Awatar użytkownika
avanti83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7273
Rejestracja: 12 lip 2008, 12:35

06 kwie 2009, 09:21

czesto widziałm ludzi z niemowlakami na wczasach,
ja tez :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: ale masz racje czas pokaze jak bedzie

fortunata_fofa
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 kwie 2007, 16:53

06 kwie 2009, 09:24

drugi nowy termin z usg miałam ostatnio na 7 maja więc moge rodzić w kiwetniu pozatym ja już chce dziecko na rękach :ico_placzek: :ico_placzek: .Pusty wózek, łóżeczko bez sensu moja kruszynka musi je zająć bo smutno mi jak na nie patrze.

Awatar użytkownika
avanti83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7273
Rejestracja: 12 lip 2008, 12:35

06 kwie 2009, 09:27

7 maja
hehe moj pierwsz termin :-D :-D :-D

fortunata_fofa
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 kwie 2007, 16:53

06 kwie 2009, 10:17

Terminy terminami a dzieciaczki i tak najlepiej wiedzą swoje. Mam masakrycznie nisko brzuszek :ico_szoking: :ico_placzek: .Zaczynam się bać, że na święta urodze. Ale będziemy z maluszkiem dzielni i jeszcze troszkę w dwupaku pochodzimy.Znowu mnie krocze boli :ico_placzek:

Awatar użytkownika
avanti83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7273
Rejestracja: 12 lip 2008, 12:35

06 kwie 2009, 10:28

fortunata_fofa, my i tak nie mamy wplywu na date jaka wybiora sobie nasze dzieci na przyjscie na swiat i nawet gdybysmy lezaly plackiem i zaciskaly nogi to i tak to nic nie da... nie martw sie Twoj maluszek na pewno jeszcze posiedzi w brzuszku

fortunata_fofa
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 kwie 2007, 16:53

06 kwie 2009, 10:59

No mam nadzieję ,że przez święta posiedzi. Ale ja i tak się szykuje na poród przed majem. Ok jadę z mężem do urzedów sprawy pozałątwiać.

Awatar użytkownika
avanti83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7273
Rejestracja: 12 lip 2008, 12:35

06 kwie 2009, 11:09

z okazji IX okienka pragne uroczyscie przedstawic Wam mojego synka :ico_oczko: jak na razie w wielkim mamusinym brzuszku :-D

Obrazek


Obrazek

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

06 kwie 2009, 11:11

witam:)
oj dziewczyny widze ze sie maluszkow juz doczekac nie mozecie :-D
ja tez tak nie moglam :-D i bylam przekonana ze urodze kilka tygodni przed terminem ( tak jak pierwsze dziecko) nieststy nie ma na to reguly :ico_oczko: i choc ostatni miesiac byl dla mnie bardzo ciezki ( dzwigalam prawie pieciokilowa Ale :ico_oczko: ) to jednak urodzilam dzien przed terminem :ico_szoking: a przyznam sie Wam ze probowalam pewnych sztuczek aby Alicja kilka dni wczesniej wyszla :ico_oczko:
niestety, to nasze dzieci wybieraja sobie dzien przyjscia na swiat :ico_haha_01:
zycze Wam "brzuchatki" cierpliwosci i wytrwalosci w oczekiwaniach :ico_brawa_01:
pozdrawam i zycze milego dnia :ico_haha_02:

[ Dodano: 2009-04-06, 11:12 ]
avanti83, :ico_brawa_01: swliczny brzusio i zapewne jego mieszkaniec jeszcze piekniejszy :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

06 kwie 2009, 12:22

avanti83, sliczny, i już większy od mojego , ale Twoja dzidzia tż od Wikunia jest większa :). mi mąż wyniósł laptopik na dworek i moge z Wami być i sie opalać :) co do opuszczonego brzucha to powtarzam nie wiem który raz, że nie ma zasady - mojej koleżance opadł w 7 miesiącu a donosiła bez problemu do samego końca a niektórym opuszcza sie w dniu porodu. Ja też kilka tygodni temu byłam zniecierpliwiona i dałabym sobie reke obciąć, że lada dzień urodze a dziś już czuje sie świetnie wszelkie bóle minęly, o zgadze zapomniałam i chce aby mój synek posiedział jak najdłużej dla swojego dobra, każdy dzień sie liczy i to, że ktoś ma 38 tydz to nie znaczy, że dzidzia jest gotowa, prawidłowy termin to również 42 tydzień. U mnie w 12 tyg termin z USG wykazywał 19 kwietnia, ale lekarz mówi, że najważniejszy termin to nen z OM, choć teoretycznie (TEORETYCZNIE) ciąża donoszona jest w 38 tyg. dlatego mi dał taki termin cc, ale dopiero 15 po badaniu USG stwierdzi czy lepiej zaczekać te pare dni czy spokojnie można ciąć. Dziewczyny poczekajcie troche, 9 miesiecy wytrzymałyśmy wytrzymamy jeszcze 1 miesiąc a dla naszych bączków to bardzo wiele. fortunaja Cie świetnie rozumiem, ale ja też tak sie czułam i zobacz przeszło mi jak ręką odjąć, czuje sie świetnie, wiem,ze lada dzień dzidzia ze mną bedzie i ten wózeczek nie bedzie już pusty, bo nie chce by Wiktorek urodził sia ani o dzien wcześniej - to oznacza słabsza odorność, łatwiejsze łapanie infekcji i nie daj Bóg pobyt dzidzi w szpitalu. Im mniejsza masa urodzeniowa tym większe ryzyko powikłań i tu każdy gram sie liczy a ten tydzień czy dwa to naprawde nie jest dużo. Ja myśle, że każda z nas musi to przejść a potem czym bliżej porodu to wszystkie obawy lęki i niecierpliwość odchodzą jak ręką odjąć tak jak u mnie.

fortunata_fofa
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 kwie 2007, 16:53

06 kwie 2009, 15:04

ejustysia masz rację ale ten czas tak strasznie się dłuży. Niby dzidzia jest duża , gotowa do spotkania z rodzicami a jeszcze trzeba czekać,czekać, czekać ,czekać nie wiadomo ile. No ale jak to każda z nas powtarza maluszek wybierze odpowiedni czas dla siebie. Ja dopiero wstałam, cały dzień śpie tak kiepsko sie czułam ale jest lepiej więc pewnie pójdę się troszeczkę przewietrzyć.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość