Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

11 kwie 2009, 20:08

plum :-)

a u nas przyjemnie dzionek leci :-)

od rana zakupy w polskim sklepie :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: nigdy więcej tam nie pojedziemy :ico_nienie: ceny takie, że szok :ico_chory: parę pierdół kupiliśmy, budynie, kisiel, 2 pętka kiełbasy, 4 piwa karmi kawowe :-D , do tego twaróg, musztardę, cwikłę i kućwa zapłaciliśmy 20funtów :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
a ceny kaszek i herbatek dla dzieci takie, że Alek na pewno będzie jadał ichnie.... za herbatkę bobovity 4,10f chcą :ico_puknij: a za kaszkę 2.99f :ico_puknij:
także herbatki za 2 mama w czerwcu dowiezie, a my w lipcu najwyżej zapas jakis zrobimy...heh..

noo, potem już przyjemniej było, bo pojechaliśmy na Calton Hill, to wzgórze w centrum miasta i dziś była cudna widoczność :ico_sorki: także widoczki bajera...

a potem chłop pojechał i kupił 32'' tv :ico_olaboga: fajny i w ogóle, ale kurna pół pokoju zajmuje :ico_oczko: no i teraz to chyba musimy zostać na stałe w UK, bo szkoda by było taaaki tv zostawić :ico_oczko: :-D w każdym razie na patelnię porządną dostanę i blender :-D nie, żebym wymuszenie zrobiła :-D ale skoro dla chłopców tv, to ja chcę patelnię :-D

potem może jeszcze wdepnę :-)

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

11 kwie 2009, 21:05

a u nas przyjemnie dzionek leci
to super nie ma to jak miło spędzony dzień :-)

Mój chłop wysłąny na spacer z małą po godzince spaceru dzwoni domofonem i pyta ile on musi jeszcze spacerować bo go strasznie nogi bolą :-D
to ja chcę patelnię
zawsze się może do innych celów jeszcze przydać :-D :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

11 kwie 2009, 23:16

plum :-)

wpadłam życzyć kolorowych jajek w snach :-D

oglądamy tv :-D :ico_puknij: dziś już tyle widziałam, co przez ostatni kwartał :ico_puknij: :-D :ico_olaboga:

:588: do juterka

[ Dodano: 2009-04-11, 23:17 ]
zawsze się może do innych celów jeszcze przydać :-D :ico_oczko:
noo, tak sobie pomyślałam, że przyda się nie tylko do smażenia :-D :ico_sorki:

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

12 kwie 2009, 14:45

my po śniadanku u teściów, na obiadek też tam idziemy, no i jutro też na śniadanko. poszłam z małym na spacer, ale ostatnio zasypia w wózku na 10-15 min i budzi sie z wielkim płaczem i uspokoić go nie moge i do domu wracamy... :ico_noniewiem: także spacery ostatnio kiepsko wyglądają...pogoda zresztą też mało sprzyjająca - szaro, wiatr, a miało być tak ciepło, 23 stopnie zapowiadali na święta...

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

12 kwie 2009, 18:34

plum :-)

ja tak z doskoku :-)

chłop już w pracy :ico_noniewiem: zaliczyłyśmy z mamą dwugodzinny spacer w pełnym słonku i 20 stopni ciepła nawet było :-D :ico_haha_01: także spaliłyśmy troszke tego, co zjedzone ;-)

na śniadaniu był u nas nasz najlepszy znajomy Szkot, Andy i było suprr - zresztą w zeszłym roku też był :-)

w sumie korzystamy z chwil spędzanych z mamą, bo juz we wtorek o świcie wylatuje, więc jutro ostatni dzień...

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

12 kwie 2009, 19:13

witam :-)
my śniadanko u nas moimi rodzicami, o 14, pojechaliśmy do męża babci, gdzie się cała rodzinka zjechała, niedawno wróciliśmy, zaraz wykąpiemy Szymka, mleczko i spać, a do nas o 21 przyjdą znajomi :-D

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

12 kwie 2009, 19:15

donatka26, widzę, że u Ciebie też dzionek w ruchu :-) suprr tak, zawsze trochę człek odpocznie od codzienności :-)

a małego też idę nieługo kąpać - teraz zalega na raczkach, bo go plecki od leżenia bolą :-) woli się rozglądać po pokoju z perspektywy moich kolan :-)

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

12 kwie 2009, 19:46

hej hej
ale pustki...
my dzisiaj tez zaliczylismy sniadanko wielkanocne u moich rodzicow a potem pojechalismy na obiad do tesciow, potem znowu do moich a potem zabralismy tate i pjechalismy poogladac nasza dzialke tzn las - w przyszlosci bedziemy sie tam budowac :ico_brawa_01: :-D
niedawno wrocilismy a teraz moj maz pojechal znowu do moich bo sie wszyscy zjechali i tescie tez no i wala sake :ico_haha_01:
a ja siedze sama w domu z malym i czekam wlasnie na kolezanke. ma pszyniesc Redsa wiec sobie posiedzimy przy piwku i pogadamy.

nasz maluszek cos marudny dzisiaj... :ico_noniewiem:

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

12 kwie 2009, 19:53

donatka26, widzę, że u Ciebie też dzionek w ruchu :-) suprr tak, zawsze trochę człek odpocznie od codzienności :-)
dokładnie :-)

musieliśmy trochę wcześniej wykąpać i daj jeść Szymkowi (dużo nie wypił), ale musieliśmy wcześniej wykonać wszystko, bo nam zasypiał, chyba zmęczony tym dniem i emocjami, cała rodzinka nad nim ,,wisiała" :-) ,

[ Dodano: 2009-04-12, 19:55 ]
i czekam wlasnie na kolezanke. ma pszyniesc Redsa wiec sobie posiedzimy przy piwku i pogadamy.
do nas też przychodzą znajomi i będziemy pić :-D

[ Dodano: 2009-04-12, 19:57 ]
zalega na raczkach, bo go plecki od leżenia bolą :-) woli się rozglądać po pokoju z perspektywy moich kolan :-)
u nas jest bardzo podobnie, leżenie mu się nudzi :-) , najlepiej na rączkach albo na kolanach u kogoś :-) , a jak się słodko uśmiecha głośno i gaworzy muszę go nagrać :-D

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

12 kwie 2009, 22:17

a ja siedze sama w domu z malym i czekam wlasnie na kolezanke. ma pszyniesc Redsa wiec sobie posiedzimy przy piwku i pogadamy.
do nas też przychodzą znajomi i będziemy pić :-D
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: suprr Laseczki, korzystajcie :ico_sorki:

ja zbieram się dziś wcześniej do wyrka, bo padam, a chłop nie wiem, o której wróci... w każdym razie gadaliśmy i nie tylko ;-) :-D wczoraj, a właściwie do dzisiej, do 2 nad ranem, a o 7 pobudka :-D także mam już dość :-)

będę jutro :-) kolorowych :ico_sorki:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości