Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

02 kwie 2008, 10:55

a u nas jest beznadziejna pogoda pada kapusniaczek jest pochmurno i zimno byr... a jeszcze wczoraj była taka fajna pogoda dobrze ze udało mi sie umyć okna na to wyglada ze dzic siedzimy w domu
A butki sa naprawde super strasznie sie z nich ciesze bo sie juz martwiłam ze na te nózki Juleczki za nic butków nie kupie bo juz za butami chodze dobre dwa miesiace - ale wreszcie sie udało :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

02 kwie 2008, 11:41

Dzień dobry marcóweczki :-)
Próbuję się do was dostać od 3 dni i ciągle jakiś error wyskakuje. Mam nadzieję,że zdążę napisać posta zanim mnie znów wywali. Jak narazie Karolinka nie może być szczepiona,bo kurcze całe rączki, nóżki i policzki ma w krostkach. Bierzemy Zyrtec, jakieś maści do smarowania mamy i do kąpieli. Swędzi ją to strasznie,bo rozdrapuje na policzkach ale co najgorsze to nie mam pojęcia od czego jej to wyszło :cry:
waży 10 kg i ma 76cm :-D
gozdzik, butki super :ico_brawa_01:
beti,życzę szybkiego i taniego remonciku :-) :-)

Wkleiłam nowe zdjęcia Karolinki na chwalmy się... - jak chcecie to zapraszam :ico_oczko: http://www.tik-tak.pl/forum_dla_rodzico ... 132#485132

Dziewczyny mam do was wielką prośbę, oddacie głos na Karolinkę =>

http://hosting.pampers.pl/pl_PL/google_ ... om=gallery

z góry bardzo dziękuję


:ico_buziaczki_big:

Bierze któraś z marcóweczek udział w tym konkursie ?

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

02 kwie 2008, 11:55

Aniaaa, witaj Głosik oddany my tez biezemy udział :-)
Jula własnie zasneła a ja wam wkleje obiecana sesje z butkami :-D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

02 kwie 2008, 12:10

Dziękuję,a mogę liczyć codziennie na głosik ? :-D
gozdzik, podaj link do zdjęcia Juleczki to też zagłosuję :-)
Buciki super :ico_brawa_01: Julka na tych zdjęciach wygląda na starszą niż roczek. Ile ma wzrostu ?

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

02 kwie 2008, 13:32

Jula ma 85 cm i wazy 13.300
a oto linkhttp://hosting.pampers.pl/pl_PL/goo ... om=gallery hihi tylko miało byc inne zdjecie i opis nie pasuje
i oczywiscie bede codziennie głosowac na twoja ksiezniczke
Ostatnio zmieniony 02 kwie 2008, 15:36 przez gozdzik, łącznie zmieniany 1 raz.

Asiula
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 176
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:51

02 kwie 2008, 14:10

Czesc wszystkim nie mam czasu teraz byc na tt ucze sie dom Dominik no i mąż >>> Dominik zabiera coraz wiecej czasu a jak jest cieplo to wole na dworku z nim byc w parku albo u babci w ogródku..No my jeszcze nie chodzimy taki leniuch z nigo zrobi 2 3 kroczki i dalej nie chce :ico_olaboga: nie wiem kiedy zacznie chodzic juz sam bo za 1 raczke owszem pozdrawiam was serdecznie>>Dominik spi ida kolejne zabki

[ Dodano: 2008-04-02, 14:36 ]
Obrazek

Obrazek


Obrazek

[ Dodano: 2008-04-02, 15:13 ]
Obrazek


halo halo u cioci robimy
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

02 kwie 2008, 15:25

Asiula, ale Super zdjecia a to ostatnie jest najfajniejsze ale sie usmiałam :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

02 kwie 2008, 17:29

Witajcie.

Ale tu dzis ruch :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: Co prawda to nie to samo co kiedyś, ale o niebo lepiej niz w ostatnich dniach. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

A u nas mały szpital. Miki wrócił z przedszkola z temperaturą i suchym duszącym kaszlem. Byliśmy juz u lekarza i skończyło sie na eurespalu.

Maja nabiła sobie porządnego guza, więc cieszcie sie dziewczynki, że Wasze pociechy jeszcze nie chodzą.

A co do szefowej to rzeczywiście ze świecą szukać. Można życzyć każdemu.

gozdzik świetne buciki. A co do wagi i wzrostu Julki to rzeczywiscie imponujące. Miki na bilansie dwulatka ważył 12780g i miał 78 cm. Nie mam pojecia ile waży Maja i jaki ma wzrost? :ico_noniewiem:

Asiula świetne fotki.

Aga moja Maja śpi raz dziennie od godzinki do dwóch i czasem zdrzemnie się na spacerze ok pół godzinki. Dziś nietypowo zasnęła ok 17 i spała godzinkę, ale to jej sie raczej nie zdarza.

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

02 kwie 2008, 17:54

Asiula, fajne zdjęcia :ico_brawa_01:
gozdzik wklej jeszcze raz link do stronki z Julą bo się nie wyświetla
urmajo, biedaku, Ty to masz z tymi choróbskami :ico_olaboga:

A my już w domku. Hihi poszłam dzisiaj na ciuchy i przytaszczyłam do domu cały wór ciuszków dla małej :-D właśnie piorę drugą partię :ico_oczko: fajne rzeczy były już na lato więc wziełam bo później jak trzeba to nigdy nic fajnego nie ma
Emilka ogląda już Teletubisie. Zje kaszkę i dziemy się myć.

Co do tego spania to źle wyraziłam. Z reguły śpi raz dziennie około godziny. Zdarzyło jej się dwa razy że nie spała w ciągu dnia a do tego coraz częściej zdarza jej się spać około 30 minut. Normalnie mam w domu małego cyborga :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

02 kwie 2008, 19:05

Asiula, mam nadzieję,że wszystko będzie dobrze!! Musi być!!
Dominiczek super, duży już :-D
gozdzik, ale Juleczka duża dziewczynka :-) Karolinka 10 cm mniejsza :ico_olaboga:
urmajo, dobrze,że tylko tyle :-)
A co do tego spania to Karolinka 2 razy śpi. Raz koło 12-30 na godzinkę się kłądzie,a później po obiadku na pół godzinki :-)
Jaka u was pogoda,bo u nas beznadziejna się zrobiła :ico_noniewiem: Wczoraj super ciepło i słoneczko,a dziś zimnoo i deszcz :-/

Mam nadzieję,że się nie obrazicie jak wkleję kilka foteczek ?

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Próbuję wejść do łóżka :ico_haha_01:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość