Awatar użytkownika
ruda
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 311
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:50

01 kwie 2008, 19:55

jednak co lekarz to inna opinia - ja byłam u dwóch - u jednego przy okazji zapytałam jak mała miała wysięgowe zapalenie stawu biodorwego i powiem szczerze że ten lekarz choc nie musiał bo nie miałam skierowania obejrzał stópki, nóżki i dopiero ze mną porozmawiał a lekarz do którego poszłam ze skierowaniem ledwo zerknął wypisująć kartę :ico_noniewiem: ja małej nie daję już wkładek, nie kupuje butów z NFZ refundowanych...pilnuje żeby nie siedziała z nogami na zwnętrz tylko po turecku, dobrze robi też jazda na rowerze i samochodzie-jeżdziku.
dodatkowo ma gimnastyke korekcyjną w przedszkolu a od września będziemy jeszcze chodzic do jakieś poradni rehabilitacyjnej ze względu na plecy i dodatkowa zapewne nózki dostaną swoją porcje ćwiczeń. A dlatego od września dopieroze musze ją do pionu z uszami postawić.
Grunt to zdrowe podejście.

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

02 kwie 2008, 12:55

ruda, u nas na szczeście wiczenia są w formie zabawy więc nie jest tak źle....bardzo lubie je robic to to dla Niej frajda :ico_sorki:

Awatar użytkownika
ruda
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 311
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:50

02 kwie 2008, 17:41

i to najważniejsze :ico_brawa_01:

Wróć do „Zdrowie dziecka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość