Awatar użytkownika
megi5566
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3536
Rejestracja: 04 lis 2008, 12:04

05 kwie 2009, 10:54

Dzien dobry :ico_brawa_01:

Wlasnie jak do Was posta pisalam to zlapal mnie skurcz :ico_placzek: ale jaki... rany ale bolalo. Trwal chyba z minute, do lozka nie moglam dojsc. Cholibka, chyba przez wczorajszy zbyt aktywny dzien. Bede musiala dzisiaj przelezec w lozku :ico_placzek:

Sierpnioweczka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla prawdziwego Mezczyzny :-D

Tweety123 gratuluje 21 tygodnia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Beata_Tychy Ty sie nie zalamuj!!! :ico_nienie: Trzeba sie cieszyc. Nie wiem co Ty chcialas na taki upal, miec piekne zgrabn i powabne nozki :-D A i z Chlopem sie dogadasz :ico_haha_02: Zbyt ładny dzisiaj dzien na chandre, moja Droga :-D

[ Dodano: 2009-04-05, 10:56 ]
Izuś wpsanialy psiak, naprawde :ico_brawa_01: tez bym chciala miec pieska ale mam juz kotka a on nie lubi innych zwierzatek, poza tym dopiero jak wlasny domek stanie n dzialce, to pomyslimy o jakims... jamniku :-D

Awatar użytkownika
Beata_Tychy
Wodzu
Wodzu
Posty: 14131
Rejestracja: 20 lis 2008, 23:20

05 kwie 2009, 11:00

Zbyt ładny dzisiaj dzien na chandre, moja Droga
jeszcze sie nie na beczałam w ciazy nic, to dziś od rana tylko chlipie, zapadła bym się pod ziemie najchętniej :ico_placzek:

[ Dodano: 2009-04-05, 11:01 ]
zlapal mnie skurcz
ojojojjj, jeszcze nie wiem jakie to uczucie, ale widze ze nie bedzie lekko pewnie :ico_szoking: :ico_szoking: gałki mi wypadną :/

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

05 kwie 2009, 11:15

Beata_Tychy, Beatko to ja wczoraj mialam taki ranek ze od rana lzy w oczach mialam stwierdzilam ze sie do niczego nie nadaje,potem ze jestem gruba jak beczka,potem ze moj K bedzie sie mnie przez wakacje wstydzic musial,potem zas ze ciagle cos robie nie tak i jak moj wyciagnal mnie na dwor zapomnialam o wszystkim
glowa do gory wiem ze czasem moze byc ciezko ,ze drobnostki moga nas wyprowadzic z rownowagi ,ze teraz potrzebujemy szczegolnie wsparcia bliskiej osoby a jak na zlosc czasem jest inaczej musimy jednak pamietac ze nie jestesmy same ze nosimy pod serduszkiem najcenniejszy skarb i chocby dla niego trzeba patrzec na swiat z usmiechem

Awatar użytkownika
Beata_Tychy
Wodzu
Wodzu
Posty: 14131
Rejestracja: 20 lis 2008, 23:20

05 kwie 2009, 11:24

betina, staram sie myśleć pozytywnie, pewnie ze tak walcze , ale ilez mozna jak w 2 połłowce wsparcia brak...to czlowieka najbardziej dołuje, jak tobie jest zle i poza forum, albo cie nie rozumieja albo twierdza za swirujesz.......
ale nie bede sie juz nikomu zalic, Zosia samosia dam sobie rade sama :-?

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

05 kwie 2009, 11:32

Beata_Tychy, beatko wiesz ze ja tez mialam taki okres ze mi ciezko bylo z moim widuje sie tylko w weekendy czasem miewalam takie dni ze sil nie mialam na nic ciezko mi bylo szczegolnie gdy tak sie zle czulam wtedy pomagala mi moja sunia bo zawsze byla przy mnie lizala, tulila sie do mnie jakby wyczuwala ze jest zle no i pomoglyscie mi wy ,piszac z wami zapominalam o klopotach i czulam sie lepiej bo wiedzialam ze mnie ktos rozumie

[ Dodano: 2009-04-05, 11:36 ]
ja juz nauczylam sie jakos radzic ze wszystkim ,polowe ciazy przeszlam- najtrudniejsza byla ona dla mnie ze wzgledu fizycznego (te wymioty zle samopoczucie) i psychicznego (najgorsze bylo ze zostalam ze wszystkim sama)
teraz czuje sie silniejsza

Awatar użytkownika
megi5566
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3536
Rejestracja: 04 lis 2008, 12:04

05 kwie 2009, 11:48

Beata_Tychy a pewnie, ze jak chcesz to placz. Mnie tez raz zlapala chandra, wiec w sumie Ciebie rozumie, ylko mam nadzieje, ze szybko Ci przejdzie i powroci Wariatka do nas :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

05 kwie 2009, 13:44

hejka, wreszcie troche słońca dzisiaj wyszło. Ja juz po kościele. Ale dzisiaj było długo. Większość mszy przesiedziałam, bo ciężko było mi stać tak mnie w podbrzuszu ciągnęło.

Napiszcie jak często można brać no-spe?

Przed chwilą zamówiłam sobie pizze na obiadek, posiedze na leżackzu na balkonie z kawusią a potem wezme sie za sprzątanie bo syf w chacie. Mężulka z Asią wyprawiłam na wykopki więc pewnie przed 19 nie wrócą. Ciekawe, czy coś znajda. Pojechali na naszą działke budowlaną, Wyobraźcie sobie, że kiedyś przechodziły tam wojska napoleońskie oraz byla jakaś bijatyka w czasie II wojny światowej i można tam w ziemi ciekawe pieniązki i medale znaleźć.

Beata_Tychy, głowa do górym jutro będzie lepiej. Ja też ostatnio łapie doła jak ja sobie dam rade z dwójką tak malusich dzieci skoro z jednym mi czasu na wszystko brakuje.

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

05 kwie 2009, 20:13

hej :)(:
poczwale sie i ja u was swoim brzuszkiem
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

05 kwie 2009, 20:49

hej laseczki :-D
Napiszcie jak często można brać no-spe?
no-spa najlepiej działa jak bierze sie ją regularnie- zwykła 2-3 tabletki na dobę (rano/południe/wieczór)
lub no-spa forte 2x dziennie (rano/wieczór)

mój gin mówi ze nawet powinno sie brać no-spę zapobiegawczo (gdy ma sie bóle podbrzusza) bo lepiej zapobiegać nawet najmniejszym skurczom niż brać tylko jak złapie ból i czekać na zlitowanie az tabletka zadziała

malutkaniunia88, śliczny brzusio :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

siedze teraz na kompie bo czekam na licytację bucików, wczoraj ktoś mi zwinoł spod nosa i zalicytował o 1zł wiecej :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

05 kwie 2009, 21:37

przyszlam tylko zerknac coscie naklikaly ide zaraz nyny bo padam

tesciowka zaprosila mnie i K na obiad do restauracji ah najadlam sie potem byl spacer w parku potem swiateczne zakupy pomagalismy jej robic powiem wam szczerze ze ona mnie coraz bardziej zadziwia naprawde zachowuje sie super troszczy sie o mnie dba strasznie az milo bo wczesiej to mielismy szczerze powiedziawszy sredni kontakt a ona zawsze byla dla mnie chlodnawa za to teraz odmiana na 360 stopni az milo

ok lece juz do lozka bo ziewam i ziewam

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Bing [Bot], Google [Bot] i 1 gość