MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

01 kwie 2008, 23:53

:ico_zly: i znow nie udalo mi sie Was zlapac :ico_placzek: :ico_oczko: no ale trudno..przywyklam do tego ze ciezko nam sie jest zsynchronizowac :ico_noniewiem:
Zulciu z tego co widze to ty w swietnej formie jestes :ico_brawa_01: godzinny spacer :ico_szoking: tylko pozazdroscic :ico_brawa_01: ja chwilami po domu to sie poruszam jak kaczka a tu widze ze ty smigasz i nabijasz kilometry na liczniku :-D
my mamy w planach na weekend wybrac sie ze znajomymi na safari (ponoc cos takiego otworzyli w regionie paryskim- znajomi maja sie obeznac z lokalizacja) ale bardzo duzo zalezy od mojego samopoczucia :ico_noniewiem: no niestety :ico_placzek: trzeba teraz jeszcze wykorzystac ten czas kiedy dzidzi nie ma bo jak sie juz urodzi to na dobrych kilka miesiecy bedziemy "uziemieni " :ico_oczko:
babe_boom wklejaj wiecej foteczek Majeczki... sliczna dziewczynka :ico_brawa_01: nie moge sie napatrzec na jej cudne oczka...
a tak w ogole dziewczyny, to wklejajcie fotki swoich dzieciaczkow :ico_sorki:
Zulcia :ico_sorki: pokazuj tu szybciutko swoja panienke :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-04-01, 23:55 ]
emalia no i twoj kawaler maly :ico_sorki: pokazuj szybciutko jakies fotki :-D

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

02 kwie 2008, 08:41

dziewczynki zapraszam na odliczanko (oczywiście te które jeszcze sie nie zapisały)
http://www.tik-tak.pl/forum_dla_rodzico ... 965#374965

strasznym sentymentem darzę ten wątek. Ostatnio zebrało mi się na wspomnienia. Rok temu o tej porze łaziłam z brzychem po ostrowie tumskim, a dziś idę tam z wózkiem. Ehh ale to szybko zleciało..


babe_boom, na tym zdjęciu z podpisu Maja jest bardzo do Ciebie podobna

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

02 kwie 2008, 08:43

Obrazek

witam was,teraz krotko,bo do pracy zmykac musze :ico_zly:

przedwczoraj odwiedzila mnie kobieta z Siptu(osoby takie chronia prawa pracownikow tutaj w Irlandii)-mialam mase pytan co do moich racji w pracy
i okazalo sie ,ze powinni mi placic kazda niedziele podwojnie a ja od 5 lat nie dostalam za zadna wiecej jak za normalny dzien,powiedziala tez,ze jesli na planie mam 8 godz na dany dzien a np po 6 wysylaja do domu to i tak powinni zaplacic za 8-no i kolejny raz okradaja,po drugie maksymalnie powinno sie robic 6 dni a po nich dwa wolnego a ja nie raz robie po 8,9 a nawet 11 dni a pozniej mam wolne,mase jeszcze innych rzeczy no i mam teraz twardy orzech do zgryzienia,bo jestem tylko z siostra a jesli chcemy cos wskurac musi byc nas wiecej a to nie bedzie latwe,dziewczyny sie boja ale jak to ta babeczka powiedziala latwiej zwolnic nas dwie(mnie i siostre) niz np 5 osob,ktore w zasadzie sa jedyna grupa pokojowek w hotelu
do wygrania jest to wszystko wstecz nawet do 3 lat-gra warta swieczki,mysle,ze jak one nie pojda na to i tak zaloze im sprawe i mam gdzies czy mnie zwolnia,bo mam dosc tego miejsca,tych ludzi tego jak po tylu latach mnie tam traktuja

milego dnia kochane
do pozniej
________________

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

02 kwie 2008, 10:11

witajcie z rana!
emalia, kochana walcz o swoje!jesli do tego stopnia wykorzystuja ludzi to trzeba z tym walczyc!moze uda sie namowic wiecej osob do mowienia prawdy :ico_noniewiem:
Ewcik, rejestruje sie na odliczanku :-D

Awatar użytkownika
babe_boom
4000 - letni staruszek
Posty: 4341
Rejestracja: 12 mar 2007, 17:58

02 kwie 2008, 10:21

hej
a myślałam, że tylko w polsce tak wykorzystują ludzi :-/ masakra emalia30, ja tez bym nie odpuściła...

MONIKAB fr, dziękujemy za komplement, będziemy mieć ładne wnuki połączenie Wiktorka i Mai hihihi

[ Dodano: 2008-04-02, 10:33 ]
Ewcik, a wiesz co ja zrobibłam..? :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: w ogóle nie umiałam połapać sie na tym GRunwaldzie, zgłupiałam totalnie gdzie mam swój przstanek i poszłam na następny... koło POczty głównej :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij:

Awatar użytkownika
Ewelina83
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 588
Rejestracja: 08 sie 2007, 11:02

02 kwie 2008, 11:26

Witam was na dzis :ico_haha_01:
U nas pogoda juz sie zepsula :ico_noniewiem: a wczoraj bylo tak pieknie zaliczylam spacer, male zakupy i w ogole jakos tak fajnie wczoraj bylo a teraz chmury na niebie!
Emi walcz o swoje dziewczyny maja racje nie mozna sie im dac mnie tez tu probowali w konia zrobic jak pracowalam na basenie ale w koncu kobiete zalatwilam tak jak ona mnie :-D musiala sama zasowac :ico_haha_01:
babe_boom, sliczna ta Twoja corcia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Juz nie moge sie doczekac swojego malenstwa
trzeba mi sie brac za jakis obiad ale tak mi sie nie chce ze nie wiem :ico_noniewiem: Lenia jakiegos na dzis dostalam a Kacperek sie rozpycha! W ogole to wydaje mi sie, ze mam tak nadety brzuch jak balon- nie lubie tego uczucia :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

02 kwie 2008, 11:29

Witajcie
Wypociłam posta i zniknął :ico_zly: :ico_placzek:

To teraz jak się uda,w skrócie

emalia30, nie daj się i walcz o swoje!Trzymam kciuki,żeby sie udało.

babe_boom pisze:a myślałam, że tylko w polsce tak wykorzystują ludzi

I ja tak myślałam,widocznie sie myliłam.Wszędzie jest tak samo.

A ja mam mega lenia,a muszę ugotować obiad,bo mąż zaraz przyjdzie.Jula jakaś leniwa ostatnio,chyba go wyciągnę na KTG.
Widziałam śliczny szlafroczek na targu i mam na niego chętkę,tylko zastanawiam się ,czy nie jest za dziecinny :ico_noniewiem: Jest krótki,żółty na suwak i ma śmieszną żyrafkę.Może się na niego skuszę.Zobaczymy.

Awatar użytkownika
Ewelina83
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 588
Rejestracja: 08 sie 2007, 11:02

02 kwie 2008, 11:35

Zulcia, z tym leniem to nie jestes sama :-D pewnie nie tylko nas dopadl :ico_haha_01:
Ja szlafroczek dostalam od mamci pod choinke taki slodki rozowy tez nie za dlugi i na wysokosci piersi z jednej strony ma wyszywane dwa duze kwiaty! Za dorosly tez on nie jest ale mi sie podoba! wiec kochana grunt zeby tobie sie podobal!
A tak w ogole to ja chyba w ogole jakas dziecinna jestem :ico_haha_01: Bo pizamke mam w baranki i z reszta zawsze kupuje pizame w asortymencie dla dzieci :-D bardziej mi sie podobaja! Dobrze ze jeszcze w nie wchodze :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
babe_boom
4000 - letni staruszek
Posty: 4341
Rejestracja: 12 mar 2007, 17:58

02 kwie 2008, 11:59

Ewelina83, ja mam koszule w żyrafy, piżamke w misie a drugą z didlem :-D

Zulcia, pokaż jak wyglądasz... bo jeszcze chyba tylko Ciebie i Moni nikt nie widział więc dziewczyny do dzieła pokazywać się :-D

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

02 kwie 2008, 16:32

hej hej :ico_haha_01: ale sobie babe_boom moment na sesje zdjeciowa wybralas :-D :ico_oczko: ja juz opuchnieta lekko na buzi, przemeczona, z 14 kilogramami na plusie :ico_szoking:
obiecuje ze zdjecia to napewno zamieszcze, ale po wakackjach, jak sobie odpoczne w pl, dojde do siebie, opale sie troche i zalicze fryzjera :-D :-D :-D
Zulciu, ewelina przeciez my wszystkie jestesmy mlode laseczki a nie jakies stare ropuchy :-) a mlodym kobietom wszystko pasuje :-D ja jestem jak najbardziej za koszulami, szlafrokami i pizamami w pokemony, teletubisie i owieczki :ico_brawa_01: tak trzymac :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość