Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

11 kwie 2009, 20:15

ejustysia, mam nadzieje ze sie nie rozpakowałas :ico_sorki:
hej IVI dawno Cie nie było :ico_nienie:
my własnie przyjechalismy do domu i powiem szczerze ze jestem padnieta ide sie wykapac i polezec :-D

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

11 kwie 2009, 22:06

zoola27, no właśnie, nadal 2 w 1. ale skurcze nadal mam, i zoolcia, ja juz moge rodzic bo to 38 tydzien wiec ja chce :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

12 kwie 2009, 01:41

Obrazek

Awatar użytkownika
avanti83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7273
Rejestracja: 12 lip 2008, 12:35

12 kwie 2009, 06:10

melduje sie w dwupaku :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: jakos nie mozemy z mezem spac i tak postanowilam ze wejde sie przywitac
Moze to glupie ale mam jakies dziwne przeczucia ze dzis cos zacznie sie dziac :ico_sorki: i nie wiem czemu...ale mam nadzieje ze sie myle bo nie widzi mi sie spedzanie swiat w szpitalu :ico_oczko:

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

12 kwie 2009, 08:49

hejka !! dziewczyny świeta w szpitalu :ico_nienie: nawet nie próbójcie :ico_olaboga: ejustysia, badz cierpliwa ......pomysl sobie ze jak ja bede jechac na wizyte za tydzien we wtorek to ty juz napewno bedziesz tulic Wiktorka :ico_sorki:
wiem juz na 99 % ze moja córa jest ewenementem i lezy w poprzeg :ico_szoking: czkawke czuje raz na dole raz na górze mała cwaniara przekreca głowke i robi mame w kuku :ico_szoking: w ogóle wczesniej wypychała pupe tak na srodku brzucha a teraz czuje po bokach na przemian głowke i pupe !!! wiec prawdopodobnie tez bede sie szykowac na cc :ico_szoking: wiec plany o porodzie rodzinnym odpadaja ......ciekawe co powie moj lekarz .......mam nadzieje ze jak co to ustawi mnie na odpowiedni termin a nie bede czekac na bole i dopiero ciencie :ico_placzek:

Awatar użytkownika
avanti83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7273
Rejestracja: 12 lip 2008, 12:35

12 kwie 2009, 10:23

ja wlasnie wyjezdzam z mezem do mamy bede raczej wieczorkiem ale na pewno sie odezwe :-D

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

12 kwie 2009, 10:46

avanti83, ja mam takie przeczucie od 2 dni

:-D :-D i czym dłuzej je mam tym bardziej utwierdzam sie w przekonaniu, że jeszcze mi lekarz numer wywinie i nie da tej cc na 19, a wtedy sie zapłaczezoola27, ja Ci powiem tak, mój Wiktor, chyba bardzo chce sie przekręcić bo bardzo czesto kładzie sie poprzecznie, ale wraca zawsze do swojej pozycji, co do czkawki to nieraz czuje ją na samym dole brzuszka, np dziś , myslałam juz, że sie przekręcił, al nie bo po chwili znów czułam u góry - widocznie główkę wtedy na dół opuszcza i gdzieś tam te drgania sie rozchodza w dół i wtedy tam czuje :)


Wiecie co- ja za 5 dni moge już być razem z misiakiem, :ico_placzek: , ale fajnie :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: (łzy szczęścia - oczywiście)


Gdzie reszta - fortuna i moniś odmeldować sie w dwupakach szybciutko

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

12 kwie 2009, 11:17

ja do mamy jede pozniej ....

wiecie wczoraj wieczorem u mnie była tragedia ........czułam sie strasznie ....moj mezulek sie wystraszył ze sie zaczeło i chciał mnie wariat do szpitala wiez :ico_szoking: .......byłam strasznie słaba o mało nie zemdlałam ...
ale dla mnie to zdecydowanie za wczescie i Tuska niech nie odwala numeró bo to dopiero 35 tydzien

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

12 kwie 2009, 12:08

zoola27, jak Ci sie córcia przekreciła i boczkiem leży to jest duże ryzyko, że Ci po boku na nerw naciska i musisz uważać bo przy takim ucisku mdlenie jest normalne a nie daj Bóg sie przewrócisz i uderzysz. Mnie też synuś uciskał co w grudniu byłam w szpitalu i nic na to sie nie da zrobic, ale wystarczy, że niunia troche sie ruszy :)Więc siedz i sie nie ruszaj :ico_nienie: odpoczywaj :)

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

12 kwie 2009, 13:17

nie chce mi sie z domku ruszac ....ale obiecałam mamie ze przyjedziemy na obiad , brata napewno nie bedzie wiec nie moze siedziec sama ......a mała mi dokucza jak nigdy ....urwis z niej niesamowity :-D wczoraj bylismy u ciotki robcia i stweirdział ze napewno będę miec dziewczynke bo mam wklesły pepek na chłopca ponoc wystający - ach te zabobony :ico_olaboga:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość