Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

14 kwie 2009, 16:31

ejustysia, ale swoja droga cwana z niego bestia .....powiedział ci przez tel. ., przyszykowal grunt .......najwieksze emocje opadna ......w pierwszej chwili to pewnie naprawde bys go zabiła

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

14 kwie 2009, 16:39

kur**!!!!!!!!!! Dzwonił mąz i z tym samochodem to wogóle o co innego chodzi bo im wyszło, że ten samochód jest w niemczech szukany bo był kradziony - owszem był kradziony, ale sie odnalazł i mój mąz bezpośrednio kupił od właściciela, pokazał im te papiery, które ten właściciel doestał z komendy, że samochód sie odnalazł i, że jest już ok, ale ni mówia, że ten papier to jest duplikat a nie oryginał a jeszcze, że mają w komputerze, że fakt w Polsce zgłoszenie kradzieży było nieaktualne , ale w niemczech nadal jest szukany :ico_olaboga: i teraz mojego męża jeszcze zabierają na komende bo niby ukradł samochód!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!???????????????

Awatar użytkownika
avanti83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7273
Rejestracja: 12 lip 2008, 12:35

14 kwie 2009, 16:42

ejustysia, ja pierdykam to dopiero jaja mam nadziej eze wszytsko sie jakos wyjsni bo to o czym piszesz to jakas paranoja :ico_olaboga:

[ Dodano: 2009-04-14, 16:43 ]
ale w takim razie to za co ta kara 5 tysiecy???????

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

14 kwie 2009, 16:43

zoola27, no zapewne to teraz troche czasu mu zejdzie i wiedząc mniej wiecej o której wróci to pewnie musiał mnie uprzedzić, że ma poślizg.Nie wiem co teraz mam robić , chora sytuacja, myslałam, że to tylko te oc i on zaraz w domu będzie a to chelara wie ile teraz to zajmie, bo on sie nie zgodził z nimi jechac i czekają na jakiś techników co ten samochód na miejscu będą sprawdzać, ale zagmatwane, dobrze, że mnie tam nie ma, bo pewnie ich bym pobiła

Awatar użytkownika
avanti83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7273
Rejestracja: 12 lip 2008, 12:35

14 kwie 2009, 16:46

acha czyli kara za brak oc tak czy tak jest :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
22540MONIKA
Wodzu
Wodzu
Posty: 11813
Rejestracja: 27 mar 2007, 21:45

14 kwie 2009, 16:47

ejustysia, ale Ci się porobiło :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
oby wszystko się wyjaśniło :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

14 kwie 2009, 16:51

avanti83, 5 ty. to kara za brak oc, no bo swoją drogą samochód nie ma opłat i od roku na obcych blachach jest bo go męzuś w kraju nie zarejestrował, a tyle właśnie wynosi kara najwyższa za oc na obcych blachach, a sytuacja sie wyjaśni na 100% no bo to tak było. Nasz sąsiad pracował w niemczech i kupił tam samochód, wracał do Polski i już na terenie Polski jak wszedł do kantoru ukradli mu samochód, po 3 latach samochód sie odnalazł i został zwrócony mojemu sąsiadowi a , że on na ten samochod patrzeć nie mógł, wiadomo - nic przyjemnego :) to sprzedał go nam za połowe ceny żeby tylko jak najszybciej go już nie mieć. No i papiery sa wszystkie, protokuł zatrzymania samochodu, nawet w tym dokumencie adres i dane kobiety, która ten samochód miała i osób, które oskarżono o kradzież. Więc nawet jak coś to sąsiad potwierdzi bo on z salonu go kupował, no , ale wiecie jak to jest -0 muszą człowiekowi w życiu nasrać bo poważniejsze sprawy są dla nich zbyt trudne, by sie lepiej przemocą w rodzinie zajęli, albo pijanymi kierowcami

[ Dodano: 2009-04-14, 16:56 ]
avanti83, no kradziony czy nie - oc nie ma :-D wogóle -0 zajebiście, że tak sie wyraże, mało, że pieluchy drogie, dom nie wykończony, wszystko kosztuje, wyprawka małego kupe kasy pochłonęla to jeszcze takie rzeczy, ale jak rano zobaczyłam, że motor stoi to odrazu szału dostałam bo wiedziałam, że nie ma tego oc, a po świętach to policja stoi i zatrzymuje, a najlepsze to jest to, że wcale sie nie denerwuje - dobrze mu tak, ja z własnej kieszeni grosza na ten mandat nie dam. Samochód z parkingu można chyba wykupić jak sie opłaci mandat, oc i i koszt parkingu, ale wiecie co ide se dywan potrzepać bede za 5 minut bo śmiać mi sie teraz chce - to chyba jakiś szok :-D

[ Dodano: 2009-04-14, 17:05 ]
nie jednak nie, nic trzepać nie bede, co ja jestem sprzątaczka, przyjedzie to wytrzepie, nawt jeśli to bedzie o 1 w nocy

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

14 kwie 2009, 17:49

nic trzepać nie bede, co ja jestem sprzątaczka, przyjedzie to wytrzepie, nawt jeśli to bedzie o 1 w nocy
kara musi byc :-D

fortunata_fofa
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 kwie 2007, 16:53

14 kwie 2009, 18:41

Ejustysia to co wyprawia twój mąż to na dobry film akcji się nadaje. Podziwiam cię,że jeszcze go nie zabiłaś. A o swoje rzeczy musisz się jak najszybciej upomnieć bo musisz mieć je do porodu.Zwłaszcza kartę ciąży i inne dokumenty.

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

14 kwie 2009, 21:17

wrócił stanał w drzwiach uśmiechnięty i mówi : "kochanie kupiłem Ci Cole"

Brak słów, rzeczy moje na szczęście przywiózł, chyba zdawał sobie sprawe z konsekwencji i z tego, ze spanie na kanapie nie należy do najwygodniejszych :)

dostał ostatecznie 1000 zł, 1 punkt, 150 za lawete i 12 za dobe parkingu, samochód może odebrać jak zapłaci mandat, zarejestruje samochód i wykupi oc - czyli jakieś 3,5 tys. Biorac pod uwage, że teraz nie mamy na taki wydatek to za parking troche zapłaci.

Poza tym idiota z niego bo on stał tym samochodem pod barem i jadł hamburgera i podeszła policja zapytać o te niemieckie blachy i wyszło w gadce , że oc nie ma a jak samochód stoi to nie mogą mandatu wlepić bo mógł np czekać na lawete , ale baran nie pomyślał, żeby tak powiedzieć i sie przyznał, że nim jechał no to ma teraz. Mało tego chcieli go zamknąć na 24 h za jazde bez oc :ico_noniewiem: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: mąż kryminalista - tego jeszcze nie było.

fortunata_fofa, oj żebyś wiedział, ale nie film akcji raczej powiedziałabym - horror, w najlepszym wypadku dramat - dla mnie oczywiście bo co ja z nim już przeżyłam, co on za głupoty naodstawiał, ile razy mnie policja rano budziła i mi do domu włazili bo ten debil to ze wszystkimi źle żyje (sąsiadami znaczy sie) w nocy motorem gume pali a oni maja małe dziecko ciągle imprezy były w lato robione na działce no więc Ci dzwonili ciągle na policje, teraz jestem ciekawa jak mi sie odwdzięcza i czy nie bedą mi hałasu robić specjalnie. No mąz sie juz uspokoił, troche dojrzał ( znaczy tylko troche) no, ale przez te pare lat co ja z nim miałam to szok.

ide sie położyć, strasznie mnie krzyż boli, ani sie schylić nie moge, ani wyprostować, chyba sie przepracowałam :)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość