Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

26 mar 2007, 10:34

Cześć kobitki...Uffff wreszcie przeczytałam wszystko, tylko nie wiem czy będę pamiętać co komu odpisać hihi... ale spróbuję...

Alinko ja kupiłamjuż dawno pas ciążowy i dla m,nie jest to rewelacja... prawie się bez niego nie ruszam. Pod każdą bluzeczkę zakładam jak jest tylko krótsza. Dżinsy noszę często zupełnie rozpięte a na nich maskujący pas. Super sprawa. Nioe jest drogi więc naprawdę polecam każdej. A ja nosze pod bluzkę, lepiej wygląda.

Madziorka super foteczka. Faktycznie fajna z ciebie kobitka, taka dziewczyneczka śliczna, naprawdę wesoła Madziorka hehe... no i brzuszek tę rośnie bardzo ładny, gratuluję.
Te body to Ci powiem, że trosze malutkie kupiłaś, bo rozmiar 50, a my się tu zastanawiamy czy w 56 inwestować. następnym razem spróbuj poszukać większe troszkę, bo jeszcze dzidzia Ci się nie zmieści. No ale to zależy jaka długa będzie jak wyskoczy z brzuszka. No a pościel, pewnie, ze te 10 cm nie będzie za bardzo widoczne.
Natomiast tą teorie o nie przykrywaniu noworodka to nie wiem skąd wytrzasnęłaś. Totalna bzdura, nie słuchaj takich rzeczy kobitko.

Basiu cieszę się, ze już odliczasz dni do powrotu Tomka. Widzisz mówiłyśmy, że szybko minie... :ico_oczko:

Z tymi teściowymi to faktycznie nieciekawie. Nie cierpię jak ktoś mi się w życie wpierdziela. Dlatego nawet wolę swoją sytuację, gdzie teściowa nie interesuje się nami, niż miałabym znosić jej gadanie.
Moja mama tez pracowała ciężko w ciąży i co z tego. Wcale nie mówi mi tego, żeby mi dowalić. Wręcz przeciwnie. Zdaje sobie sprawę, że to były inne czasy. Teraz sama przyjeżdża, żeby mi okna pomyć lub posprzątać. Nie darowałaby sobie gdyby Tomusiowi coś się stało.

Ja wczoraj miałam cudowny dzień. Wreszcie wykorzystałam słoneczko i pi.ekną pogodę na maksa. Był dłuuuugi spacer z lodami, moja siostra z chłopakiem i przyjaciółka poszli z nami. Było super. Później siedzieliśmy jeszcze razem, oglądaliśmy komedie i śmialiśmy się cały wieczór. Cudownie.

Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

26 mar 2007, 10:59

Witajcie,
Madziu muszę Ci powiedzieć ,że masz super męża ,że tak stawia sprawę ze swoimi rodzicami.Mój zawsze staje murem za teściową a ona kocha upokarzeać mnie publicznie.
Alinko, nie zgadzam się z Tobą że trzeba przebaczć teściowej ,że jest starsza.Niby dlaczego? kto dał jej takie prawo? czy to że ma ponad 50 lat upoważnie ją do takiego traktowania drugiego człowieka?
Wiecie co moja teściowa powiedziała ostatnio Miłoszowi :" to co jednak ci się ta siostra za 2 miesiące urodzi"Ja nie wiem , ale ona chyba jeszcze liczy na to że przy porodzie się przekręcę , albo małej coś się stanie?? Dla mnie to nienormalne , jak może tak postępować kobieta, która też jest matką ?

BeWu
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 541
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:17

26 mar 2007, 11:00

Kamilko ale zrobiłaś mi smaka na lody.... ale takie prawdziwe na gałkę.... :526: mniam mniam ...
a co do rozmiarów ubranek to ja mam kilka kaftaników i cztery śpiochy na 56 no i oczywiście jakies body, miałam już nic więcej narazie nie kupować, ale doszło do mnie że jak dzidzia bedzie miała np. 60 cm to co wtedy zrobię? więc postanowiłam że dokupie jeszcze kilka wiekszych śpioszków, bo kaftaniki to raczej powinny spasować nawet na większe dziecko :ico_haha_01: chyba dobrze myslę nie?
a kaftaniki kupowałam ze stujką, bez żadnych kołnierzyków itp. a wy?

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

26 mar 2007, 11:00

Witam Was babeczki :-D
Widzę, ze dzisiaj dzień wszystki zapowiada się ładnie. Basiu gratuluje powrotu Tomka!!! :ico_brawa_01: widzisz, czas szysbko leci, w dodatku umilasz go sobie kupuja ciuszki. Mój Karol juz godzinę temu zadzwonił, ze juz się pakuje i jedzie do mnie :ico_brawa_01: te dni równiez kuipowałam rzeczy dla malucha i na nie bez przewry się gapiłam :-D

Co do rozmiarów ciuszków, to ja się wręcz boje kupowac te 56. Raczej w 60 i góra inwestuję, bo to dziecko tak rośnie, ze boję się cos wogóle nie włozyć. Poza tym na USG lekarze jednogłośnie mówią, ze dziecko będzie duze :ico_haha_01: obawiam się , ze to 56 nawet nie będzie potzrebne :ico_haha_02:

Madziu ciesz sie, ze Ciebie zgaga nie dopadła. Ja w zyciu zgagi nie miałam, teraz odrabiam zaległości i jeszcze na zapas chyba :ico_zly: paszkudztwo.

Buziole i cmokasy dla Was :-D

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

26 mar 2007, 11:05

Ja tam już mam wszystkie ciuszki i nic nie dokupuję. Mam troichę na 56 i trochę na 62 a które będą dobre to zobaczymy. Mam też mnóstwo body na lato, mimo że duzo osób odradza. Ja tam się nie martwię, że trzeba je wkłądać ptzrz główkę. Dam radę. A ja będzie takie gorące lato, to body skarpetunie i do wózeczka...

[ Dodano: 2007-03-26 ]
Basiu ja tez nie kupiłam nic z kołnierzykiem, bez sensu żeby dziecko ugniatało.

BeWu
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 541
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:17

26 mar 2007, 11:05

oj biedne jesteście z tymi teściowymi.... moja jeszcze nie zdązyła zaleźc mi za skórę i myslę że tak się nie stanie - to poprostu nie ten typ, a dzieci uwielbia, sama urodziła ośmioro :ico_szoking: i ma już 11 wnuków, razem z naszym maleństwem 12 :-D

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

26 mar 2007, 11:13

No widzisz Basiu.. moja tez urodziła ośmioro i nasza dzidzia to 15 wnuk (juz zresztą pisałam) a jakoś nie zauwazyłam, zeby się przejęła... no ale ma tez swój wiek.. 72 juz chyba?
Kamilko kto Ci odradzał kupowanie body????????? Nobla na;lezy dać dla wynalazcy, to najlepsze wdzianko dla brzdący przeciez :ico_szoking:

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

26 mar 2007, 11:22

Ala no mnóstwo dziewczyn na TT mi odradzało twierdząc, że takiemu małemu dziecku to ciężko coś przez główkę zakładać i żeby lepiej kupować kaftaniki takie zapinane czy zawiązywane na boku. Ale mi koleżanka wcześniej tak poradziłą z tym,i body i jej opsłuchałam. Teraz mam chyba z 20 sztuk na lato hehe...

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

26 mar 2007, 11:23

No ja az tyle nie mam ale coś koło 10 napewno ;) No ja niedawno zaczęła, szał zakupowy, dajcie mi czasu :-D

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

26 mar 2007, 11:25

Aciu nie martw sie u mnie było tak samo maz za matka murem stał i kazał mi wybaczac za kazdym razem ale teraz sam widzi a jak bylismy w sobote to dumna byłam ze nas tak bronił :ico_brawa_01: sam widzi tym bardziej ze moja mamuska bardzo dobry ma z nim kontakt i złego słowa nie mówi na moja mame i zawsze jej jest pomocny.
A co do ciuszków tez mam wiekszosc na 62 i wyprawke tez taka kupiłam :-D ale mam ciuszki na 56 zobaczymy. A wiecie ze w bibli jest napisane ze Jezus chodził w rózowych szatach a Maryja w niebieskich :-D :-D

[ Dodano: 2007-03-26 ]
Ja wam powiem ze dostałam od kuzynki P. ciuszków i mam chyba ze 20 body z krótkim i długim rekawem a kaftaników wiazanych chyba 20 i dowiedziałam sie ze moja siostra kupuje cos tam ma ponoc cała torbe dla mnie wiec ja narazie sobie odpuszczam kupowanie ciuszków tearz skupilam sie na dekorowanie pokoju dla dzidzi a raczej jego kacika bo bedzie spało z nami w sypialni na poczatku :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość