Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

14 kwie 2009, 15:01

Agnieszka, a, że on jest nieodpowiedzialny to mało powiedziane, wogóle nie powinien nigdzie jechać a co mnie to, że to jego siostra, ona też ładnie pierdo******, wie , że w każdej chwili moge urodzić a beszczelnie go wyciąga, no, ale mój mąz jak go zapytałam jak myśli kiedy urodze, to mi powiedział, że on wie, że nie w tym miesiącu :ico_noniewiem: , no głupi jakiś . Na szczęście tym razem umówił sie z kolegom, że jak zczne rodzić to on mnie zawiezie. szkoda mówić. Za to ni9espodzianka go czeka jak wróc- miałam posprzątać, ale coś mi nie wyszło :) zrobiłam przemebnlowanko i taki burdel jest , żen nie ma gdzie nogi postawić :))

[ Dodano: 2009-04-14, 15:25 ]
wiecie co, ide sie kur** powiesić, dzwonił mąż, oczywiście zatrzymała go policja bo pojechał tym zaje***** samochodem a on kur** nie ma oc!!! dlatego mąż jeździł motorem bo go nie opłaciliśmy, samochód wzieli na lawete i 5 tyś. kary za brak oc, wiecie co , ja już nie mam czym płakać, ja mam serdecznie tego dość, no za co mnie tak życie pokarało męzem debilem . Dość , że pieniędzy teraz nie mamy to jeszcze samochód zabrali, w samochodzie sa moje dokumenty, karta ciąży, torba , wogóle wiecie co życ mi sie przy tym człowieku odechciewa, dlaczego ja nigdy nie spowodowałam wypadku, nigdy mnie policja nie zatrzymała i nigdy nie sprawiłam żadnych kłopotów, nawet mandatu za jazde bez biletu autobusem nigdy nie dostałąm a z tym człowiekiem to same problemy. A tą jego siostre to zabije jak mi sie na oczy pokaże, dobrze wiedziała o tym oc, ale przecież to nie pna ma teraz straty a braciszek jej pomógł i ona teraz sobie zarobi a co ją obchodzi, że my teraz mamy problem. ide sobie popłakać bo już mi chyba nic innego nie pozostało

Awatar użytkownika
Żana
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1577
Rejestracja: 04 sty 2009, 11:55

14 kwie 2009, 17:07

ejustysia ...oj współczuje dziś Twojemy mężatemu ...a właściwie to nie ... no troche się nie popisał ..a tak szczerze to chyba bym mu oczy wydrapała na Twoim miejscu ... wyobraziłam sobie siebie na Twoim miejscu i jedno jest pewne ...miał by przeje****,,,

Awatar użytkownika
kasia0308
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2056
Rejestracja: 03 paź 2007, 20:54

14 kwie 2009, 17:27

hej mamusie i przysze mamusie tez :-D

ejustysia, normalnie brak mi slow na tego twojego meza :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
sama nie wiem co ci napisac , bo radzic to latwo jak sie z boku na to patrzy a tak naprawde jak sie kogos kocha to sie mu za duzo wybacza i nie mysli sie o sobie z tym ze ty juz niedlugo bedziesz mial Wiktorka i to on powinniem byc najwazniejszy i zasluguje na dobrego tatusia a nie odpowiedzialnego p..
ja już umyłam łazienkę,pozmywałam naczynia,umyłam kuchenkę i wstawiłam pranie.Jeszcze parę rzeczy do zrobienia więc zmykam
oj szkoda Agnieszka ze tak dalego mieszkasz

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

14 kwie 2009, 17:53

dziewczyny ja sie wcale nie denerwuje, on za to będzie miał nauczke i duży wydatek, ja do tego grosza ze swoich nie dołoże, a jak wróci to nawet go nie wysłucham, udam, że mnie to nie obchodzi. Mam doś przez niego nerwów i stresu. wcale a wcale nie bede sie denerwować. oglądam sobie spokojnie klan potem będzie pierwsza miłość. A tak poważnie to chyba jak urodze to sie na joge zapisze, bo już pierwszy siwy włos wyrwałam jakieś 3 miesiące temu - nie mam zamiaru przed 30 wyglądać jak babcia

Awatar użytkownika
Agnieszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4815
Rejestracja: 10 paź 2007, 10:47

14 kwie 2009, 18:13

ejustysia normalnie brak słów.Mam nadzieję że przywiezie ci rzeczy które zostały w samochodzie.Kurcze ale debil z tego twoje męża :ico_zly:

[ Dodano: 2009-04-14, 18:15 ]
ja już umyłam łazienkę,pozmywałam naczynia,umyłam kuchenkę i wstawiłam pranie.Jeszcze parę rzeczy do zrobienia więc zmykam
oj szkoda Agnieszka ze tak dalego mieszkasz
a co chciałaś m,nie wykorzystać.no nieładnie kobietę w ciąży :ico_haha_01: :ico_haha_01:
Agnieszka, pracusiu zwolnij troszke :ico_oczko:
I kto to mówi.Ty to chyba najbardziej pracowita dziewczyna na forum.Wiesz moz ejak trochę popracuję to mnie coś złapie

Awatar użytkownika
22540MONIKA
Wodzu
Wodzu
Posty: 11813
Rejestracja: 27 mar 2007, 21:45

14 kwie 2009, 18:37

kto to mówi.Ty to chyba najbardziej pracowita dziewczyna na forum
no co Ty :ico_oczko:
Wiesz moz ejak trochę popracuję to mnie coś złapie
oby :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: tylko sie za bardzo nie przemęczaj :ico_nienie: :ico_nienie:

Awatar użytkownika
kasia0308
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2056
Rejestracja: 03 paź 2007, 20:54

14 kwie 2009, 19:20

a co chciałaś m,nie wykorzystać.no nieładnie kobietę w ciąży
:ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

a jan dzisiaj pierwszy raz przegralam ze swoimm dzieckiem, o 5 rano wzielam ja do nas do lozka bo tak kwekala , popiskiwala ze ja wzielam i wie :-D cie co u nas w lozku jak reka odjal wszytkie bolaczki

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

14 kwie 2009, 21:07

ejustysia normalnie brak słów
mnie też :-D

no na szczescie przywiózł rzeczy, i dokumenty a najlepsze to było jak wszedł do domu

"kochanie kupiłem Ci Cole"

ja myślałąm, że sie posikam. Wogóle to wściekła jestem, bo sie okazało, że mój mąż jeszcze większy baran jest i oni mu lepili mandat i zabrali samochód za brak oc, ale podeszli do niego jak on siedział przed barem w samochodzie i sobie jadł - idiota jeden nie pomyślał, żeby im powiedzieć, że czeka na lawete, no bo przecież jakby mu udowodnili, że on tym samochodem przyjechał, no, ale jak baran to na maksa już głupi. W ostateczności dostał 1000zł , 1 punkt karny, 150 zł za lawete i 12 zł za dobe parkingu, samochód można wykupić po opłaceniu składki oc a żeby to zrobić trzeba samochód na polskie zarejestrować a to tez kosztuje no i opłacić mandat, wogóle to chcieli go za te oc na 24 h zamknąć ( no bo sie debil przyznał, że jechał), no, ale na szczęscie go puścili bo jeszcze by sie okzało, że mam męża kryminaliste :ico_olaboga:

kazali mu sie zgłosić jutro o 9, ale w aleksandrowie bo tam go zatrzymali, ale jutro to ja mam lekarza i gdzieś mam jego samochód, szkoda gadać.

A mnie tak strasznie w krzyżu boli, że sie wyprostować nie moge ani schylić - tragedia, chyba sie przepracowałam :-D

misiunia_29
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 663
Rejestracja: 06 sie 2008, 15:21

14 kwie 2009, 21:18

Ja po wizycie. lekarz stwierdził, że jest mało wód i skierował mnie do szpitala na ktg. W szpitalu na ktg nie stwierdzono skurczy, ale po badaniu lekarz powiedział, że szyjka jest już podatna, a rozwarcie na 1cm. Wg usg dzieć ma 3730g. Jestem załamana, bo nie mogę rodzić u nas w szpitalu tylko w klinice w Gdańsku, bo po porodzie dziecko musi dostać immunoglobinę i muszę mieć izolatkę ze względu na tą ospę.

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

14 kwie 2009, 21:38

misiunia_29, :ico_olaboga: no to co wkońcu? Kiedy masz jechać do tego Gdańska? Matko Boska a czemu wód zbyt mało? :ico_olaboga:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość