Awatar użytkownika
sierpniówka
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1724
Rejestracja: 13 lut 2009, 18:09

09 kwie 2009, 09:38

Cześć Dziewczyny, mam pytanie do Was z racji tego, że już pewnie troszkę zakupów dla dzieci macie za sobą - czy któraś z Was kupowała produkty z firmy BabyOno ? Chodzi mi o kocyki, okrycia kąpielowe :)Z góry dziekuję za informacje :-D

Zuza_00
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1976
Rejestracja: 19 gru 2008, 12:16

09 kwie 2009, 09:51

Czesc :-) Ja dzis mam dzien zajety,zaraz sniadanko zjem a potem tez pranie wstawie i jade do pracy L4 zawiesc wiec dopiero popołudniu wroce .Obiadek szybki,zupka pomidorowa.Słoneczka u Nas tez brak ale jest ciepło.Miłego dnia zycze. :-)

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

09 kwie 2009, 10:21

hej :ico_haha_02:

Mialam wczoraj kolejny aktywny dzien i chyba znów przesadzilam. :ico_placzek: Tak mnie nastraszyło napinanie sie brzucha, ze juz bylam gotowa jechac do szpitala. dzis mam przykaz od M, by grzecznie siedziec w domku i polegiwać. Tak tez wiec robie :ico_haha_02: Wczoraj do smiechu mi nie było :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

malutkaniunia ładna sukienusia :ico_brawa_01:
Zuza gratuluje super wyników i brawa za 27 tc :ico_brawa_01:
Aga ja tez nie mam idealnych wyników krwi :ico_noniewiem: ale ginek uznał, ze to nie jest jeszcze anemia i nie trzeba póki co wchodzic z żelazem. Zobaczymy co powie Twój ginuś.
Lalka moja Dzidzia te czasem prawie sie nie rusza w dzien i sie martwie, dopiero wieczorem zaczna swoje harce hihi Ale wczoraj to przeszła sama siebie, szalała cały dzień.Moze to przez to stawial mi sie brzuch ???
Ula ja chce do twojego ogródka na leżaczek i kiełbaske z grilla :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

09 kwie 2009, 10:33

Katka, to uważaj na siebie kochana,ja tez wczoraj troche zaszalałam z porzadkami i wieczorem brzuszek mi leciutko twardniał,ale poleżałam i przeszło.

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

09 kwie 2009, 10:58

Obrazek
ja właśnie wróciłam bo jeździłam wymienić oponki na letnie :-) dziś poleniuchuje sobie troszke , poćwiczę pośladki przed Obrazek a jutro biorę sie za pieczenie ciast i krojenie składników na sałatki, bo plany nam sie troszke pozmieniały :-) mieliśmy dopieor w niedziele z rana jechać na świeta do teściowej a później do mojej babci i wrócić w poniedizałek na wieczór a wyjężdzamy w sobote ok południa :-) ale zajrze do was na 100% zeby złożyć wszystkim życzonka :-D
Katka, aga216, uważajcie na swoje brzuszki :ico_sorki: moj na szczęscie nie twardnieje :ico_sorki:
Zuza_00, wstawie zdjecie może dziś bo wczoraj wieczorem troszke pokłóciłam sie z R. i nawet je mu nie chcialam pokazać jak wygladam w sukience ale dzis juz jest ok
aga216, daj znać co i jak po wizycie

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

09 kwie 2009, 11:10

kurde co jest z tymi chłopami.... :ico_olaboga:

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

09 kwie 2009, 11:13

aga216, aj ja na swojego nakrzyczałam wczoraj za to ze dokucza mojej siostrze a ona piszczy tak ze sie w domu wytrzymac nie da :ico_zly: to sie obrazil i caly wieczor sie nie odezwal tylko chyba ze 2 smski napisal do mnie , zawsze pzred snaem daje buziaka w brzuszek a wczoraj nie dla heh jak on sobie chce

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

09 kwie 2009, 11:22

malutkaniunia88, ja tez ostatnio miałam spięcia z moim,ale juz jest o niebo lepiej,chyba mają przesilenie wiosenne :ico_oczko: :-D :ico_brawa_01:

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

09 kwie 2009, 11:24

chyba mają przesilenie wiosenne
chyba ale mam nadzieje ze do swiat te przesilenie wiosenne minie :ico_sorki:

Zuza_00
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1976
Rejestracja: 19 gru 2008, 12:16

09 kwie 2009, 11:28

Oki bede czekac na fotki :-) .A dziewczyny takie juz sa chłopaki ,ja tez nieraz sie zetne z moim a najgorosze ze mam racje a moj D nie umie sie przyznac ze nie miał ale tak ogolnie nie moge narzekac bo mam bardzo dobrego meza ,nie ma ideałow.Ja juz powoli sie szykuje bo jade do tej mojej pracy z L4 to musze jako przyszła mamuska wygladac :-D a jak zrobi mi zdjecie moj D to Wam wkleje ,aktualne mojego brzuszka.Mała daje znac i to bardzo ,brzuch mi tak faluje ze ho ho :-D a niech broi zeby potem spała hahahaha.Wiecie a ja mam dalej dylemat jaki wozek kupic ,bo szczerze chciałabym go potem tez sprzedac i nie wiem jaki wybrac ,mysle tez nad tym Quinny bo one dobrze stoja na allegro ale nie jestem przekonana,moj D to juz wcale :ico_puknij: .Nie pomyslcie ze jestem materlialistka ale zawsze sie kasa przyda ,bo dziecko im wieksze tym wieksze wydatki.I nie wiem czy kupic juz teraz czy poczekac do porodu ,niektore dziewczyny juz kupiły ,no zobacze ale powiem Wam ze to bedzie najtrudniejeszy wybor.A miałam sie Was zapytac jakie bedzie uzywac pampersy bo kurcze te pampersy sa drogie chodzi mi o firme,mowia ze Hugissy sa dobre i bella jak cos Wam doradziły kolezanki napiscie.Dobra ide sie ubierac i w droge a jeszcze zupke zalicze prze wjsciem zebysmy nie były z WIKA głodne :-D .Zajrze pod wieczor.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Thomasbulty i 1 gość