Zuza_00
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1976
Rejestracja: 19 gru 2008, 12:16

06 kwie 2009, 15:14

A ja posprzatałam sobie ,tylko teraz firanki wyprasuje.Czekam na meza i obiadek zjemy ,zupka pomidorowa i zrobiłam jednak te warzywa na patelni z ryzem :-) .Słoneczko wyszło i swieci.fortunata_fofa, Czesc :-) ,ja na szczescie nie puchne ale warto wiedziec jakby cos bo roznie moze byc a jeszcze konca ciazy nie mam.

Awatar użytkownika
Beata_Tychy
Wodzu
Wodzu
Posty: 14131
Rejestracja: 20 lis 2008, 23:20

06 kwie 2009, 16:55

fortunata_fofa dzieki Kochana dziś na SR sie położnych dopytam , jak jeszcze mozna sobie radzić z Tymi moimi nogami wielkimi :)

fortunata_fofa
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 kwie 2007, 16:53

06 kwie 2009, 17:27

Ja piję, odpoczywam z nóżkami wysoko i moczę w wodzie z solą do kąpieli i pomaga. Mam nadzieję, ze wy też jakoś sobie poradzicie z tymi opuchliznami. Podobno pomagaja też takie urządzonka z masażem do stóp.Ja osobiście nie posiadam ale wiele ciężarówek sobie chwaliło.

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

06 kwie 2009, 19:13

witam wieczorowo,ja juz po kolacyjce,i bede sie juz dzis tylko lenic....

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

06 kwie 2009, 19:15

hej mamuski

Beata_Tychy, wszystkiego naj z okazji urodzinek :ico_tort:
jak tam z mezusiem>? juz lepiej?

ula, malutkaniunia śliczne brzuszki :ico_brawa_01:

katka za rozpoczety 7 miesiac :ico_tort: :ico_brawa_01: ale super!!!!!

my zmagalismy sie kilka dni z biegunka u szymcia
ale bylam u lekarza, dal elektrolity i juz jest ok
dzisiaj tak sie biedaczek nachodzil ze juz o 17.40 spal :ico_szoking:
mam nadzieje ze jutro mi nie zrobi pobudki o 5.00 :ico_nienie:
a my za tydzien lecimy do Polski na 2 tyg, juz sie doczekac nie mozemy :ico_brawa_01:

malutka_21
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 37
Rejestracja: 04 lut 2009, 21:30

06 kwie 2009, 19:53

hej lipcóweczki :)
Możecie mi napisać co jest potrzebne lekarzowi do wypisania zwolnienia? bo znajoma mi powiedziała ze potrzebny jest regon pracodawcy, natomiast mama mówi ze nie jest nic potrzebne i już sama nie wiem... z góry dzięki:)

Lalka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2955
Rejestracja: 12 maja 2007, 17:25

06 kwie 2009, 19:54

hej dziewczyny
Katka prawie same dobre wiesci-bakterię jakąś paryszwą mam
Kajunia ja małego tez czasami nisko czuje ale to pewnie prze ułożenie,osttanio tak mi napierał na jajnik że tylko w pozycji :pochylona mocno do przodu mogłam iśc ,B śmiał się ze mnie a ja nie mogłam się wyprostować ,ale zjadałam czekoladę i zaczął kopać i puścił mój jajnik :ico_oczko: :-D
nie wiem czy któraś bierze fenoterol albo ispoptin,ale przy tych lekach zabronione jest wapno
Zuza,hmm..ja pamiętam moje nayszkowane ubrania na wyjśćie ze szpitala :ico_smiechbig: i pamietam też te w których wyszłam :-D :-D w ciązowych oczywiście :-D
moja rada to nie szalejecie z kosmetykami,na pewno chusteczki się przydadzą bardzo,ale nie warto tez kupować zapasów bo dzidzi może być uczulone akurat na te które kupimy,a z kosmetyków to ważny krem do pupy i coś do kąpieli(ja stawiam na oilatum) i tyle...no i póxniej krem w filtrem

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

06 kwie 2009, 20:49

witam sie i ja
juz po SR :ico_oczko: bylo super kolejne zajecia dopiero 27.04 bo przerwa swiateczna :ico_oczko: dostalismy cala mase roznych ksiazeczek i broszurek a do tego probki roznych produktow dla maluszka :ico_oczko: a R. jaki zadowolony :ico_oczko:

malutka_21, do zwolnienia lekarskiego potzrebny jest pesel nr dowodu oraz nip zakladu pracy

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

06 kwie 2009, 21:11

hello witam wieczorkiem ja tylko an chwilke bo maluch juz w wannie siedzi :-) drugi mi w brzuszku szaleje :-D wiec wesoło :-D

co do piaskownicy to ja mam taka tylko kolorowa i super jest teraz zawiezlismy ja do tesciów na ogródek bo my robimy wieksza w mijescu gdzie było oczko :-)
http://aukcja.interia.pl/show_item.php?item=602243290

fajne tez sa takie baseny ja mam troszke inny kształt ale tez z takimi bajerami i w tamtym roku jak sie tylko ciepło zrobiło to jzu go wiosna rozłozyłam i dawałam kocyk i zabawki do środka i maluch miałą radoche a latem oczywiscie woda i kąpanko :-D
http://aukcja.interia.pl/show_item.php?item=600467693

życze miłego wiczorka

Lalka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2955
Rejestracja: 12 maja 2007, 17:25

06 kwie 2009, 22:27

Ula dzieki ,własnie się nad podobna piaskownica zastanawiam :-D a czy piasek bezpśrednio na trawę?czy coś kładliście na dno?

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość