularnie :)

[ Dodano: 2009-04-03, 22:11 ]
Miszka a szczoteczka to naprawde dobra rzecz! Bo ona woli ja gryzc niz inne rzeczy, bo ma takie wypustki silikonowe i masuje sobie.. i najlepsze jest to ze nie wklada jej w ogole glebiej tylko zawsze sama koncowke - nie wiem skad wie, bo palce wklada do samego przelyku ...

[ Dodano: 2009-04-03, 22:13 ]
Obrazek Ta po prawej z tymi wypustkami jest do masazu dziasel :D MALO TEGO! Kosztowaly 10zl za 3 sztuki :) jedna do masazu dziasel, druga do pierwszych zabkow (ma tylko kilka wloskow) a trzecia juz taka jak sie ma ich troszke wiecej i przypomina nasza normalna :) nareszcie znalazlam cos niedrogiego w tych polskich sklepach..
Ostatnio zmieniony 03 kwie 2009, 21:14 przez yoanna, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

03 kwie 2009, 21:14

yoanna, a maz nie zakląda sobie korkow do uszu przypadkiem :-D :-D
Sorrki takie głupie zarty sie mnie trzymia :-D

Ty jeszcze cycem karmisz tak, a nie chciała bys w nocy dac z butli mleka, moze bedzie bardziej najedzona i ty bedziesz wiedziała ile wypije i ile przespi, no nie wiem taka moja mysl :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

03 kwie 2009, 21:16

A powiem Ci ze mnie nie slucha... :P brutalna prawda.. czasem jak mu cos opowiadam i zaczynam

"No i poszlam do przymierzalni, chce wziac czarna bluzke... a nagle wchodzi za mna koles i bierze mnie na stojaco"

To on mowi tylko 'yhy' :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
No ale sa plusy :D jak zapomne mu o czyms powiedziec to mowie "przeciez Ci mowilam, znowu mnie nie sluchales" :D albo jak przylapie mnie na jakichs niecnych czynach to tez mowie, ze mu mowilam :D pfiu! I problem z glowy :)

Ale my sie dziwnie dobralismy - bo on bardzo malo mowi, a ja za to za duzo...

[ Dodano: 2009-04-03, 22:19 ]
A co do butli .. kurde moze sprobuje. Jak bedzie mi sie chcialo :D bo chce juz skonczyc karmic piersia, isc na impreze, napic sie piwa, albo wypic whiskey z cola :[ chce jesc czosnek itp :P no i to nocne karmienie mnie trzyma, bo caly czas karmie piersia i nie wiem czy chcialoby mi sie robic butle w nocy.. ale sprobuje moze dzisiaj :D przygotuje butelki i zobacze czy to cos da :) chociaz dzisiaj mala jest oslabiona wiec nie wiem czy wrazenie nie bedzie mylne

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

03 kwie 2009, 21:26

Ale my sie dziwnie dobralismy - bo on bardzo malo mowi, a ja za to za duzo...
haha fajnie, a u nas tak raczej na rowno, chociaz moj M kiedys byl bardziej cichy teraz sie wyrobił, jest pedantyczny i ma czasami dwa biegi powolny i bardzo powolny :ico_olaboga: ale juz sie wyrabia przy mnie :-D
Oboje jestesmy ten sam znak z odiaku i bardzo podobni do siebie, tylko ze ja mam bardziej nerwowy i stanowczy charakter :ico_haha_01:

Ojj ja itak was wszystkie podziwiam tak długo karmic piersia, ja karmiłam 6 tygodni potem sie pokram stracił i jakos specjalnie nie starałam sie go odzyskac, butla jest super :ico_brawa_01:
A smak piwka to niebo dla gardła i pikantne rzeczy tez i wszystko jedzonko jest pychaaaaaa :-D

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

03 kwie 2009, 21:40

A ja Wam powiem, ze ja juz nie lubie karmic piersia :/ wiem ze to okropne - ale mala jest ciezka, zle mi sie ja trzyma, jak mi wysysa mleko to czuje sie jakby mi wysysala wszystkie soki z organizmu, robie sie spragniona, i jakas taka zdolowana :O powaga.. no jeszcze przy piersi trzyma mnie to ze wieczorami mam duze piersi :D:D:D nigdy nie mialam duzych a tu C sie robi achhhhh odrazu ciuchy inaczej wygladaja :)
A co do butli to lubie to ze moge ja calowac w glowke jak jej daje butle, ze sie przytula a to jedyne momenty kiedy to robi, bo tak to jestt zbyt zajeta wierceniem sie na wszystkie strony :[

Wiola a co do znakow zodiakow :D to moj jest baran!! Jest uparty okropnie, nie da sie mu przegadac... tzn da :/ ale musze go podstepem brac :D i uzywac wszystkich swoich wdziekow zeby zgodzil sie na cos do czego nie jest przekonany :)
No i jak raz cos powie to odrazu mnie stawia do pionu ;((

A ja jestem ta wiercaca dziury w brzuchu :D (strzelec) ale nie krzycze, i jestem spokojna, tylko upierdliwa :D no i pogadam sobie pogadam a i tak bedzie na jego .... ale zazwyczaj to on ma racje bo ja jestem nadpobudliwa :) no i owija mnie w okol palca :ico_szoking: :ico_chory: no chociaz tyle, ze jak powaznie sie klocimy to on pierwszy sie odzywa :D:D

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

03 kwie 2009, 21:48

yoanna, ja uwielbiam butle jest dla mnie strasznie wygodna, wiem ile zje i w ogle, kazdy lubi cos innego :-)

My to dwa raczki :-D łągodne, spokojne i uczuciowe :-D

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

03 kwie 2009, 21:54

Ojaa jaki macie horoskop partnerski :OOO

Nic nie jest w stanie rozdzielić tej pary. Nawet gdy płomień miłości między nimi dawno już wygaśnie. Jakakolwiek myśl o rozstaniu jest wręcz gorsza niż koniec świata, wszystko są w stanie przeżyć, ale nie koniec związku. Z resztą takie sytuacje to skrajne przypadki, ponieważ Raki potrafią kochać do grobowej deski. Ponadto dwojga Raków najczęściej łączy prawdziwa przyjaźń i przywiązanie.

Swój związek potrafią pielęgnować jak mało która para. Nawzajem dla siebie są troskliwi i czuli. Ich łagodność i szczera dobroć powoduje, że ich dom jest niezwykle ciepły i przytulny. Z przyjemnością obydwoje tam powracają. Także ich bliscy często odwiedzają tę parę, aby się ogrzać i pokrzepić. Potrafią bowiem wesprzeć każdego dobrym słowem i pomocną dłonią. Nie prowadzą co prawda życia towarzyskiego na szeroką skalę, ale prawdziwych przyjaciół im nie brak. A to jest dla obojga najważniejsze.

Ich życie przebiega dość spokojnie, na łonie rodziny. Lecz ich powszechny dzień niekoniecznie musi być nudny. Raki bowiem posiadają wiele pasji, którym oddają się całym sercem. Chętnie też wieczory spędzają na uroczystych kolacjach, w kinie lub teatrze. Dni świąteczne rezerwują jednak dla rodziny. Ich łoże pełne jest namiętności i romantyzmu. W ich sypialni nie może zabraknąć świec i innych nastrojowych akcesoriów.

Stanowicie niezwykłą parę - wielu od Was może nauczyć się co znaczy kochać. Wzajemnie o siebie się troszczycie i wspieracie. Dajecie sobie to co dla Was najważniejsze.

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

03 kwie 2009, 21:54

EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE nie piszcie tak szybko bo nie daje rady czytac

[ Dodano: 2009-04-03, 21:56 ]
yoanna :ico_brawa_01: Nina jest BOSKA :ico_haha_01: slodas :ico_brawa_01:
i ja tez poprosze o horoskop :ico_sorki: rak i skorpion :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

03 kwie 2009, 21:58

yoanna, hahah dobre, kiedys to tez czytałam :-D widac jestesmy tak dobrani jak nikt, ale wy tez nie mozecie narzekac :-D

Ruch i ogień. Obydwoje bardzo dynamiczni i energiczni. Pani Strzelec pełna nowych i śmiałych projektów będąca ciągle w ruchu, zderzy się z Baranem, który nadbiegnie znienacka również pełen energii i wigoru. Tak zapewne wygląda ich pierwsze spotkanie. Potem jest podobnie. Każde biegnie w swoją stronę załatwiać swoje sprawy.

Pani Strzelec skupia się na pracy dziennikarskiej, podróżniczej czasem politycznej, on wybiera wszystko, co wiąże się choćby z najmniejszą rywalizacją. Wolne chwile spędzają aktywnie razem. Wybierają się na basen, mecz lub wspinaczkę wysokogórską. Nigdy nie nudzą się w swoim towarzystwie. Szczodrze zasypują się najróżniejszymi prezentami. On uwielbia sprawiać jej niespodzianki, ona lubi je przyjmować i sowicie wynagradzać.

Razem się śmieją, żartują rozmawiają i... kłócą. A kłótnie ich bywają ostre - prawdziwy wyścig na argumenty. Potem się obrażają i rozchodzą. Ponieważ nie mogą zbyt długo bez siebie się obyć wracają i znów cieszą się sobą, aż do następnego rozstania. I tak upływa ich życie. Pełne dynamik, zmian i prawdziwej radości. Wspaniale potrafią się kochać. Dotyczy to także sfery intymnej. Łączy ich prawdziwa namiętność.

Jesteście dobraną parą. Potraficie ze sobą być: umiecie cieszyć się życiem i korzystać z jego zasobów. Zdarzają się Wam kłótnie i rozstania, ale zawsze odnajdujecie do siebie drogę. Jeśli choć trochę stonujecie Wasze temperamenty będzie Wam zdecydowanie lepiej.

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości