Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

02 kwie 2008, 17:35

z księdzem i chrzestnymi
Obrazek

z Rodzicami Chrzestnymi
Obrazek

tu nie wiem z kim hehe :-D
Obrazek

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

02 kwie 2008, 17:44

Waneska 100% caly tatus :-D :-D

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

02 kwie 2008, 17:48

Obrazek

mamo imprezka była super
Obrazek

zabawa z Chrzestnym :-D Miny są super
Obrazek


no i najwazniejszy smakołyk. Kurcze miał byc całkiem inny, pietrowy z napisem, taśmą dokoła i rózowymi dziecięcymi stópkami i wogle, ale pomylili cos w cukierni. nie miałam czasu ani checi z nimi walczyc, bo w koncu nie tort jest najwazniejszy na Chrzcie. Dobrze, ze chociaz smak był wysmienity!

Obrazek

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

02 kwie 2008, 18:08

Witam ponownie :ico_oczko: Arus pojechal do domku chwila oddechu :-D My roczek robimy z msza bo u nas tak zawsze jest i ogolnie tak jak Edytka zostalam tak wychowana :ico_oczko: Jesli chodzi o sexik to u nas ok,bo mezulek mnie zanim do czegos dojdzie wytarmosi,wypiesci( troche to trwa) i pozniej jest superowo :-D :-D Alineczq, Vaneska piekna jak krolewna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i ogolnie fajna z Was rodzinka :ico_oczko: MADZIORKA ladnie Lelus przybiera,i 1 guz wkoncu musi byc :ico_oczko: szybko zniknie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

02 kwie 2008, 19:11

Hejka.
Jak tak zaczęłyście pisać o imprezce urodzinowej to dopiero zaczęłam myśleć. Nie wiem jeszcze jak będzie wyglądać i kogo zaproszę. Ale faktycznie lepiej wcześniej wszystko obmysleć.

Dziewczyny z tym seksem to niestety przy dzieciach częste. My sie narobimy jak głupie i jak juz dziecko uśnie to chcemy odpoczać A faceci tego nie rozumieją. No ale wystarczy, ze się postarają a napewno chęci wrócą, przynajmniej u mnie tak jest.

Później jeszcze wpadnę, bo muszę Jarkowi kolacyjkę odgrzać.

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

02 kwie 2008, 19:40

Aniu lelek pije wode (zupelnie jak zwierze jak to moj tesc lubi powiedziec hihi i tatus rowniez czasami napomknie hehe) i osadu nie ma. zreszta powiem ci ze wczesniej pijal herbatke i tez tylko smoki byly zabarwione.

Frydza ja bym zrobila szwedzki buffet a nie taki tradycyjny obiad, i tak przy stole ciezko bedzie ludzi zmiescic
u nas nie byloby szans bo my mamy stol 4osobowy
zreszta my nie szykujemy takiej tradycyjnej imprezy.
tylko taka jak zwykle wygladaja u nas imprezy w wiekszym gronie hihi
nie bedzie mszy
ani rodziny
znajomi z dziecmi
i jedzonko do koloru do wyboru
grill bylby dobrym rozwiazaniem
i party na ogrodzie
basenik na sloncu
pluskajace maluchy,
no zobaczymy czy pogoda dopisze
i czy dzieciaki sie nie rozjada na wakacje i tylko my z adasiem nie bedziemy pupy moczyc w basenie i szaszlykow z grilla wygryzac hihi
oby bylo nas znacznie wiecej!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Alinko ciesze sie ze jestes
niedalej jak wczoraj myslalam o tobie, zapomnialam zupelnie ze pojechaliscie na litwe ochrzcic mala... super ze taka piekna scenerie zafundowaliscie malej i ze wszystko poszlo sprawnie i wesolo
no tak maly wyjatek.. tesciowa :ico_zly:
jakas krolowa? bezczelny typ ci sie trafil , wybacz ale nie zalsuguje na delikatne okreslenie, choc i to nie oddaje dosadnie jej zachowania :ico_zly:

madziu to prawda ze pigulki moga obnizyc libido.. ja odkad zaczelam brac to tez jakby potencjal spadl.. a moze z wiekiem mi sie odmienilo.. kiedys codziennie a nawet czesciej.. a teraz raz w tygodniu mnie zadowala.. ale jak juz sie rozkreci to jest.. super :ico_wstydzioch:

moze sprobuj odstawic..
ja nawet jak nie biore to juz mam tak samo.. wiec niekoniecznie to sprawka pigulek hehe


zaczelam tego posta dobre dwie godziny temu hehe
w tym czasie adas juz wrocil
zjedlismy racuchy.. udaly sie :ico_oczko:
lelek wlasnie wcina salatke.. zrobilam mu 25g kurczaka ugotowanego,plaster ogorka, maly pomidor,50g awokado, lyzka jog naturalnego, i wszystko do blendera..
nawet mi smakowalo
musz cos takiego przyrzadzic, ale w kawalkach oczywiscie hehe

a na obiad kurczak ze slodkim ziemniakiem i jablkiem (chyba wam nie podawalam)
100g filetu z kurczaka
pół jablka
40g cebuli
1 slodki ziemniak
maslo

cebule poddusic 2-3 min na masle
dodac kurczaka
na koncu reszte skladnikow zalac woda i gotowac pod przykryciem 15min

Nasza czwarta siostra Ania (przyjaciolka mojej siostry) urodzila dzisiaj synka Gabrysia!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
wlasnie mama nam zadzwonila...
juz sie nie moge doczekac az za miesiac go utule.. hehe poki co gromadze ubranka dla malenstwa :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-04-02, 19:59 ]
Frydza u mnie podobnie... adas zawsze dba by zonka byla zadowolona hehe hehe bo on tez z tych szybszych hehe
i tak jak kamila pisze.. nawet jak checi brak to on potrafi szybko sprawic, ze sie pojawiaja :ico_oczko:
my zawsze w weekendowe poranki..szalelejmy :ico_wstydzioch: ... wtedy najlepiej nam pasuje i juz hihi
nie wiem co to bedzie jak lelus bedzie kumał i odpadna nam te poranne chwile rozkoszy... hihi

Aniu my tez myslimy o wyjsciu do zoo, natura center , lub safarii, cos ze zwierzakami.. tutaj wybor spory hehe jeszcze slyszalam o stumilowym lesie...
ale oczywiscie imprezka tez sie odbedzie... obowiazkowo!!!
a co do mszy, u nas mimo ze rodzice jak najbardziej wierzacy i praktykujacy, ale nigdy o takim zwyczaju nie slyszalam...

[ Dodano: 2008-04-02, 20:11 ]
Alinko to prawda waneska caly Karol,
a wygladala jak ksiezniczka... :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

02 kwie 2008, 20:13

Alinko, Wanesska wyglądała jak księżniczka!!!!! A tatuś córy się nie wyprze - taka do niego podobna!!!!
Madziorka, świetny pomysł z grillem i basenikiem - chyba zgapię jak pojedziemy na Podkarpacie, to tam Helence takie urodzinki zrobimy! Teściowie mieszkają w domku, więc jest gdzie :). Ale przy zoo oczywiście zostajemy :-D Co do prezentu, to chcemy kupić Lence albo rowerek albo konia na biegunach. Chyba to drugie, a rowerek taki bardziej "dorosły" kupimy na następną wiosnę.
Madziu, tabletki rzeczywiście obniżają libido - w moim przypadku też tak było no i teraz Krzyś protestuje :ico_oczko: Ale po drugim bąbelku na pewno znów zacznę brać, bo więcej dzieci raczej nie planujemy. Chyba że za jakieś 10 lat stwierdzimy, że zatęskniliśmy za maluszkiem :ico_oczko: co do seksu to u nas też tak jest, że jak Krzyś się postara, to zmęcznie mi mija hihi. No i oczywiście dzięki fajnej (nie zawsze długiej) grze wstępnej obydwoje jesteśmy usatysfakcjonowani :-D Szkoda, że teraz mamy tylko weekendy ... Madziorka, mi/nam z wiekiem nie przesło, i raz w tygodniu to za mało hehe. Jakbym miała wyliczyć częstotliwość, to tak ze 4 razy w tyg jest ok :-D

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

02 kwie 2008, 20:21

Aniu ale weekend ma 2 dni :ico_oczko: to tak przecietnie, zdarzaja sie wyjatki :) ale to przeze mnie.. adas moglby tak codziennie...

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

02 kwie 2008, 20:40

ania1980 pisze: Jakbym miała wyliczyć częstotliwość, to tak ze 4 razy w tyg jest ok
hihi my tez :-D teraz czekam na koniec@ bo mi sie tak chce ze szok :-D a tabletek nie biore bo wogole mi sie po nich nie chcialo :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-04-02, 20:49 ]
Widac juz Wikuni druga jedynke u gory :-D ale jest ogromna taka szeroka :ico_szoking: :ico_szoking: ale bedzie miec wielkie zebolki :ico_oczko:

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

02 kwie 2008, 21:03

witam wieczorkiem
Madziu co do roczku, zaplanowany jest na 2 sierpnia, o 11 msza a potem w gornie najblizszej rodzinki, obiadek, kawka, tort i nasiadówka
co do sexu, ja to mam ochote normalnie cały czas dziewczyny, chyba jestem jakas inna

Alinko cieszę się że roczek się udał, Wanessa ślicznie wyglądała noi faktycznie bardzo podobna do tatusia, a teściowa no cóż, wszyscy wiemy że różnie to z nimi bywa, choć ja nadal należe do tych które na teściow nie narzekają

Madziorka gratulacje dla Ani z okazji narodzin dzieciątka

A ja wam musze napisac coś fajnego, wracam z angielskiego a Emi siedzi na nocniczku i ma smoczka w buzi, no i ja do niej mówie Emisiu a po co ci ten smoczek a be niedobry. I wiecie co ona wtedy zrobiła? wyciągnęła go z buzi uśmiechnęła sie i wyrzuciła. Normalnie byliśmy posikani ze śmiechu. Jest prze słodka

A tak poza tym to u mnie po staremu, praca, angielski, dom i tak sie kręci, jutro mam dentyste na 8 rano, chyba sie nie wyrobie na czas do pracy, ale luz moge sie spóźnić :ico_haha_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość