donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

07 kwie 2009, 20:09

a nasz synuś płakał przed 19 dobre pół godziny :ico_olaboga: , a ja na końcu z nim, robiliśmy wszystko, nic mu nie pomagało, to pewnie ząbki, dałam mu viburcol i jest ok, podrzemał 20min, wykapaliśmy go, nakarmiłam i teraz zasypia

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

07 kwie 2009, 20:18

milutka ja tez daje popic herbatki przed kazda butla co owocuje tym ze moj smykus robi kupke codziennie o jednakowej godzinie. normalne jak z zegarkiem w reku...

od przedwczoraj zaczelam zapisywac godziny w ktorych je. wczesniej nie zwracalam na to uwagi, ale z moich wyliczen wynika ze sam sobie unormowal i sam chce jesc dokladnie o tych samych porach:
7.30
10.30
14.00
17.00
20.00
tylko w nocy tak w sumie roznie
przedwczoraj wstal o 3.50 a wczoraj 0 2.30, ale mimo wszystko rano znow jadl o 7.30
w sumie chyba ladnie

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

07 kwie 2009, 20:25

ona na to ze dziecko po jedzeniu to z godzine trzeba nosic
trzeba było powiedzieć że jak go tak nauczy to potem bedzie przychodzić i nosic po każdym jedzeniu bo Ty masz też inne rzeczy do roboty, co za głupota....
to juz jej nie pasuje
olej - Wasze chrzciny, a mąż co na to?

byłam u lekarza z olą - miałam dylemat czy wycinac jej migdałek, od stycznia na konsultacje jeździliśmy itd. ale już pio dylemacie - badania słuchu fatalne - lekarka powiedziała by operować bez dwóch zdań...więc 17-go kwietnia operacja - dziewczyny jak ja się boje bardzo.....

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

07 kwie 2009, 20:34

miałam dylemat czy wycinac jej migdałek, od stycznia na konsultacje jeździliśmy itd. ale już pio dylemacie - badania słuchu fatalne - lekarka powiedziała by operować bez dwóch zdań...więc 17-go kwietnia operacja - dziewczyny jak ja się boje bardzo.....
ja przez to przechodziłam jako dziecko wiec sie nie martw..to raczej zabieg niz operacja i mała nic nie bedzie czuc a poxniej tez nie boli tylko trzeba jakis czas jesc płynne zeczy nie za gorace, ja byłam wniobowizieta bo mogłam jesc lody :-D :-D

[ Dodano: 2009-04-07, 20:35 ]
a w nocy tez dajecie ta herbatke do picia??

mnie sie dzis udało 3 razy jej dac i wypiła ok 30 ml

jedwabna ja bym postawiła na swoim..w koncu to chrzciny Waszego dziecka..

[ Dodano: 2009-04-07, 20:36 ]
wstawiłam nowe zdjecia ..jak macie ochote zapraszam

http://picasaweb.google.pl/mhuszlak.szj/FoteczkiNiuni#

[ Dodano: 2009-04-07, 20:44 ]
moja mała tak marudziła ze po kapieli usneła bez jedzenia :ico_olaboga: :ico_olaboga: powinna jesc o 21 wiec mam nadzieje ze sie przebudzi

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

07 kwie 2009, 20:55

trzeba było powiedzieć że jak go tak nauczy to potem bedzie przychodzić i nosic po każdym jedzeniu bo Ty masz też inne rzeczy do roboty, co za głupota....
ja jej tak za kazdym razem mowie tylko jakos slabo do niej dociera...
Wasze chrzciny, a mąż co na to?
niby mowi ze zrobimy po swojemu i tak ale widze ze z niego to taki troche synus mamusi :ico_zly: bardzo duzo rzeczy jej mowi a potem to wychodzi np w rozmowie.
Beatris60 napisał/a:
miałam dylemat czy wycinac jej migdałek, od stycznia na konsultacje jeździliśmy itd. ale już pio dylemacie - badania słuchu fatalne - lekarka powiedziała by operować bez dwóch zdań...więc 17-go kwietnia operacja - dziewczyny jak ja się boje bardzo.....
ja przez to przechodziłam jako dziecko wiec sie nie martw..to raczej zabieg niz operacja i mała nic nie bedzie czuc a poxniej tez nie boli tylko trzeba jakis czas jesc płynne zeczy nie za gorace, ja byłam wniobowizieta bo mogłam jesc lody
dokladnie. nie martw sie. mojej kolezanki corka miala niedawno wycinany migdalek i nic a nic to nie bolalo. dziecko wogole nie cierpialo. to taki zabieg kosmetyczny. duzo dzieci go przechodzi :-)
a w nocy tez dajecie ta herbatke do picia??
ja daje ale nie zawsze
ja bym postawiła na swoim..w koncu to chrzciny Waszego dziecka..
niby ja tez ale nie chce sie klocic... :ico_noniewiem:

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

07 kwie 2009, 20:55

jedwabna, nie daj się teściowej, to chrzciny Waszego dziecka i nie się nie wtrąca
Marcia super fotki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ja dziś zaniosłam zdjęcia do wywołania, bo robię album na bieżąco, nie ma jak to wywołane w albumie, super pamiątka :-D
mój synuś piję ostatni raz ok 20 i potem budzi się między 5-6 i mu daje mleko, herbatki tylko w dzień daje, myślę, że w nocy nie musisz dawać, wystarczy tylko mleko

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

07 kwie 2009, 21:08

herbatki tylko w dzień daje,
prawidlowo jednak powinno dawac sie herbatke przy kazdym karmieniu... wiec to mit ze tylko 2 razy dziennie :-)

moja tak ten brzuszek wymęczyl boze zielona kupa twarda ze szok 2 czopki ciepla kąpiel suszarka i godzina pąłczu ze az sie zachodzila.... i tak w kolko przez 2 dni npoo:( ząbki troszke widac ale dlugo to jeszcze potrwa powiedziala lekarz no i dalam jej paracetamol

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

07 kwie 2009, 21:09

ja dziś zaniosłam zdjęcia do wywołania, bo robię album na bieżąco, nie ma jak to wywołane w albumie, super pamiątka
ja tez wywołuje tylko czekam az mi sie uzbiera ponad 50 bo wtedy mam taniej

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

07 kwie 2009, 21:10

ja tez wywołuje tylko czekam az mi sie uzbiera ponad 50 bo wtedy mam taniej
ja juz mam ponad 200 i nie mam jak pojhsc wywolac itd i musze powybierac najladniejsz emoze sie wkoncu zmusze


a ja w sobote robie torta i wafle smaruje :)

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

07 kwie 2009, 21:11

ja już się pożegnam, do jutra, dobranoc :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości