Awatar użytkownika
megi5566
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3536
Rejestracja: 04 lis 2008, 12:04

04 kwie 2009, 16:40

padam na pysk. Bylam na zakupach, wstapilam do mojej pracy i dowiedzialam sie, ze w koncu oddadza mi MOJE PIENIADZE :ico_zly: Potem ugotowalam obiadek, posprzatalam i przesadzilam kwiatki. A teraz kregoslup mi peka i chyba do konca dnia bede musiala lezec :ico_sorki: albo zagram w simsy... hihihih :-D

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

04 kwie 2009, 16:49

hehe a ja dopiero skończyłam myć okno, nie posłuchałam Przemka i je umyłam szybko, jemu zostawiłam okno w sypialni, nudziło mi sie strasznie, teściówka na tipsy nie przyjechała

zaraz lece powiesić firankę :ico_brawa_01:

no i obiad szykowac Przemkowi bo biedaczek jeszcze nic nie jadł

potem znów spacer z Hakerem :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
sierpniówka
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1724
Rejestracja: 13 lut 2009, 18:09

04 kwie 2009, 18:53

Czesc DZiewczynki- i znowu po wizycie zmienil mi sie termin porodu na 18 sierpień. Juz nie wiem czego sie trzymac:)
Z młodym wyglada ze wszystko w porzadku, paskuda mala jajka wywalał ze ho ho a buzie chowal tak, że nie można było zdjecia mu zrobić i przyjrzeć się buźce :ico_haha_01:
rozwija się proporcjonalnie jednak z udg wychodzi parę dni poźniej niż z miesiączki 5 dni różnicy. Zobaczymy, wiem, że nie ma co sie trzymać tych terminów ale człowiek głupieje:)
Co do mojej szyjki to się nic nie skraca i ma cale 6cm dlugosci. Pani doktor mowila ze wystarczy by miala 3cm. Na bole w podbrzuszu stwierdzila ze to wiązadla, a na bol w blecach zalecila nasmarowanie mascia rozgrzewajaca +apap lub wizyte u neurologa jak dlugo nie przejdzie bo może to nie być od przewiania, ani od ucisku macicy.


Pisałyście o wadze- to ja do dnia dzisiejszego mam 4.2 na plusie. To i tak super bo moja mama ze mna przybrala 26!! :) I balam się bardzo, że ja tak szybko pojde z waga:) ale staram się nie jesc za dwoje :)

Młody waży 356 gram +- 52 gramy :)
Srednica główki okolo 5 cm :)

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

04 kwie 2009, 19:39

sierpniówka, :ico_brawa_01: dla maluszka jak na prawdziwego faceta przystało leżał jajkami do góry :-D :-D

a my po spacerku, zrobiłam tyle fajnych zdjeć :-D zaraz jakieś wrzucę

[ Dodano: 2009-04-04, 20:06 ]
dawno nie było pięknej pogody, i tak efektownych spacerków jak dziś :mrgreen: :mrgreen: i tak dawno haker nie był szczęśliwy

tak sie wygłupiam

Obrazek

pozuję

Obrazek

niosę patyczka

Obrazek

a tu trening sztuk walki :naughty:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

pancio pokonany

Obrazek

pozycja na wędkę

Obrazek

Obrazek

a po spacerku...

Obrazek

padam na pysk

Awatar użytkownika
Tweety123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2358
Rejestracja: 20 sie 2008, 08:08

05 kwie 2009, 07:56

izuś_85, ale go umęczyliście :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
no i super brzusio, mój to taki jakby malutki w porównaniu z twoim - super widoczny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ale mi już ustępują miejsca w tramwaju, i w markecie pani z kasy powiedziała, że mam podchodzić bez kolejki :ico_haha_02: :ico_haha_02:
zdjęcie wrzucę, mój M już zeskanował i tylko przegram z jego kompa na mój i będzie
wczoraj byliśmy na grilu, objadłam się mięsem i wieczorkiem brzusio mnie bolał, było winko a mi język do ziemi się wydłużył, faceci komentowali, że co to by było, gdyby oni co najmniej rok alkoholu do ust nie mogli wziąć! pijaki! :ico_puknij:
a dziś jedziemy do nysy po wózeczek i łóżeczko, mam nadzieję, że będą do użytku, ale najpierw do kościółka
słońca jeszcze nie widać, ale mam nadzieję, że wyjdzie zza chmur
no i stawiam :ico_tort: z mój 21 tydzień skończony!

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

05 kwie 2009, 08:47

witam w niedzielny poranek :ico_brawa_01:
zgognie ze zwyczajem powinnyscie dostac dzis palma :-) ale :ico_ciezarowka: bic nie wolno :ico_nienie:

życze miłej niedzieli wszystkim
bede was podglądac :-D

izuś_85, śliczny piesio tez takiego chce

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

05 kwie 2009, 08:57

Tweety123, :ico_brawa_01: za kolejny tydzien

a ja juz na nozkach wczoraj bylismy u babci mojego K i on biedny pol dnia rozbieral stara metalowa altane popoludniu poszlismy do parku na rybke a w domku to nawet nie wiem kiedy zasnelismy ah
wlasnie robie sniadanko obudze mojego i namowie by dzis znow gdzies na powietrzu dzien spedzic :-D
milej niedzieli kochane :ico_ciezarowka:

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

05 kwie 2009, 09:02

Tweety123, dopiero zauwazylam gratulacje kolejnego tygodnia :ico_brawa_01: teraz szybciutko juz czas zleci
betina, hej
ja to na 12 do kosciolka pojde z palemka :ico_oczko: a pozniej pewno na zakupki jakies w koncu dzis niedziela handlowa :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Beata_Tychy
Wodzu
Wodzu
Posty: 14131
Rejestracja: 20 lis 2008, 23:20

05 kwie 2009, 10:20

sierpniówka, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za wizyte :) bezwstydnik mały :)

izuś_85, ale masz bestyjke, przyznaje sie bez bicia boje sie takich psów, zawsze takie przykurcze male smietnikowe miałam, ale pewnie skoro sie ma takiego psa to wcakle taki grozny nie jest jak wyglada :) kazdy kocha swojego pieska :-D

melduje sie ..............
spuchnieta ,zmeczona, zrezygnowana
Siostra z moja Mama odwiedziły mnie wiec mam sajgon
z T. ciche dni...ochoty brak na cokolwiek, i tylko puchne jak balon, kostek nie widzialam juz 2 dni
polozna kazala cisnienie mierzyc masc kupic, i sol zlikwidować..... powiem wam ze mam wszystkiego dość :ico_placzek:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

05 kwie 2009, 10:51

cześć dziewczynki :-D

wpadam na sekundkę, Haker dziękuje za komplementy

Beata_Tychy, my własciciele takich potworków już dobrze wiemy jakie one groźne, czasem nie wolno do nich podchodzić bo to grozi uduszeniem przez zalizanie, mój wczoraj chciał wylizać pana który przyniósł mi paczkę- a pan sie bał, a Haker zrobił mu pare siniaków ogonem bo tak sie cieszył głupek :-D :-D
spuchnieta ,zmeczona, zrezygnowana
Siostra z moja Mama odwiedziły mnie wiec mam sajgon
z T. ciche dni...ochoty brak na cokolwiek, i tylko puchne jak balon, kostek nie widzialam juz 2 dni
polozna kazala cisnienie mierzyc masc kupic, i sol zlikwidować..... powiem wam ze mam wszystkiego dość :ico_placzek:
ojoj, :ico_pocieszyciel: trzymaj sie, wiosna idzie... jest pięknie na podwórku, ucieknij na godzinke z domu i zaszyj sie w parku :ico_oczko: odpoczniesz psychicznie

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość