Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

02 kwie 2008, 17:13

Jestem
Byłam na KTG,w szpitalu tragedia,odsyłają i nawet na ginekologię nie przyjmują :ico_szoking: :ico_puknij: Zrobili mi ktg i za tydzień mam się zgłosić na ponowne,dla sprawdzenia.Niby teraz serduszko wyszło dobrze,ale słabo czuję ruchy.Dlatego mi kazał powtórzyć.

A co do koszulek i piżam to i ja gustuję w misie,pieski itp. :-D Za młoda jestem na babcine wzorki i długość :ico_oczko:

Jak w komputerze znajdę fotki,to się pokażę,bo aktualnych nie mam.

[ Dodano: 2008-04-02, 17:22 ]
Obrazek

[ Dodano: 2008-04-02, 17:23 ]
Obrazek

szczako
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1651
Rejestracja: 15 paź 2007, 19:06

02 kwie 2008, 18:02

No proszę jaka laska!! Super kostium.

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

02 kwie 2008, 18:48

hej hej
dzis rozmawialam z 2-ma dziewczynami i jedna jest z nami,druga da odpowiedz jutro jak to stwierdzila z mezem musi porozmawiac a trzecia bede widziala dopiero w sobote

zdjecie Maji jest przeslodkie-sliczna dziewuszka,bardzo mi ciebie babe_boom przypomina

Zulciu no prosze ale lasencja :ico_brawa_01:

sluchajcie mam prosbe do was
wciaz na zakupach gdzies jestem,bo jak sie rozmawia przez telefon to mowia ze nie ma problemu,ze wysla itd a pozniej ,ze wymiary nie te itd
w koncu zostala mi jedna firma,ale ta wysyla za granice na 100000%
teraz mam dylemat odnosnie wozka,wiem,ze nastawilam sie na X-Landera XA w kolorze red z 2008 roku tzn takiego z fotelikiem Maxi Cosi Citi w kolorze HORIZON chce,bo mozna mieszac kolorki - http://www.bobowozki.pl/product_info.ph ... cts_id=434

a dzis natknelam sie na ten super zestawik nie wiele rozniacy sie cena,gdyz do X-Landera musze dokupic folie przeciwdeszowa,bo nie ma i torbe a ten to ma w zestawie i wyglada tak:
http://www.bobowozki.pl/product_info.ph ... cts_id=981
kolorek niebieski ,badz ten czerwony

czekam na wasze odpowiedzi,mam nadzieje,ze przeprowadzona sonda mi pomoze w wyborze-roznica jest jeszcze jedna-ten ma 4 kolka pompowane a ten drugi 3 jak zauwazycie

[ Dodano: 2008-04-02, 18:53 ]
licze na was :-D i z gory piekne dzieki :ico_sorki:

co do piżamek to ja mam w Klapouchego z Disneya na lato,zime i szlafroczek-sliczny i tez dziecinny
najwazniejsze jest to jak my same sie w tych rzeczach czujemy :ico_oczko:

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

02 kwie 2008, 19:15

zulcia, wow ale laseczka z Ciebie :ico_szoking:
ja nie mam niestety zdjec sprzed ciazy bo aparat cyfrowy kupilismy dopiero jak wiktorek mial jakis rok a zeby wybrac cos "przyzwoitego" to musialabym przeszperac album ze zdjeciami i robic zdjecie zdjeciu :ico_noniewiem:
emalia, jak dla mnie to trojkolowiec odpada :ico_noniewiem: nigdy mi sie nie podobaly takie wozki bo raczej jestem tradycjonalistka... za wiele nie pomoge chyba :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

02 kwie 2008, 19:24

dzieki jednak Monia za podpowiedz :588:
wiesz ja nawet nie wiem,ktory tak na prawde jest lepszy,nie znam dobrze zadnej z tych firm,tyle co widzialam raz w sklepie

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

02 kwie 2008, 19:34

wlasnie emalia najlepiej obejrzec oba modele na zywo... pomacac :ico_oczko: przetestowac "na sucho"
oj gdybym miala teraz kupowac wozek pewnie tez ciezko by mi bylo na cos sie zdecydowac... internet jest dobry, ale z drugiej strony troszke meci nam w glowach :ico_noniewiem: za duzo jest ofert na rynku :ico_noniewiem:

szczako
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1651
Rejestracja: 15 paź 2007, 19:06

02 kwie 2008, 19:36

emalia30, ja też bym się na trzykołowy nie zdecydowała. Nasłuchałam się więcej negatywnych opinii niż pozytywnych o tych stelażach i jednak stawiam na 4 kółka.
Z drugiej jednak strony sama "przejechałam się" na x-landerze i (nie życzę Ci tego oczywiście), ale w Twoim przypadku może się okazać podobnie.

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

02 kwie 2008, 19:37

a jesli chodzi o twoja prace... to zobaczysz, ze dziewczyny przemysla sprawe i wszystkie razem wypowiecie wojne tym wyzyskiwaczom i dostaniecie pokazne odszkodowanie...trzymam kciuki za powodzenie tego slusznego z reszta buntu
badz emilko dzielna i nie daj sie :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-04-02, 19:38 ]
szczako jakie sa minusy trojkolowcow?mio one glownie estetycznie nie pasuja :ico_oczko:

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

02 kwie 2008, 19:43

dzieki Szczako za opinie,no wlasnie jutro bede wiedziec dokladnie co i jak (przynajmniej mam taka nadzieje)

Moniczko pomacac to moge tylko Maxi Cosi wozek,bo tutaj sa,ale nie moge X-landera miec tuz obok dla porownania
znajac moj wybor i meza tez za 4-rema kolkami to jak beda miec jutro tego X-landera to wlasnie na niego postawie :ico_oczko:
co do pracy i dziewczyn to czas pokaze a pod koniec przyszlego tyg bede juz wiedziec mniej wiecej na czym stoimy
one boja sie,twierdza,ze ja w ciazy to nie mam nic do stracenia itd
alez przeciez tez mam,bo referencje tez w przyszlosci bede mi potrzebne a od nich nie mam na co liczyc,by mi wystawili po tym jesli ich tak zalatwimy
w innej firmie nie pracowalam tutaj,wiec coz

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

02 kwie 2008, 19:55

emilko, chyba najlepiej sie z dziewczynami spotkac i ustalic"strategie"
jak to sie mowi:"w kupie sila" i razem napewno dacie rade :-)

[ Dodano: 2008-04-02, 20:02 ]
ok, dziewczynki lece teraz uspic swojego malego bzika,zajrze pozniej bo dzis w tv meczyk leci wiec przez najblizsze dwie godziny mam meza z glowy :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość