karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

03 kwie 2009, 12:23

delfi teraz taka pogoda na przeziebienia :ico_noniewiem: ,jeszcze troche i bedzie dobrze.

Moja juz sie lwpiej czuje,nieleci jej z noska,czasem tylko pokasłuje,dalej mamy dawac jej eurespal i wit c.

Wczoraj bylismy na dłuzszym spacerku,mała sama na nóżkach smigała :-D ,co chwila cos z ziemi zbierał,a to kamyczek,a to kijek,siadała sobie i bawiła sie piachem :-D ale frjde miała.
Olus teraz ma z kim pospacerowac :-D

Dzis tez pieknie,mała wstanie sie usazykujemy i smigamy :-D :ico_brawa_01:

Kupilismy sobie wczoraj koszatniczke zwie sie rysio :-D :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
delfi1
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 551
Rejestracja: 24 lut 2008, 18:56

05 kwie 2009, 21:11

karina22 pisze:Wysłany: 2009-04-03, 12:23




delfi teraz taka pogoda na przeziebienia ,jeszcze troche i bedzie dobrze.

Moja juz sie lwpiej czuje,nieleci jej z noska,czasem tylko pokasłuje,dalej mamy dawac jej eurespal i wit c.

Wczoraj bylismy na dłuzszym spacerku,mała sama na nóżkach smigała ,co chwila cos z ziemi zbierał,a to kamyczek,a to kijek,siadała sobie i bawiła sie piachem ale frjde miała.
Olus teraz ma z kim pospacerowac

Dzis tez pieknie,mała wstanie sie usazykujemy i smigamy

Kupilismy sobie wczoraj koszatniczke zwie sie rysio

:-D nowe zwierzatko o to maluszki maja frajde.., my mamy narazie chomcia caly czas. Jutro do kontroli, ale jest juz okis bo temperaturki nie ma juz od paru dni, je ladnie, a pozatym to spacerki codziennie sa wiec tez sie uodparnia... :ico_oczko:
Olus to teraz wie co to siostra, taka roznica wieku jest dobra jak na moje jak u Twoich pociech, beda dorastac razem i zawsze ma starszego brata co bedzie bronil hehe...usciskaj maluszki, pozdro

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

06 kwie 2009, 09:30

dobrze ze juz olci przeszło :ico_brawa_01: ,jagusi tez przechodzi pomału tylko z rana czasem kaszle,jutro jeszcze kontrole mamy i umawiamy sie na szczepienie,bo juz dosc długo jest zaległe.

moje maluchy w taka pogode jak wyszaleja sie na dwórku to potem padaja do snu :-D

My juz mamy zarezerwowany domek na wakacje :ico_brawa_01: jedziemy 10 sierpnia :ico_brawa_01: ,najprawdopodobniej z moim bratem jego zoną i maluszkiem jedziemy,niech ten czas szybciutko zleci hihihi :-D

A nasza koszatniczka jest boska,zaczyna reagowac na imie :-D ,juz pierwszy spacer po pokoju miała :-D

Awatar użytkownika
delfi1
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 551
Rejestracja: 24 lut 2008, 18:56

08 kwie 2009, 21:45

karina22 pisze:A nasza koszatniczka jest boska,zaczyna reagowac na imie ,juz pierwszy spacer po pokoju miała
hehe ach te zwierzatka :))))
ja spacerki caly czas z Olunia robie po osiedlu, a jutro na ekg jedziemy, bo jakis szmerek cos wyczaila lekarka :ico_olaboga: :ico_placzek: szokkkkkkk :ico_noniewiem: co chwile cos...co za los, okis ide usypiac moja mala ksiezniczke, bo jutro z rana do lekarza, papa

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

09 kwie 2009, 09:58

witam dziewczyny......


wpadlam sie pochwalic ze dostalam prace.... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


zaczynam 4 maja....w MANEKINIE na FOCHA :ico_sorki:

niestety dostalam ja po znajomosci....inaczej pewnie szukalabym jeszcze dlugo.....



pozdrawiam

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

09 kwie 2009, 10:04

delfi1 pisze:a jutro na ekg jedziemy, bo jakis szmerek cos wyczaila lekarka


oluch tez ma,jakąś "strunę rzekomą",tez pózno mu to wykryli jak miał chyba z 10 miesiecy.
Po ekg,jeszcze idz do kardiologa i na echo z małą,lepiej dmuchac na zimne.
Z wiekszosci tych szmerów dzieciaczki wyrastaja


Jagna30 pisze:wpadlam sie pochwalic ze dostalam prace....


zaczynam 4 maja....w MANEKINIE na FOCHA


:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

09 kwie 2009, 10:33

karina22 pisze:Jagna30 napisał/a:
wpadlam sie pochwalic ze dostalam prace....


zaczynam 4 maja....w MANEKINIE na FOCHA



_________________




:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

zapraszam na naleśniki:P

[ Dodano: 2009-04-09, 10:52 ]
Kurcze przyjęcie miało byc na 20 osób...a co chwilę dowiaduję sie ,że tego nie będzie tego nie będzie...ehhh.Teraz mam 16 osób...ja jakoś to przeboleję ...ale nie wiem jak to będzie z synkiem. :ico_placzek:

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

09 kwie 2009, 11:45

Kurcze przyjęcie miało byc na 20 osób...a co chwilę dowiaduję sie ,że tego nie będzie tego nie będzie...ehhh.Teraz mam 16 osób...ja jakoś to przeboleję ...ale nie wiem jak to będzie z synkiem.


Moze byc mu przykro :ico_noniewiem: ,ale jak prezenty dostanie to juz tak tego niebedzie czuł.
Chyba ze jest bardzo wrazliwy :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
delfi1
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 551
Rejestracja: 24 lut 2008, 18:56

10 kwie 2009, 17:09

Jagna30 pisze:Wysłany: Wczoraj 9:58




witam dziewczyny......


wpadlam sie pochwalic ze dostalam prace....
zaczynam 4 maja....w MANEKINIE na FOCHA

niestety dostalam ja po znajomosci....inaczej pewnie szukalabym jeszcze dlugo.....

to gratulacje
karina22 pisze:oluch tez ma,jakąś "strunę rzekomą",tez pózno mu to wykryli jak miał chyba z 10 miesiecy.
Po ekg,jeszcze idz do kardiologa i na echo z małą,lepiej dmuchac na zimne.
Z wiekszosci tych szmerów dzieciaczki wyrastaja
nom dokladnie to samo podejzewaja u Olki, po swietach wyniki, pozdor

wesolych, zdrowych swiat w gronie rodzinnym, smacznego jajka i mokrego dyngusa :)))

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

11 kwie 2009, 07:40

Oby zdrowie dopisało
i jajeczko smakowało,
by szyneczka nie tuczyła,
atmosfera była miła,
a zajączek uśmiechnięty,
przyniósł wreszcie te prezenty.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: sebszynia i 1 gość