Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

03 kwie 2009, 22:25

Marta to chyba tylko u nas sa jakies uwagi a propo klotni i kasliwosci :) bo one to idealne! :)
pewnie tak :ico_haha_02: no ale prawdy sie nie ukryje :ico_oczko:
Ja zmykam bo M wrocił z pracy, moze mnie dzis poprzytla w nocy
no prosze prosze jak horoskop tutaj zadzialal :ico_haha_01:
Slonkono masz kochana troszke do czytania...

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

03 kwie 2009, 22:27

Slonko a Slad Ty jestes? Bo niedaleko mnie jest pszczyna ... tzn jakies 70 km od Krakowa, mam racje?

No i troche zazdroszcze tej jazdy na motorku :D mi sie marzy motor, ale scigacz jakis, moj M kupilby sobie dawno gdyby nie to ze ma inne pilne wydatki (czyt. MNIE :P ) a tak powaznie to nigdy na to nie pozwole, bo on jest swir i by sie pewnie na nim zabil :[ a ja bez niego bym umarla tez! Ale chetnie bym sobie pojezdzila :))

Ja zmykam w takim razie na jakis movie - milych snow Wam zycze i przespanych nocy Waszym maluchom :)

[ Dodano: 2009-04-03, 23:29 ]
Marta niestety :D a Wioli tez zazdroszcze! Bo moj jak zwykle na pilce :P ale dobrze, niech cwiczy i nabiera kondycji! To tez sie poprzytulam :ico_zly: :ico_zly: chociaz mnie i Niny nie bylo kilka dni wiec nadrobilismy :P:P

Dobranoc! :)

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

03 kwie 2009, 22:30

mi sie marzy motor, ale scigacz
:ico_brawa_01: no fajowy ale ja juz za stra jestem :ico_oczko: balabym sie :ico_haha_02:
Ja zmykam w takim razie na jakis movie - milych snow Wam zycze i przespanych nocy Waszym maluchom
no to ja tez spadam nie bede sama do siebie pisac :-D
milej nocki dziewczynki :ico_spanko:

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

04 kwie 2009, 00:22

Witam!
Dziewuszki kochane a coz to za jekies nieporozumienia
Pati uwazam ze naprawde nie powinnas tak odbierac tego ja tez czasem cos napisalam i nikt nie skomentowal tego wiec tez powinnam sie ze tak powiem obrazac? chyba nie i nawet zdazylo mi sie powtorzyc pytanie i cierpliwie czekalam no oodpowiedz ale czasem nie otrzymywalam ale sobie porostu pomyslalam ze moze dziewczyny nie znaja odpowiedzi albo nie wiedza jak skomentwac mojego poscika Nie robmy problemow z nie istotnych spraw tyle zla na ziemi ze chociaz tutaj badzmy mili dla siebie :ico_sorki: :ico_oczko:
Ja wczoraj ciezko pracowal w domu odwiedzilo mnie troche klijentek bo stwierdzily ze jak nie wracam to one mnie odwiedza bo juz czekac w nie skonczonosc nie moga :-D Wiec caly dzien pracowalam a Weronia z bacia caly dzien na dworze ino na cyusia wpadala :-D i niewiem czemu mnie dzis gardlo boli i drapie :ico_chory: :ico_zly: dzis jeszcze umylam dwa okienka i kolejne mnie czekaja tzn juz dzis a umylam wczoraj :-D :-D no bo ja znow wczesna pora do was pisze :-D ale zeszlo mi czytanie co napisalyscie
Dziewczynki szkoda ze z mojego telefonu filmiki nie odtwieraja sie z dzwiekiem a aparatu nie mam co filmiki nagrwa bo bym wam pokazala jak ten lobuz gada i chichra sie dzis sasiadka sie smiala jak slyszala jak ona opowiada i piszczy i krzyczy i tak sie smieje jak mylamokna to ja na dole slychac bylo a my na drugim petrze mieszkamy


Depreche mam nadal zlosci mnie wszystko :ico_zly: :ico_zly: nawet to ze mama miala przyjsc po malo o 16 a przyszla o 14 :ico_zly: :ico_zly: wiecie co ja juz chyba wariuje ta kobita stara sie jak moze zeby mi ulatwic zycie a ja sie wsciekam jestem zla na siebie :ico_zly: ze nie porwfie sie uspokoic chyba wariuje :ico_olaboga: a lekarz powiedzial ze dopuki karmie nic nie moge brac wiec musze sama jakos sobie zty wszystkim radzic :ico_olaboga: :ico_noniewiem:


Agusia ty chyba tez mialas depreche? ty czy ktos inny ? nie wiem :ico_noniewiem: juz zapomnielam

miszka kochana ty juz wrocilas do pracy ? i jak tam pierwsze dni? jak malunia niunia to zniosla?


Wiecie co Weronika juz tez pare nocy nie spi jak kiedys bo budzi sie pare razy w nocy i wisi na cycu i tym sposobem spi z nami ale wzeszlom noc powiedzialam sobie dosc nie bedzie cycowania przez noc i o 3 w nocy jak zaczela w lozeczku sie wiercic podeszlam i jej nie wzielam tylko obrocilam na boczke i usnela tak az wstala dzis o 7 rano zobaczymy czy zadziala to dzis w nocy a czkolwiek ju z odziwo spi o22 i jescze sie nie obudzila gdzie zwykle spi mi na kolanach jak ja pisze na kompie a tu niespodzianaka dobra no to na tyle mam nadzieje ze jutro zajze do was a yoanna, ja to juz nie mam slow dla twojej przeslicznej i zdolnej Ninulki jest boska i tyle miszka kochana :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: brawa za zebaczka

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

04 kwie 2009, 09:09

Witam z ranca :ico_kawa:
A spalysmy dzis w jednym wyrze z natalka,bo straszna milosc do niej ostatnio czuje :ico_sorki: nie moge sie od niej oderwac po prostu.
Swietne horoskopy,my jestesmy baranem i strzelcem z 17-letnim stazem,wiec w horoskopie zawarloby sie pewnie WSZYSTKO,co tylko w zwiazku jest w stanie sie wydarzyc :ico_haha_01: Matko,az mi sie nie chce wierzyc ze daje rade z Arturem tyle lat :ico_olaboga:
slonkoDzieki kochana za pocieszenie,mam nadzieje,ze tym razem w koncu zrobia z tym moim dzieckiem porzadek,bo jestem juz zmeczona :ico_sorki:
Ja wczoraj ciezko pracowal w domu odwiedzilo mnie troche klijentek bo stwierdzily ze jak nie wracam to one mnie odwiedza bo juz czekac w nie skonczonosc nie moga Wiec caly dzien pracowalam a Weronia z bacia caly dzien na dworze ino na cyusia wpadala
No widzisz,nie bedzie tak zle,zawsze mozesz dorobic w domu.A pozniej ,kto wie,moze otworzysz wlasny interes i pokazesz tej durnej szefowej na co Cie stac :ico_brawa_01:
kochana ty juz wrocilas do pracy ? i jak tam pierwsze dni? jak malunia niunia to zniosla?
Ja jeszcze nie :ico_sorki: Wracam po swietach-14 kwietnia-a boje sie jak sto :ico_placzek: Nie wiem jak to bedzie ,naprawde,no ale jakos musi byc,chocby nie wiem co sie dzialo kurcze.Ale spedza mi to sen z powiek strasznie :ico_olaboga:
mi sie marzy motor, ale scigacz jakis,
Mi sie tez marzy motor,ale jak ja bym ta swoja wielka nonono na nim posadzila,to nie mam pojecia.Musialabym sobie chyba takiego wielgasnego trapera kupic ,zeby udzwignal :ico_placzek:
Milego dzionka Wam zycze,ja spadam pozajmowac sie swoim dzieckiem,o biedna juz prawie wygryzla metke z misia :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

04 kwie 2009, 09:58

Hej dziewczynki ale super tyle popisałyście :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: więc i ja poprosze o horoskop ja wodnik moj to lew wrrrrrrrrrrr :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Pati wiem że napewno to czytasz :ico_noniewiem: pamietam jak ja sie do was przenioslam z pażdziernika bo tam juz nikt prawie nie pisal jak bylysmy w ciazy :-) a na wrzesniu panowala super atmosfera :ico_brawa_01: wlasnie najbardziej pamietam ciebie miszke marte no zirce , pamietasz jak wszystkie sie wspieralysmy kazda sie o kazda martwila, :ico_sorki: a dzien porodu przezywalysmy jak swoj, cieszylysmy sie razem z naszych dzieciaczkow bylysmy wszystkie od poczatku życia naszych dzieci, podochodzilo wiecej dziewczyn i jest super jak dla mnie, myśle żę toroche wyolbrzymiłaś problem?? ,a że czasem ruchu nie ma to norma pametam jak czasem nic nie pisalas po tydzien dwa i tylko wpadalas sie zameldowac ze wszystko ok. bo Eris dawał się we znaki :ico_noniewiem:
Powiem tyle że SZKODA że masz takie zdanie o nas :ico_noniewiem:

wiec dziewczyny jak wasze nocki bo ja gdy wrocilam z imprezy to po 40 minutach maly sie obudzil wiec rzadnego spania nie bylo masakra musialam go mocno do siebie przytulic iwtedy jakos zasypial :ico_noniewiem:

Yoanna szczoteczki super tez musze kacperkowi sprawic a niech sie przyzwyczaja :-D
dzis moj men z Irlandi przylatuje wiec wybaczcie gdy juz sie dzis nie pojawie buziaki

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

04 kwie 2009, 10:15

pamietasz jak wszystkie sie wspieralysmy kazda sie o kazda martwila, a dzien porodu przezywalysmy jak swoj,
to chyba jest najwazniejsze :ico_sorki:
dana :ico_sorki: trzymaj sie dzielnie...ja tez czasem mam takie doly ze nie pytaj :ico_noniewiem: fajnie ze masz pracy troche w domu Miszka ma racje z tym interesem :ico_sorki: moze swoj otworzysz :ico_sorki:
Adia :-D a ty imprezujesz na calego :ico_brawa_01: zazdroszcze
Iga od rana 38,5 :ico_chory: wyje i co tylko :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

04 kwie 2009, 10:24

pamietasz jak wszystkie sie wspieralysmy kazda sie o kazda martwila, a dzien porodu przezywalysmy jak swoj, cieszylysmy sie razem z naszych dzieciaczkow bylysmy wszystkie od poczatku życia naszych dzieci, podochodzilo wiecej dziewczyn i jest super jak dla mnie,
PIEKNIE powiedziane,az mi sie cieplo na sercu zrobilo na samo wspomnienie :ico_sorki: Ja sie czuje wyjatkowo z Wami dzieki tym przezyciom zwiazana,zawsze mozna liczyc na wsparcie i zrozumienie.Dla mnie jest to szczegolnie istotne,bo nie ma tutaj mojej mamy,babci,w ogole rodziny,mam za to Was i mam zamiar to szanowac :ico_sorki:
ja gdy wrocilam z imprezy to po 40 minutach
Oj kochana u nas wszystkich chyba teraz jakos gorzej z tymi nockami :ico_noniewiem:
Napij sie tam kochana za mnie browara na jakims party,bo mnie juz roznosi,tak bym wyszla chociaz na godzine :ico_placzek:
Martus kurde,no biedne wy jestescie,matko,moze podjedz z nia jednak do jakiegos Walk in centre,moze lekarz cos zaradzi,umordujecie sie obie z ta temperatura.To przekichane jak dziecko goraczkuje :ico_olaboga: Oby minelo :ico_sorki:

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

04 kwie 2009, 11:37

oj nieprzyjemne te posty były.....ja też wcześniej zauważyłam że Pati wiecej na sierpniówkach pisze, ale uznałam że przecież to wolna strefa. Forum jest po to, żeby być sobą, pisać o czym się chce i jak się chce, bez wstydu i presji, które tak często odczuwamy w codziennym zyciu. Mi sie nie chce za bardzo pisać, więc wchodzę i tylko czytam. Lubię być na bierząco z wieściami od naszych Bejbików i tak ogólnie manię mam czytania, więc po prostu uwielbiam długie posty yoanny!!!! :ico_oczko:
nie miałabym nawet nic przeciwko temu, zeby każda tylko wchodziła i pisała co u niej, bez odnoszenia się do poprzednich postów. Nie przeszkadza mi to, wręcz przeciwnie, tak rozumiem idee forum. jeśli pilnie potrzebuję jakiejś porady, to szukam w google. Nie pozwole żeby nic zniszczyło atmosferę, którą wspólnie budujemy juz grubo ponad rok. Wszyscy jesteśmy ludźmi, a zwłaszcza jako matki mamy prawo do przeoczenia pewnych spraw, czy zwykłego zmeczenia.
Nie macie pojecia jak mi z tym źle, ze juz nie piszę na Upragnionym maleństwie-moim pierwszym forumowym watku....tyle wspomnień.....nie ma kiedy, babki sie zmieniają, duzo się dzieje.....ale nic na to nie poradzę :ico_placzek: nie daje rady-laski trzepią kilkadziesiat stron dziennie :ico_szoking:

miszka, gratulujemy pierwszego zębacza!!!! jak tak dalej pójdzie to tylko Al zostanie bez zębów-tylko z tą białą kropką :ico_oczko:
yoanna, Nina jak zwykle niesamowita. Tak swoją drogą, to ostatnio czytałam że dzieci które tak szybko startują ze wszystkim, to często mali geniusze :ico_brawa_01:

U nas tez problemy z zasypianiem.....zrobiłam maleńki research i poza zębami wpadło mi w oko, że to może być po prostu początek lęku separacyjnego....

co do Ala-
nadal nie siedzi sam, choć próbuje siadać z półleżacej i chwilkę utrzymuje równowagę
odwrócił się kilka razy z brzucha na plecy-z pleców na brzuch już od dawna.
Pełza tylko wokół własnej osi...
ma manie na punkcie "purkania" ustami-cały przez to wysliniony......
cały czas majstruje stoperami w powietrzu, no i klasyczne zjadanie nóżek.....
bardzo dużo się smieje, zaczął łapać "abstrakcyjne pojęcia" czyli zabawę w "znikanie mamy" lub "znikanie Bejbika"
staram się dawać mu trochę nowych smaków-teraz na tapecie zwykła kaszka zbozowa
wszystko co mu daję wcina bez oporów-jak tatus :-D

[ Dodano: 2009-04-04, 11:40 ]
miłego dnia dziewczynki-a dla naszych małych Kobitek z dedykacja od Ala podrywacza :ico_oczko:
http://www.youtube.com/watch?v=BR5mdqtX ... re=related

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

04 kwie 2009, 12:13

gratulujemy pierwszego zębacza!!!! jak tak dalej pójdzie to tylko Al zostanie bez zębów-tylko z tą białą kropką
Dziekujemy bardzo :ico_sorki: E no biala kropka na dziaselku to juz trzeba nazywac zebem :ico_brawa_01:
ma manie na punkcie "purkania" ustami-cały przez to wysliniony
:ico_haha_01: myslalam,ze tylko Natalia tak robi,az sie czasem zastanawiam czy ja od tego buzia nie boli.Jest przy tym strasznie glosna :ico_haha_01:
miłego dnia dziewczynki-a dla naszych małych Kobitek z dedykacja od Ala podrywacza
Bardzo dziekujemy :ico_sorki:
Natalka dzis wyjatkowo grzeczna,moge sobie w koncu posiedziec na necie bez ograniczen.Tatus w pracy wiec mamy labe.
U nas dalej piekna pogoda,trzeba biegac na spacerek zaraz,gubic kilogramy,bo juz mi sie naprawde chce rzygac jak na siebie patrze :ico_placzek:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość