Awatar użytkownika
avanti83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7273
Rejestracja: 12 lip 2008, 12:35

09 kwie 2009, 12:20

ejustysia pisze:a ja świnki nie chce mam na majówkach pare słoni :)))
NO WIESZ???????!!!!!!!!!!!!! znow ranisz moje uczucie :ico_placzek: (FOCH KLASYCZNY)

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

09 kwie 2009, 12:22

misiunia_29, a widzisz, tak adke chciałam wypchnąc do porodu strasznie, że z tego wszystkiego agnieszce wszytsko ustało, aby moje krakanie stało sie prawdą :-D , ja to jestem ciekawa czy ty w końcu córcie czy synka urodzisz :))),

[ Dodano: 2009-04-09, 12:24 ]
avanti83 pisze:(FOCH KLASYCZNY)


:ico_noniewiem: a jakie są jeszcze :-D ?

misiunia_29
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 663
Rejestracja: 06 sie 2008, 15:21

09 kwie 2009, 13:28

Ja też się zastanawiam co będzie, ale bardziej obstawiam za dziewczynką

Awatar użytkownika
kasia0308
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2056
Rejestracja: 03 paź 2007, 20:54

09 kwie 2009, 14:04

hej dziewczynki
widze ze u was humorki super przed :ico_brawa_01: porodem , mam nadzieje ze bedziecie ryskac humorem i w trakcie porodu :-D :-D cwaniara jestem co :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
cos mi sie wydaje ze Agnieszka na porodowce albo przed swietami szaleje :-D bo dzisja jej nie bylo. i mamusie tez cos nie zagladaja,
a co do tych objawoe porodu to mozna je sobie wsadzic .. i tak nie na sie dnai ani odziny :-D :-D dzidzia ma i tak swoj paln :-D

a taka swinke to i ja bym chciala bo papmersoew idzie :ico_olaboga: :ico_olaboga:

dobra lece jezdzic na mopie :-D jutro przyjezdza rodzina adam wiec u nas wielkie porzadki

Awatar użytkownika
Dora
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 27 paź 2008, 12:04

09 kwie 2009, 14:30

Hej mamuśki!

Z góry się przyznaje że przeglądałam ostatnie dni po łebkach i srednio wiem co u was słychać ponieważ nie mam czasu :ico_noniewiem:

Zosia od kilku dni nie pojada sobie moim mlekiem :ico_placzek: a że mało przybrała pani doktor kazała dokarmiać butelkką, raz piers raz butelka .
Czasem poje moim mlekiem tak bardzo że spi kilka godzin a czasem płacze i chce jeszcze mimo ze wyssała ze mnie wszystko.
Może za chudo jem? Troche mi przykro powiem wam z tego powodu :ico_noniewiem:

Ale cóz najważnjiesze aby przybierała na wadze i muszę ją karmic co 1,5 godz.

Od kilku dni chodzimy na spacerki z Tomkiem z Sąsiadką co ma roczną córcie milutko :-D

CO U WAS KTÓRAŚ SIĘ ROZDWOIŁA>?
JUSTYNKO CO U CIEBIE MIAŁAŚ SKRÓCZE COS CZYTAŁAM, MISIUNIA I RESTZA PISZCIE CO U WAS.

Zosia mi wreszcie usnała więc mam czase posprzatac , noc nie przespana padam z sennosci...

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

09 kwie 2009, 14:45

Dora, ja mam silne bardzo skurcze, ale wtedy jak cos cięższego robie, podejrzewam, że jakbym na dupsku siedziała to byłoby ok, a jak szybszy spacer sobie zrobie, albo cięższe sprzątanko to potem sie z bólu ruszyć nie moge, może i dobrze - szybciej urodze :) dziś czuje sie coraz gorzej, głowa dalej boli, aż mi sie kręci i chyba gorączka mnie bierze .

A ja coś czuje , że Wikuś wcale do mamusi tak sie nie spieszy jak mamusia do niego :ico_placzek: miałam nic nie robić, ale jakoś nie chce mi sie leżec, zabrałam sie za ostre sprzątanie - doklejam tapete na przedpokoju ( u teściowej) z nudów - bynajmniej nie dlatego, że chce jej przyjemność sprawić

misiunia_29
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 663
Rejestracja: 06 sie 2008, 15:21

09 kwie 2009, 15:09

A ja w końcu po tygodniu wylazłam z domu. Co z tego, że ludzie patrzyli na mnie jak na trędowatą? :-D :-D

Awatar użytkownika
avanti83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7273
Rejestracja: 12 lip 2008, 12:35

09 kwie 2009, 15:18

misiunia_29, oj ludzie faktycznie patrza na ciezarne jak na jakies malpki w zoo zwlaszcza teraz kiedy sie zrzucilo ciuszki zimowe najlepsze sa jednak dzieci ktore palcem potrafia pokazac na ogromny brzuch i cos szepca do rodzicow :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

09 kwie 2009, 15:24

dziewczyny ja mam to samo - ludzie sie dziwnie na mnie patrza jakby to nie wiem co było, czuje sie jakbym kosmitą była

misiunia_29
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 663
Rejestracja: 06 sie 2008, 15:21

09 kwie 2009, 16:10

Tylko, że oni mi się gapili na moją twarz, bo mam jeszcze krosty

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość