Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

13 kwie 2009, 16:23

fortunata_fofa, ona miała termin na ten sam dzień co ja :-D , ale śmieje sie, że Borysek wykiwał koleszkę Wiktorka. I tak właśnie mówie do niego, że Borysek sie już urodził i że on też by już mógł bo powinien teraz dogonic kolegę

Awatar użytkownika
avanti83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7273
Rejestracja: 12 lip 2008, 12:35

13 kwie 2009, 16:35

fortunata_fofa czop nie zawsze jest z domieszka krwi ale mozna go okreslic jako gluta... ja jeszcze takiego gluta u siebie nie zauwazylam

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

13 kwie 2009, 16:47

dziewczyny ja wogóle mam problem z palcami , nie wiem czemu i od czego to sie robi w tym miesiącu to juz 3 palec u tej samej ręki, puchnie mi u góry po lewej stronie i zbiera mi sie ropa, strasznie to boli, smaruje maścią i woda z mydłem i przechodzi, ale jak sie zaleczy ( po kilku dniach) to następny palec to samo mam

fortunata_fofa
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 kwie 2007, 16:53

13 kwie 2009, 16:48

No dzisiaj był rano taki glut ale sama nie wiem czy to to.Ale narazie nic mnie nie boli więc nie panikuje. Ejustysia musisz w takim razie porozmawiać z Wiktorem żeby się zmobilizował i przyszedł na świat ,chociaż tobie niewiele zostało do cesarki. Ja mam wizyte 21 kwietnia mam nadzieję, że dotrwam do tego czasu.Ciągle mnie zastanawia ta poranna wydzielina. Wody mi nie odchodzą bo sie nic nie sączy. Poczekam na dalszy rozwój wypadków. Idę się wykąpać i poleżeć bo kiepsko się czuje.

[ Dodano: 2009-04-13, 16:49 ]
ejustysia może za mocno skórki powycinałaś ?

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

13 kwie 2009, 16:56

fortunata_fofa, czop może odejść nawet do 2 tygodni przed porodem a nieraz dopiero przy samym porodzie - u mnie nic nie odeszło na 100% a z synkiem rozmawiam, ale on już od małego lubi na swoim postawić - czysty ojciec :-D No a ja wytrzymam jakoś mi już sie tak nie dłuży , wiem, ze i tak mało mi zostało nawet do terminu

[ Dodano: 2009-04-13, 16:58 ]
fortunata_fofa, nie ja wcale nie wycinam tylko je "odpycham" tak

Awatar użytkownika
avanti83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7273
Rejestracja: 12 lip 2008, 12:35

13 kwie 2009, 17:16

czop może odejść nawet do 2 tygodni przed porodem a nieraz dopiero przy samym porodzie
potwierdzam :-D

fortunata_fofa
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 kwie 2007, 16:53

13 kwie 2009, 18:13

Wiem wiem,że nawet przy porodzie może odejść. Nic mnie nie boli więc sie nie przejmuje, brzuszek nie twardnieje, energia wróciła. Ejustysia dziwnie masz z tymi palcami. Mój maluch po tatusiu jest uparty. 9 miesięcy nie chce pokazać płci a już 3 lekarzy próbowało ją określić.

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

13 kwie 2009, 19:33

fortunata_fofa, ja Ci powiem tak - jak obserwuje kwietniówki to praktycznie żadna nie miała objawów, dora, adka i taa trafiły na porodówke wtedy kiedy sie najmniej spodziewały, ani objawów, bóli dopiero jak sie zaczęla już akcja porodowa :-D dlatego ja wnioskuje, że jak czuje sie tak jakby mój brzuch miał większe przyciąganie niż reszta ciała w stosunku do ziemi, mam czeste bolesne skurcze, ale praktycznie wcale ostatnimi czasy wydzieliny jakiej kolwiek z pochwy to jak kurcze blade nie bede mieć tej cc to donosze do terminu :-D

A mąż na mnie zły, bo poszedł na siłownie a mi sie nudziło więc postanowiłam pozwiedzać okolice samochodem :-D No i benzyny zabrakło - teraz on taki zmęczony po siłowni musiał spuszczać benzynke z motoru i leciec pieszo po autko :-D


a z tymi palcami to mi sie wydaje, że to od ciąży, znaczy sie zaczęłam ostatnio puchnąć - kostki i palce mi puchną - ja wcale tego nie czuje , ale wszyscy mi mówią , że widać - myślałam, że to dlatego, że przytyłam, ale jak mówia, że puchne to niech im będzie :-D

Awatar użytkownika
avanti83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7273
Rejestracja: 12 lip 2008, 12:35

13 kwie 2009, 19:45

ejustysia, mnie puchna tylko nogi ale ciezar robi swoje natomiast rece sa ok widze to po obraczce ktora sciagam i wkladam bez problemu

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

13 kwie 2009, 19:55

avanti83, ja nie widze zbyt aby były spuchnięte ręce, wyglądają tak jakbym poprostu troche przytyła, albo jakbym naczynia myła długo i miała takie lekko spulchnione :-D no a kostki i owszem - nie widze gdzie sa , ale to tylko kostki, czuć za to nic nie czuje :-D

O mąż samochód przyprowadził, ale dziś sie nasłuchm wywodów :-D

a jutro znowu sama zostaje, bo on do bydgoszczy jedzie - a teraz ani na stacje nie dojedzie samochodem, ani motorem :-D dobrze mu tak :-D :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość