Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

02 kwie 2008, 14:07

a ja czasem mowie do malej jak do dziecka ale zbytnio nie zwracam na to uwagi
wiem tylko ze za mało z nią rozmawiam ale jakos czasem nie mam ochoty

za to dzisiaj znalazłam moj dawno zagobiony stanik :ico_brawa_01:
zrobilam generalne porządki w szafkach i w koncu go znalazłam

a opaske kupilam w H&M ale w zeszłym roku wiec nie wiem jak teraz

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

02 kwie 2008, 16:21

jakie tu pustki :ico_szoking:

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

02 kwie 2008, 16:41

faktycznie pusto...
u nas juz pogoda ladna z wiatrami chlodnymi troche....ale na spacerek sie wybieramy jak Maya wstanie bo trzeba isc po chusteczki do pupy....dalej uzywamy tych specjalnych bo tylko one nie powoduja powstawania u Mayci krost na pupie.....ale sa tylko w 1 sklepie.....
My juz po obiedzie...ja na tt a Arek na tv....nie pali 4 dzien....najgorsze ze po plastrach boli go reka...raz jedna raz druga...tak ze nic nie jest w stanie robic :ico_noniewiem: ....ale to tylko przez jakies 2 h po zalozeniu nowego plastra....
jutro musze siewybrac do pracy pogadac z szefową...ma mnie zaprowadzic do tej swojej kolezanki co tez chce mnie zatrudnic....no i w sobote idziemy na roczek do corki znajomych a potem to juz co tydzien jest jakis roczek a na koncu Mayci :-)
w prezencie dajemy malej Pati piaskownice stojącą...mam nadzieje ze sie spodoba...

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

02 kwie 2008, 17:08

GLIZDUNIA pisze:w prezencie dajemy malej Pati piaskownice stojącą...mam nadzieje ze sie spodoba...

a coz yto za piaskownica??

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

02 kwie 2008, 17:19

http://www.mothercare.com/gp/browse.htm ... Q&mcb=core
Doris ...dokladnie pierwsza od lewej ta czerwona.....ja chce Mayi kupic podobna na lato ale to juz kiedys pokazywalam jaką.....

[ Dodano: 2008-04-02, 19:47 ]
nikogo nie bylo tu tyle czasu?...az dziwne....no my zaliczylismy spacer na chustawki i po chusteczki a pozniej jeszcze do tesco pojechalismy po drobne zakupy....bo A. teraz wiecej je jak nie pali i juz nicod czwartku nie bylo w lodowce choc dokupywalam.....no ale szybko w tesco sie uwijalismy bo Maya puszczala baki ale smierdzialo tak ze myslelismy ze kupa i w biegu do domu....hihihi a tu zonk..pielucha pusta i zakupy tylko w polowie zrobione....no ale udalo sie w promocji kupic te plastry na niepalenie wiec i tak jestem zadowolona bo to tanie nie jest :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

02 kwie 2008, 19:48

GLIZDUNIA, - fajny prezent - Hubert dostał od dziadków na taras - taka duza i piasek do akwarium - pare worków - czysciutki, zeby jesc mógł :-D do tego zestaw grabki,foremi i inne
jagódka - no sliczne zdjęcia!!!
co do zrodbnien - to ja tez nie zdrabniam .nie lubie - najbardziej wkurzajae jest moje mamy - kulamy, kulu, kulu :ico_noniewiem: :ico_olaboga: ... znaczy - piłka rzucamy .... smiesznie :-D

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

02 kwie 2008, 20:13

gosia ja tez uzywam okreslenia kulu - lulu na kulanie piłka..a mi akurat nie to takie słowa chodzi, mi sie nie podoba jak sie zmiekcza słowa, co powoduje ich złą wymowe..ja słyszałam ze nie powinno sie wymawiac słów źle bo dziecko potem tak zapamietuje i na to zwracam uwage...

kamizela a mi sie strasznie podoba ten ciemniejszy odcien blondu wiesz moze jaki to odcien jaka ma nazwe??bo mi by sie taki podobał, a dlaczego ty sie nigdy nie usmiechasz na zdjeciach??

glizdunia no pierwszy tydz najgorszy, potem miesiac a potem to juz bedzie miał z gorki..pogratuluj A. wytrwania 4 dni :ico_brawa_01:

my tez bylismy po południu na zakupach, to była pierwsza tura zakupow bo jeszcze jutro sie wybieramy, bo w sobote robie mała imprezke z okazji zblizajacych sie moich urodzinek :-)

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

02 kwie 2008, 20:14

kamizela - no dojrzałam zdjęcie !!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: fajnie !!!!!!!!!!! :-D

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

02 kwie 2008, 20:14

Gosia...Maycia juz foremki tez ma..hihihi...zajączek przyniosl :ico_oczko: :ico_haha_01: a ja myslalam zeby wody nalac tylko a piasku na druga polowke jak bedzie starsza ale widze ze Wy bedziecie ryzykowac...wiec moze tez sie skusze i kupie jakis fajny piach.....z tym ze Maycia zachlanna i boje sie ze zje pol piaskownicy :ico_noniewiem:

to fotki z dzis...na pierwszej Maya obrazona hihi
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2008-04-02, 20:19 ]
Kamizela..a mi ucieklo zeby pochwalic nowe wloski!!ale wiesz co....musisz sie wiecej usmiechac....trudno...czasem warto sie poswiecic zeby uzyskac lepszy efekt :ico_oczko: ...i wiesz ze ja Cie pamietam bardziej z ciemnych wlosow-takich jak nam kiedys na fotkach pokazalas...bardziej konkretna i z charakterkiem mi sie w nich wydajesz...ale wazne zebys Ty sie dobrze czula!!! :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

02 kwie 2008, 20:20

lady nie mam pojęcia :ico_noniewiem: Moja fryzjerka pracuje na produktach L'oreal ale farby ma chyba innej firmy :ico_noniewiem: A nie uśmiechnęłam się ... nie wiem dlaczego :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość