Awatar użytkownika
sierpniówka
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1724
Rejestracja: 13 lut 2009, 18:09

13 kwie 2009, 09:37

:ico_tort: stawiam ciacho na obżarstwo za moje 6 okienko!

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

13 kwie 2009, 09:51

olala co do statystyki to mozliwe ze nic nie popsulismy bo u ktorejs z dziewczyn mogla zjasc pomylka :ico_oczko:
u mnie jajka jak nic :-D

monia82 kopniaczki cuudowna rzecz :ico_brawa_01:

megi5566 urlop maz spedzi na dogodzeniu we wszystkim swej kobietce i dzidziusiowi :-D

tagar kurcze niewesolo z tym guzkiem idz do gina lepiej dmuchac na zimne

beatko sierpniowka :ico_brawa_01: za kolejne okienko


a u mnie jako tako sb fajna choc nie czulam tej swiatecznej magii :ico_noniewiem: wczoraj posprzeczalam sie z moim K i nie spalam nawet z nim i dlatego zeby mu pokazac ze jestem zla i dlatego ze od wczoraj popoludnia strasznie boli mnie brzuch no-spa nie pomogla nie objadalam sie za wiele nie wiem co to moze byc teraz znow boli twardawy jest wzielam znow tabletke moze przejdzie :ico_noniewiem:
dla pocieszenia ogladalam plytke z usg ah nie to samo co na zywo ale zawsze szkoda ze nie slychac tam bicia serduszka-bo dla mnie to najcudowniejszy dzwiek :ico_ciezarowka:

ps.olala w wolnej chwili zmien na 1-wszej stronce termin na 20-tego :-)

Awatar użytkownika
Beata_Tychy
Wodzu
Wodzu
Posty: 14131
Rejestracja: 20 lis 2008, 23:20

13 kwie 2009, 10:08

sierpniówka, :ico_szoking: :ico_brawa_01: za 6 okienko

Awatar użytkownika
megi5566
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3536
Rejestracja: 04 lis 2008, 12:04

13 kwie 2009, 10:57

Olala no u mnie moze sie zmienic ale sie nie zmieni :ico_haha_02: :ico_haha_02:

Beata_Tychy Sierpnióweczka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale ten czas zapiernicza :-D

Tagar tos mnie nastraszyla jak nic z ta szyjka, a ja znowu zaczelam szalec z porzadkami ale juz nie bede :ico_nienie:

Mykam Dziewuszki, bo Mamusia jest u mnie i idziemy do kosciola :-)

Awatar użytkownika
Tweety123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2358
Rejestracja: 20 sie 2008, 08:08

13 kwie 2009, 11:17

ja mam z kolei rozstrój nastroju, mam wszystkiego dość, nie zoperowali mu kolana, tylko wypisali na święta do domu i kazali się ponownie zgłosić po i znów dzisiaj idzie do szpitala. Wczorajszy dzień spędziliśmy u moich rodziców, było su[per pojadłam dużo słodkiego i wieczorem Tomaszek szalał, dziś rano też, najchętniej napiła bym się jakiegoś dobrego winka i pooglądała romantyczny film... cóż, pozostaje mi tylko zrobic sobie kawusi bezkofeinowej...
no i stawiam :ico_tort: za mój 23 tydzień!

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

13 kwie 2009, 11:41

hej Dziewczynki :-D :-D witam świątecznie

wpadłam na chwilkę po super śniadanku

hehe Beti super ze spełniło się Twoje marzenie o synusiu
a co do statystyki- może wychodzić taka sama płeć tego samego dnia :ico_oczko: a nie naprzemian każda wizyta :ico_oczko: :ico_oczko: miałyście usg tego samego dnia wiec taka sama "diagnoza płci" :ico_oczko: :ico_oczko:

moja mała kruszynka narazie kopie jak szalona, upomina sie o troche wiecej miejsca, czasem musze sie wygodnie usadowić w fotelu żeby sie uspokoiła, Przemek jest zachwycony jak kopie- mówi ze to napewno chłopak ze taką siłe ma :ico_oczko:
no, narazie siusiaka nie widać, wiec wszystko mozliwe

dziś robie obiadek w domku, do brata pojedziemy chyba popołudniu na kawkę

życze Wam mokrusiego dyngusa i miłego dzionka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Tagar
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 413
Rejestracja: 14 mar 2007, 00:34

13 kwie 2009, 11:50

hello! ciezko jest sie objesc jak ma sie taki malutki zoladeczek i takie wielkoluda pod nim, co :) ja jak jem to mam wrazenie ze pekne zaraz, a potem znowu jestem glodna, bo za malo zjadlam... ach...

:ico_tort: na wszystkie nowe tygodnie... fakt - czas szybko leci.

ja jutro dzwonie do mojego gina, zobaczymy moze jeszcze w tym tygodniu mnie przyjmie, bom strasznie niespokojna.

megi - nie szalej. a powiedz mi - masz juz skrocona? bo ja nie czytalam co tam wczesniej pisalyscie, bo mam za duze zaleglosci...

betina - twardniejacy brzuch to tez zly objaw, szczegolnie jesli jest za czesto i towarzyszy temu bol...

dobra, ja mykam bo dzisiaj w gosci na obiadek... szkoda ze pogoda nam psikusa na swieta wywinela :(((

Awatar użytkownika
megi5566
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3536
Rejestracja: 04 lis 2008, 12:04

13 kwie 2009, 15:22

No mam skrrocona. Troche sie zmartwilam, jak bylam u gina przed ostatnio, bo oskarzal mnie, ze szaleje, i kazal lezec i nic nie robic. Ostatnio z kolei powiedzial, ze szyjka jest bez zmian, czyli nie skrocila sie bardziej, i ze nie jest " tragicznie" (tak doslownie powiedzial), wiec wywnioskowalam, ze jest dobrze :-D
Dziewczyny a ja prawei w ogole nie pojadlam w te swieta. Nie mm na nic ochoty i dziubie jak ptaszek :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

14 kwie 2009, 07:46

betina, zmienione

megi5566, ja tez przez święta prawie wcale nie leżałam, wczoraj np. cały dzień na nogach, bo w zoo byliś,my a u nas to jes dużo chodzenia, bo ZOO jest ogromne, I czułam się świetnie. Nic mnie nie bolało.

Awatar użytkownika
Beata_Tychy
Wodzu
Wodzu
Posty: 14131
Rejestracja: 20 lis 2008, 23:20

14 kwie 2009, 08:14

wstajemy po świątecznieeeeee :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość