asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

04 kwie 2009, 13:17

sabcia dzięki :-)

Chcesz kupić buzza :ico_noniewiem: Ja też na początku nad nim się zastanawiałam ale to małe koło z przodu często się psuje, poza tym kiepsko jeżdzi małe, plastikowe koło. Gondola taka sama jak u mnie ale spacerówka bardzo, bardzo mała a poza tym nie rozkłada się do spania, dziecko spi na siedząco z nogami podkulonymi. No ale Twój wybór. Ja po długim zastanowieniu zrezygnowałam z buzza i bardzo się z tego cieszę.

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

04 kwie 2009, 13:32

witajcie weekendowo

:ico_tort: na 11 tydzień

wpadłam tylko na chwilke , bo jestem w pracy i ci ludzie powariowali dzis , juz mam ich doś :ico_noniewiem:

a w domu mąż narazie zagoniony został do umycia samochodów , bo mój to az sie prosił w tym słońcu :ico_wstydzioch:
a jak wróce z pracy to ma myć okna :ico_oczko:

Sabcia fajny ten wóżeczek ale bardzo płytka spacerówka jest , wygląd to jedno a wygoda to drugie :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
madzulla
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 33
Rejestracja: 30 mar 2009, 21:58

04 kwie 2009, 15:05

hej laski malo ostatnio zagladam bo troche zaganiana jestem ale musze nadrobic zaleglosci co do wozeczkow to jeszcze nie myslalam jaki kupie ale napewno nie bedzie to az taki drogi wozek bo mnie nie stac ale najwazniejsze zeby dzidzia byla zdrowa reszta sama sie jakos ulozy

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

04 kwie 2009, 16:25

Ja kobiety dopiero zaczne kupować wyposażenie dla maluszka jak przyjdzie na świat lub miesiąc przed rozwiązaniem bo nie chciałabym się rozczarować szczerze mówiąc. Dlatego jak na razie z mężem się rozglądamy ale nie planujemy jeszcze zakupów. :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
magduś81
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1790
Rejestracja: 25 sie 2008, 15:21

04 kwie 2009, 16:34

Czesc babeczki cudownie dzisiaj jak lato :ico_brawa_01:
A ja nie do życie :ico_placzek: pół nocy nie spała tylko wymioty i koszmarny ból głowy, a dzisiaj jestem jak śnięta :ico_placzek: nie wiem co się dzieje i dlaczego mam takie bóle głowy.

Asika Antoś jest super :ico_brawa_01: przystojniacha z niego rośnie.
Wiola Sabcia :ico_brawa_01: za 11 tydzień!!

A co do wózeczków to patrzyłam w necie i powiem szczerze że zbyt dużego wyboru nie ma dla mnie, a jak mi się coś podoba to kosztuje 3 tyś chyba raczej na takie mnie stac nie będzie, ale zobaczymy, może przed wakacjami zaczne już coś wybierać :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

04 kwie 2009, 18:04

magduś81, ja jak szukalam wozeczka dla blizniakow to w koncu zdecydowalam sie na taki gdzie siedza jeden za drugim ale wiem tak jak i ty ze wybor jest maly
wiolaw, co do oparcia i spacerowki to sa dwa siedziska oprocz fotelika oczywiscie ja ten wozek widzialam na zywo takze on rosnie razem z dzieckiem czyli razem siedzisk jest az 3 takze spoko,asika82, tutaj w angli bardzo duzo ludzi je ma i moja kumpela tez i jest bardzo zadowolona ogolnie maja dobra opinie
bigottka, ja tez tylko sie rozgladam a zakupki potem ale mysle ze zaczne gdzies w 8 lub 7 miesiacu na raz to troche za duzo kasy idzie

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

04 kwie 2009, 18:28

Sabcia dokładnie też tak myślę, ale jakbym mogła to już zaczęłabym zakupy robić ale to za szybko zdecydowanie. Te wszystkie cacka dla maluchów są takie fajne, że chciałoby się już mieć brzdąca na rękach. Tak ostatnio patrzałam na łóżeczka to bardzo podobają mi się te drewniane a z wózkiem to ja będę miała duży problem bo wszystkie są fajne.

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

04 kwie 2009, 18:57

bigottka, jeszcze troche i szalenstwo zakupow nas ogarnie hahahahah
a w sumie to mi strasznie czas leci ale to chyba dobrze :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

04 kwie 2009, 23:13

To zupełnie tak jak mi. Teraz jak jeszcze chodzę do pracy to czas leci bardzo szybko a po 17 kwietnia jak pójdę na zwolnienie lekarskie to zobaczymy czy czas również będzie leciał tak szybko.
A powiedzcie dziewczyny jak tam u Was samopoczucie??
Mnie właśnie zaczęła męczyć okropna zgaga już nie wiem co zrobić aby minęła.
Do usłyszenia buziaczki :ico_buziaczki_big:

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

05 kwie 2009, 08:46

Witam!
U mnie i samopoczucie i zdrowie ok, żadnych zgag, wymiotów, bóli głowy.
Magduś współczuję cięzkiej nocki. Znajdziesz fajny wózeczek, może używany kupisz? Nie myślałaś o tym, na allegro jest ich sporo w bardzo dobrym stanie.

Sabcia w PL buzz ma 1 siedzisko w anglii jest 2 :ico_szoking: Ja pojeżdziłam tym wózkiem po sklepie tylko a opinie znam z różnych forum i od sprzedawcy.

Wiola brawo za 11 tydzień.

Co do zakupów to ja mam wszystko więc niewiele będę musiała kupić może kilka różowych ciuszków ( mam nadzieję :ico_wstydzioch: )

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: maximllCeap i 1 gość