donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

06 kwie 2009, 14:48

my pospacerowaliśmy 2 godzinki, po 15 zjemy obiadek i pójdziemy znów na spacer, pogoda super, słonko świeci :-D

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

06 kwie 2009, 16:37

hej, hej :-)

my już po szczepieniu... uffff, mały dziś tylko jęknął :ico_sorki:
zawiodłam się tylko, bo myślałam, że go zważą i zmierzą, a tu klops.. tylko zmierzyła temperaturę i szczepienie - nie byłam w tym gabinecie dłużej jak 4 minuty... heh...
noo, ale już po wszystkim...
teraz mały pojadł i zasnął, oczywiscie na rączkach, odkładam go najdelikatniej jak potrafię, a ten oczka na oścież :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: i koniec, basta, nie ma, po prostu mi się nerwy skończyły... wylądował koleś w leżaczku i o dziwo zasypia leżąc i jest bujany... mi ręce więdną, łzy lecą z bólu, a koleś sobie jaja robi ze mnie... :ico_zly:

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

06 kwie 2009, 16:55

mi ręce więdną, łzy lecą z bólu, a koleś sobie jaja robi ze mnie...
ja tak mam codziennie od popoludnia do 12 w nocy, bo w tym czasie nawet nie ma mowy o spaniu...za to jest marudzenie i plakanie co chwilka. juz nie wiem jak mam go zajac zeby nie plakal. no ale mnie rece nie bola, takze wspolczuje...
my tez juz po spacerku :-) bylam z kolezanka i kupe kilometrow zrobilysmy az mnie podeszwy bola :ico_noniewiem: potem poszlysmy na ciuchy na wage bo dzis w takim jednym sklepie jest bnizka i wszystko za polowe ceny. no wiec kupilam mu swietne szpanerskie jeansiki za ( :ico_szoking: ) 50gr, koszulke z krotkim rekawkiem za 1,25 i czaderskie ogrodniczki z krotkimi nogawkami na lato za 1zł a no i nawet sobie bluzke kupilam za 2 zl :-D potem poszlam do mamy i zjadlam u niej obiad. mlody zasnal o dziwo ale najpierw szczelil zlota kupke :ico_brawa_01: no a teraz juz jestesmy w domku i juz zaczyna mi wlasnie marudzic :ico_olaboga: kurde i tak do 12 w nocy :ico_zly:

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

06 kwie 2009, 17:29

ja tak mam codziennie od popoludnia do 12 w nocy, bo w tym czasie nawet nie ma mowy o spaniu...
:ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: Ty to dopiero masz :ico_sorki:
potem poszlysmy na ciuchy na wage bo dzis w takim jednym sklepie jest bnizka i wszystko za polowe ceny. no wiec kupilam mu swietne szpanerskie jeansiki za ( :ico_szoking: ) 50gr, koszulke z krotkim rekawkiem za 1,25 i czaderskie ogrodniczki z krotkimi nogawkami na lato za 1zł a no i nawet sobie bluzke kupilam za 2 zl :-D
suprr, ja też w Polsce lubiłam takie wypady :-D tutaj za to są takie promocja na nowych ciuchach, że ostatnio za bluzeczkę dla siebie zamiast 12 zapłaciłam 2,5f :-D

a pokażę Wam świeże fotki :-) można lookać :-D
http://picasaweb.google.pl/Pesteczkowo/2009_04#

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

06 kwie 2009, 17:53

ananke fotki super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale mu sie wytarly wloski z boku :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

06 kwie 2009, 18:02

ananke fotki super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
dzięki :-)
ale mu sie wytarly wloski z boku :ico_haha_01:
noo, prawdziwy punk z niego z tym irokezkiem :-D :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
a na poduszce jego tyle włosków, że :ico_szoking: :ico_olaboga:

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

06 kwie 2009, 18:28

my po drugim spacerku wykończeni, nogi to mi w tyłek wchodzą :ico_olaboga:
coś mnie gardło pobolewa, zrobiłam sobie herbatkę z miodem i cytryną, teraz się położę i odpocznę jak synek pozwoli :-)
ananke, super fotki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

06 kwie 2009, 18:48

ananke, super fotki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
dziękuję :-)

wiecie co... Laseczki, napiszcie do Secret na nk :ico_sorki: niech przyjdzie postawi kropeczkę i pochwali się dzieciaczkami :ico_sorki: jakoś mi jej brakuje tutaj :ico_olaboga: :ico_sorki:
bardzo proszę, bo ja juz konta na nk nie mam, a ostatnio pisałyście, że ona tam często się pojawia :ico_sorki: a jak nas juz nie kofa to niech powie :-P :ico_oczko: :-D

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

06 kwie 2009, 18:59

seczki, napiszcie do Secret na nk :ico_sorki: niech przyjdzie postawi kropeczkę i pochwali się dzieciaczkami :ico_sorki: jakoś mi jej brakuje tutaj :ico_olaboga: :ico_sorki:
bardzo proszę, bo ja juz konta na nk nie mam, a ostatnio pisałyście, że ona tam często się pojawia :ico_sorki: a jak nas juz nie kofa to niech powie :-P :ico_oczko: :-D
oki, jak będzie na nk to do niej napiszę :-)

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

06 kwie 2009, 19:38

heja

jie mialam jak sie odezwac bylam u mamy i nie moglismy z mała sobie poradzic we dwie jak nigdy :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: płakała cały czas ;(;( nie chcaco sie uderzyla o zerandol delikatnie bo jak ją nosimy to my mamy strasnzie niskie mieszkanie 2 m tylko.... ale to nic to nie to.... u mojej mamy dostala jakiegos szalu !!! i na dodatek wyskoczyly jej jakies takie bable biale na buzi!!!! i na czolku i czerwone plamy a ja juz panika! no i do lekarza lece a tam nikt dzis nie przyjmuje :( na dodatek problem kupa bo 2 dzien jej nie ma i jak gazy wydobywa to z placzem okropnym :( i juz placze kurde nie wiem co jest :( dobrze ze jutro do lekarza....

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 0 gości