Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

10 kwie 2009, 19:26

ja dziś miałam dzień relaksujący - z przyjaciółką na zakupach - jak mi taki wypad babski był potrzebny :ico_brawa_01: wreszcie nie kupiłam nic dzieciom - obkupiłam siebie, pogodziłam sie że moge do swojego rozmiaru jakiś czas nie wrócić a może i nigdy już, pokupowałam większe ubrania i jestem mega szczęśliwa :-D

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

10 kwie 2009, 20:02

taki wypad babski był potrzebny obkupiłam siebie,
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

my już po kąpieli i jedzonku, teraz idę ululać synka :-)

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

10 kwie 2009, 20:07

Beatris to super ze sie zakupy udaly... ja niestety nic sobie na swieta nowego nie sprawilam. jakos mi sie nic nie podobalo :ico_zly: i w sumie to nawet nie bardzo mam sie w co ubrac :ico_zly:

dzisiaj nasz maly robil sobie przerwy miedzy karmieniami co 4 h. az sie zdziwilam ze w dzien tyle wytrzymuje. wasze szkraby tez tak dlugo nie jedza i nawet nie wolaja? moj to nawet nie plakal. sama mu dalam po 4h :ico_olaboga:

dzisiaj odwiedzilismy 2 babcie i juz jestesmy w domu. ja na swieta nic a nic nie robilam bo wszystko dostalismy i wedliny i bigos i salatki i placki. ja sobie tylko posprzatalam :-D

a co tu tak pusto?

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

10 kwie 2009, 20:25

dzisiaj nasz maly robil sobie przerwy miedzy karmieniami co 4 h.
mój też dziś jadł co 4godz. jak pisałam wcześniej, wypijał 190 i mu starczał na 4godz., teraz jadł po 3 i wypił tylko 100ml i właśnie zasypia

[ Dodano: 2009-04-10, 20:25 ]
a co tu tak pusto?
ja jestem :-D , pewnie wszyscy zajęci przygotowaniami do Świąt :-)

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

10 kwie 2009, 20:27

hej hej :-)
ja na chwilkę, mam coś dla Was z okazji świąt :-)

Obrazek

Obrazek

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

10 kwie 2009, 20:34

ja na chwilkę, mam coś dla Was z okazji świąt :-)
dziękujemy :-D

Ja życzę Wam
Pogody, słońca, radości.
W niedzielę dużo gości.
W poniedziałek dużo wody.
Dużo jajek kolorowych
Świąt wesołych no i zdrowych :-)

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

10 kwie 2009, 20:49

witam
no to cos sie działo z forum bo ja tez nie mogłam wejsc a potem to jakos czasu nie miałam
Jutro mam zaplanowane pieczenie a P bedzie miał dzien zajmowania sie Emi. Ciekawe jak sie tatus spisze :ico_oczko:
wasze szkraby tez tak dlugo nie jedza
Emi tez jadła co 4h a dzisiaj ma tasiemca :-D i woła co 3 godzinki
pogodziłam sie że moge do swojego rozmiaru jakiś czas nie wrócić a
ja nadal sie łudze ze wróce bo az mi zal tych wszystkich moich spodni :ico_placzek: juz wam kiedys pisałam na tamtym watku ze jestem spodniara i mam ich chyba z 50 par gromadzonych latami bo mi sie figura nie zmieniała
mam coś dla Was z okazji świąt
to ja tez sie dołacze :-D
Obrazek

http://patrz.pl/flash/kurcze-zyczenia

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

10 kwie 2009, 21:31

ufff ciezki dzien dzis był pracowity i bardzo nerwowy :ico_olaboga: :ico_olaboga: jak zabrałam sie za mycie okien to chciałam przesunąć szafke i złamałam nogę do szafki-wysypały sie szuflady i zrobił sie okropny bałagan..dostała mi sieoczywiscie zrabaka od P ze tak sie nie robi ble ble..no coz stało sie..pojechałam do skepu kupiłam nwe nozki i jest oki :-D :-D

a po wizycie u lekarza okaząło sie ze niunia wazy 4800 i posdkoczyła troche w tych siatkach centylowych :-D :-D :ico_sorki: :ico_sorki:

oki dzewczynki i ja przyłanczam sie do zyczeń..pewnie przez pare dni bedzie pustawo

a tu dla Was jajeczko

Obrazek

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

10 kwie 2009, 22:05

plum :-)

jestem jeszcze na chwilkę, bo się wpochałam chłopu w kolejkę do kompa :-D

łóżeczko rozłożone :ico_sorki: :-D mały juz w nim śpi... i taki malutki się wydaje, że szok :ico_szoking: :-D noo, ale w kołysce na pierwszy rzut oka też taki maluty się wydawał :-)

my jutro wypad do stolicy, więc zaś mnie nie będzie :ico_sorki:

Aluś na noc dostał mleczko zagęszczone kleikiem ryżowym :-D wczoraj budził się co 3 godz i zjadał po 150ml :ico_olaboga: chyba ma znów taki okres wzmożonego jedzonka.. a ja to wykorzystam na spokojne wprowadzanie nowości :-) no i stąd ten kleik :-)
na opakowaniu bazgrali 1 łyżeczka na 40ml mleka, więc na spokojnie na 150ml mleka dałam 2 łyżeczki :ico_sorki: jutro też dwie, pojutrze, jak będzie ok, to wsypię trzy :ico_sorki:
jutro też jedziemy przy okazji do polskiego sklepu i zastanawiam się, czy nakupować tych polskich kaszek smakowych, czy kupować mu ichnie... bo w tym dylemat mam.. czy przyzwyczajać go do jednych i drugich?? :ico_noniewiem:

heh.. ja to ciągle wyglądam, jak w 6 miesiącu, więc nawet nie myślę o nowych ciuchach :ico_placzek:
a po wizycie u lekarza okaząło sie ze niunia wazy 4800 i posdkoczyła troche w tych siatkach centylowych :-D :-D :ico_sorki:
:ico_sorki: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: suprrr, widzisz, wszytko jest oki, skoro się rozwija i rośnie :-)

noo, to ja tak na szybko, bo mnie przeganiają :ico_sorki:

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

10 kwie 2009, 22:06

i ja sie przylaczam do zyczonek.

ZDROWYCH, SPOKOJNYCH,RADOSNYCH I POGODNYCH SWIAT! SMACZNEGO JAJKA I MOKREGO... NO I OCZYWISCIE ABY NASZE POCIECHY ZDROWO SIE CHOWALY. MNIEJ SMUTKU A WIECEJ RADOSCI I DUZO FAJNYCH GOSCI

BUZIALE!
PAPA

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość