Awatar użytkownika
rybcia82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2068
Rejestracja: 22 wrz 2008, 12:26

09 kwie 2009, 10:42

papa...ja jeszcze chwile i tez spadam,po zakupki:)

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

09 kwie 2009, 10:59

izus85 jak tylko bedzie licytacja to sprobuj wczoraj byly 2 rozne wzory i z dodatkiem niebieskiego i z rozem najtansza poszla po ok 60 zl wiec 50% taniej :-) fajne sa bo maja gumke na biuscie i rozszezana cala jest wiec bedzie rosla razem ze mna :ico_oczko:
izuniu moge bratki sadzic ciasno np 2 sadzonki w 1 doniczce czy lepiej dokupic wiecej doniczek?

[ Dodano: 2009-04-09, 11:02 ]
olala sadze ze mozna wykreslic z naszej listy zakupowej termometr do wody :-)

ps.dobrze ze liste mamy bo mi z pulpitu znikla przez tego wirusa :ico_noniewiem:

ps.jak swieta spedzacie?przygotowujecie cos? ja jutro usg potem zakupy i wieczorem pieczenie ciasta tylko nie wiem jeszcze jakiego-chyba wybiore sernik :)

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

09 kwie 2009, 11:10

hello
a ja na świeta wyjeżdzam juz w sobote ok poludnia na poczatek do tesciowej i u niej śniadanko wielkanocne a poźniej do mojej babci i powrot dopiero w poniedziałek :-) dzis sobie poleniuchuje przed komputerem :-) a jutro biote sie ostro za pieczenie 3 ciast :-) i krojenie składników na słatki

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

09 kwie 2009, 11:20

malutkaniunia88, jakie ciasta robisz?

ja święta spędzam calutkie z moim K :ico_brawa_01: w sobote idziemy calą rodzinką święcić jajka potem na kolacje do tesciówki razem
w ndz współne śniadanko na obiadek znowu to mojego taty (ja pieke cielęcinke )
w pn śniadanko tylko we dwoje obiad u teśćiówki -słynny obiad zawsze piecze kaczke

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

09 kwie 2009, 11:27

jakie ciasta robisz?
robie domowy sękacz, sernik i usta adama :-)
my jajka to tez wyjatkowo w tym roku poświecimy razem z R. po wizycie u fryzjera :-) bo w sobote na 9.00 mamy :-)

monia82
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 53
Rejestracja: 17 lut 2009, 14:39

09 kwie 2009, 11:44

No ładnie, zawsze jak ja wchodzę, to wszystkie uciekają :ico_oczko:
Jeśli chodzi o świeta to ja się nie wysilam bo idziemy do mojej mamy :-D
Zrobię tylko sałatkę, jajka faszerowane, babkę i upiekę karkóweczkę z czosnkiem-jakoś naszła mnie ochota. Na mnie to i tak dużo :ico_szoking:
No i kupiłam ten fissan za 100ml zapłaciłam 27zł! :ico_szoking: Chciałam jeszcze coś do piersi, ale jak mi pan zaśpiewał cenę to sobie odpuściłam, następnym razem. Już mi się nie chciało szukać taniej w innej aptece. Ma trochę drażniący zapach i konsystencję maści, ale idzie się przyzwyczaić. Natarłam się już 2 razy i jak na razie nic nie swędzi, ale nie chcwalę dnia przed zachodem słońca :-D
megi dobre z tą kupą ha ha, mnie się ostatnio śniło tsunami :ico_olaboga:

Nie chwaliłam się zdjęciem z ostatniego usg-więc wrzucam plecki mojej córci z 18tc :-D
dzidzia pije moje wody-ładnie widać żołądeczek, ale nieśmiala trochę, nie dość że chowała co ma między nóżkami, to jeszcze się odwracała :ico_nienie:

Obrazek

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

09 kwie 2009, 11:50

monia82, hej
a ja na brzuszek używam ziajka i nie narzekam i cena w porzadeczku :-) w zwykłych aptekach tak ok 16-19 zl a w galerii w aptece 13zl wiec zawsze przy okazji kupuje sobie o jedno wiecej zeby bylo na zapas

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

09 kwie 2009, 11:51

monia82, rzeczywiscie fotka niczym ta od izus85 :-D moze dziewczyny takie wstydliwe :-D
ah strasznie zaplacilas za ten krem na rozstepy :ico_szoking: oszaleli naprawde ja jutro zakupie 2op bo sadze ze szybko takiej promocji nie bedzie

lipcoweczki pisza o pampersach przegladam forum znalazlam tematy doswiadczonych mam


http://www.naobcasach.pl/forum/viewtopic.php?t=793

http://www.naobcasach.pl/...opic.php?t=2932

http://www.naobcasach.pl/...opic.php?t=4122

[ Dodano: 2009-04-09, 12:03 ]
w skrócie napisze co wyczytałam

z tańszych pampersów dziewczyny chwalą te biedronkowe i z tesco jakies fioletowe
wiekszosc odradza tetre!!!chyba ze pupa odparzona wtedy uzywaja :ico_oczko:
duzo mamusiek poleca huggisy premium i standardowo pampers-y

i jeszcze cos ciekawego macie

http://www.edziecko.pl/zakupy/1,79393,4558760.html

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

09 kwie 2009, 12:57

Dziewczyny wy to piszecie z prędkością światła :ico_haha_01:
śliczne zdjęcia :ico_brawa_01: piękne kręgosłupki mają :ico_brawa_01: no co się będą za młodu rozkładać i pokazywać co i gdzie, lepiej że wstydliwe :ico_oczko:
Co do ostatniego co przeczytałam bo wcześniejsze trudno zapamiętać bo chyba z 10 stron przeczytałam, to pieluszki my używamy happy lub huggies super flex są najlepsze cenowo i wogóle. Raz miałam tescowe tylko że białe i już nigdy więcej, biedronkowe ok ale nie na noc bo trzeba zmieniać bo tam w środku wata beż żadnego chłonnego paska i zaraz cała pupa mokra, choć może dla maluszków dobra bo i tak wtedy się zmienia, no i pampersy oczywiście najlepsze choć prawie całą paczkę dwójek mi przesikiwał więc może lepsze dla dziewczynek :ico_noniewiem: - moje zdanie :-)
Ja dziś na 16.20 na usg jadę popatrzeć na dzidziusia i posłuchać serducha :-D

betina śliczna ta sukieneczka :ico_brawa_01:

mnie też na początku strasznie swędział brzuch ale wystarczył nawilżający balsam i przeszło :ico_sorki:

a co do planów świątecznych to będziemy w sobotę razem święcić jaja, śniadanko zjem z moją małą rodzinką (tutaj jakoś nie ma zwyczaju wystawnego śniadania wielkanocnego :ico_noniewiem: u mnie w domu to zawsze było) po południu do rodziny, później do mojej i tak już zostaniemy tam u mojej siostry na nocleg i na drugi dzień i pewnie dopiero na wieczór wrócimy więc nie robię nic w domu, teściowa tylko żołądki robi a nas i tak nie będzie więc i po co, tylko rafaello siostrze piekę w piątek :ico_haha_02:

monia82
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 53
Rejestracja: 17 lut 2009, 14:39

09 kwie 2009, 12:57

malutkaniunia dzięki! chyba skorzystam następnym razem :-)
Ale mój M się trochę pospieszył, bo jeszcze nie zdążyłam go obejrzeć a on już zapłacił :-D
A co tam-niech płaci!
betina, moja mała cały czas fikała a do zdjęcia się odwróciła :ico_nienie: ale fakt, fotki podobne :-)
ten test pieluch sobie zaznaczyłam do ulubionych, jak ruszę na zakupy, będę wiedziała czego szukać :-)

Obrazek

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], maximllCeap i 1 gość