Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

09 kwie 2009, 22:37

noo, to mi się przypomniało :-D
byliśmy rano w przychodni :ico_sorki:
Alan waży równo 7kg :-D i ma 65,5cm długości :-D

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

09 kwie 2009, 22:47

Alan waży równo 7kg :-D i ma 65,5cm długości :-D
no to kawał chłopa z niego :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ja dziś odklryłam, dlaczego mój się wczoraj tak pieklił i spać nie chciał... za gorąco mu było :ico_olaboga:
Bartkowi jak za gorąco to i wrzeszczeć nawet potrafi :-D ja od miesiąca ma w mieszkaniu wszystkie kaloryfery zakręcone. Odkręcam tylko u małego w pokoju na godzinę przed kąpaniem. A mieszkaniu i tak mam 22 stopnie, czasami raczy spaść do 21.
ja jeszcze possiedzę, bo chłop i tak za dwie godz najwcześniej będzie :ico_olaboga:
mnie dziś też nie chce się spać, bo jak nigdy pospałam po południu z małym
jak dzisiaj jechalismy do babci to stalismy chwile w korku bo był wypadek zobaczcie sobie jaka masakra :ico_olaboga:
http://www.moto.wp.pl/gid...17d26&_ticrsn=3
ja to się tego typu rzeczy w pracy naoglądałam i tak jakby trochę mnie znieczulica w tym zakresie opanowała. Wkurza mnie tylko, że to najczęściej przez głupotę ludzką dochodzi do tego typu sytuacji.

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

09 kwie 2009, 22:51

ja to się tego typu rzeczy w pracy naoglądałam i tak jakby trochę mnie znieczulica w tym zakresie opanowała. Wkurza mnie tylko, że to najczęściej przez głupotę ludzką dochodzi do tego typu sytuacji.
heh... mój brat wariat tak jeździ swoim bmw, że zawału można dostać... a jego "popisówki" to nawet na youtube są :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2009-04-09, 22:51 ]
no to kawał chłopa z niego :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
noo :-D a ja się dziwię, że mi ciężko i że ubranka za małe :-D :ico_olaboga:

[ Dodano: 2009-04-09, 22:52 ]
Laseczki, a kiedy planujecie wprowadzać inne jedzonko swoim pociechom??

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

09 kwie 2009, 23:00

Laseczki, a kiedy planujecie wprowadzać inne jedzonko swoim pociechom??
ja zamierzam wprowadzać po skończeniu przez małego 4 miesięcy, zacznę od jabłka. Chociaż twierdzą, że przy cycku to przez 6 miesięcy nie daje się nic innego, ale ja mam to gdzieś. Jak tylko mały będzie chciał jeść nowości to będę wprowadzać. No chyba, że odmówi współpracy, to wtedy trochę poczekam.

Bartek na szczepieniu ostatnio ważył 6 kg. To i tak dużo jak na miesiąc brania różnych leków przez niego. Po skończeniu tych wszystkich kuracji lekowych więcej przybiera. Ostatnio też musiałam wymienić ubranka na większe, wyrasta chłopak błyskawicznie.

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

09 kwie 2009, 23:23

Laseczki, a kiedy planujecie wprowadzać inne jedzonko swoim pociechom??
ja tez planuje po 4 miesiącu ale jak to będzie to wyjdzie w praniu :ico_oczko:

Malutka już nakarmiona wiec uciekam do spanka zwłąszcza że mam dzisiaj całe łóżko dla siebie
Do jutra :ico_papa:

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

10 kwie 2009, 08:15

witam z ranka..ja tak tylko na chwilke zameldowac sie bo biore sie koncu za jakies porzadki a dzis idziemy jeszcze na wizyte kontrolna wagi do przychodni..dzis rano mierzyłam mała i wyszło mi ze ma juz 64 cm :-D :-D :-D :-D

ragazzawidziałm ten wypadek -masakra :ico_olaboga: :ico_olaboga:

[ Dodano: 2009-04-10, 08:15 ]
miłego dizonka Wam zycze-wpadne poxniej :-D :-D

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

10 kwie 2009, 11:50

hej hej witam i ja :-D
probowalam wejsc wczesniej ale jakos sie nie chciala strona tworzyc...chyba cos robili

u nas nocka OK. synek tak jak wczesniej przesypial cala noc, tak teraz robi sobie jedna pobudke na jedzonko po 3 pare minut i spi dalej do 7.30. ostatnio jadl o 8 i do tej pory nie chce.ani nie placze ani nie marudzi... kurde tyle czasu wytrzymuje bez jedzenia...moze sobie sam czas wydluza i nie potrzebuje juz tak czesto.juz sama nie wiem. :ico_noniewiem: teraz polozylam go na brzuszku i spi :ico_szoking:

dzisiaj przyjezdza moj chrzesny,takze zapowiada sie popijawa u mnie w domu. ja nie wiem jak ja to zrobie. chyba po prostu wysle mojego meza a ja sie tylko przywitam i mykne do siebie z dzieckiem bo bez sensu tak siedzic i sie patrzyc jak sie towarzystwo upaja coraz bardziej :ico_puknij:

moj maz sie upiera zeby jutro na noc zostawic dziecko jego mamie. jego mama tez wyraza szczera chec tylko ja jakos tak nie jestem przekonana...zal mi troszke mojego maluszka. wiem ze mu sie krzywda nie stanie ale jednak jak sobie pomysle ze ona bedzie go ciagle na rekach nosic i odprawiac jakies czary nad nim to mi sie odechciewa. :ico_olaboga:
dzisiaj zapowiedzialam mezowi ze mze wziasc dziecko i sam jechac do swojej mamy beze mnie. a co. ja nie mam obowiazku tam jezdzic. wyszlam za maz za mojego meza a nie za jego mame :ico_puknij:

u nas taka dziwna pogoda, dlateg nie idziemy na spacerek. niby ze sie zanosi na deszcz od samego rana ale zaniesc sie nie moze. w kazdym badz razie nie chce ryzykowac ze na nas lunie :ico_noniewiem:

milego dnia dziewczynki :-D

[ Dodano: 2009-04-10, 11:50 ]
ale sie upisalam :ico_olaboga: :ico_szoking:

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

10 kwie 2009, 12:52

hej dziewczynki! Zaglądam do Was od czasu do czasu :-)
Marcia, pozwoliłam sobie obejrzeć Wasze zdjęcia (wybacz ciekawość :ico_sorki: ). Cudna ta Wasza Milenka i bardzo fotogeniczna, a Ty masz bardzo ładen włosy, co ja bym dała, żeby chociaż w połowie takie mieć :ico_sorki: Milutka, na moje oko mała płacze z powodu brzuszka :ico_olaboga: dziewczyny mają rację tyle mleka plus tysiace innych rezcy jak herbatka, czopki na kope, viburkol, panadol, żel na zęby :ico_puknij: :ico_puknij: i Bóg wie co tam jescze...zmień lekarza, bo zdrowe dziecko nigdy tyle nie płacze :ico_olaboga: :ico_olaboga:

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

10 kwie 2009, 13:59

witam :-)
ja dziś rano nie mogłam wejść, coś ta stronka nie działała :(
nocka super, synuś poszedł spać o 20.30, obudził się o 5.30 potem o 7.30, o 5.30 wypił 160ml a o 9.30 wypił 190ml i potem dostał znów po 4 godz. i też wypił 190ml
byliśmy już na spacerku, w mieście na zakupach, teraz przygotuje obiad, zaraz mąż wróci z pracy

[ Dodano: 2009-04-10, 14:00 ]
aniafs, śliczny synuś :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-04-10, 15:14 ]
Alan waży równo 7kg :-D i ma 65,5cm długości :-D
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-04-10, 15:38 ]
my już po obiadku, zaczęłam już sałatkę robić, potem skoczę do miasta po smoczki :)

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

10 kwie 2009, 18:41

Ja też się dziś nie mogłam zalogować. A potem jakoś czasu nie było. Jutro zamierzam zadekować się w kuchni i raczej nie będę miała czasu żeby zajrzeć na forum

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość