Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

15 kwie 2009, 08:09

witam z rana
Własnie wstałysmy no bo obudził nas mały głód :-)

Dzisiaj pogoda zapowiada sie przecudna wiec w planach standardowo spacerek.
dziewczyny czy Wasze dzieci nie płaczą w wózku?
Emi zasypia prawie zaraz po włozeniu do gondolki

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

15 kwie 2009, 08:29

witam i ja :-)

my wstalismy dzsiiaj wczesniej a to dlatego ze maly zasnal o 21, potem obudzil sie na mleczko o 2.30 w nocy no i o 6.30 rano.
teraz troszke sie pobawilismy, pochodzilismy po domku i pogilalismy i chyba sie tak wymeczyl ze znowu usypia :ico_brawa_01: :-D
u nas tez dzis zapowiada sie cudna pogoda, ale dzisiaj jakos mi sie nie chce na spacer. sama jestem, maz pojechal i wroci dopiero w piatek no i mama moja w pracy nie bardzo ma mi dzisiaj kto przywiesc wozek. ale na pewno polezymy na balkonie. :-D
Emi zasypia prawie zaraz po włozeniu do gondolki
dokladnie tak jak moj. nie mam z nim problemow na spacerku. nawet na balkonie jak lezy w gondoli to zdarzy mu sie kweknac, ale jak tylko wloze mu smoczek do buzi to zasypia znowu :-D a ja przynajmniej mam czas dla siebie :ico_noniewiem:

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

15 kwie 2009, 08:30

witam :-)
nocka super :-) ,
od rano słoneczko, także na spacerek pójdziemy :)

ananke, śliczne zdjęcia i widoki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

15 kwie 2009, 08:31

witam z ranka..u nas nocka super..mała wypiła o 2 150 ml :ico_sorki: :ico_sorki:

no nas tez w planach spacerek.. :-D :-D

macie jakis pomysł na objadek..bo nie mam pojecia co zrobic

[ Dodano: 2009-04-15, 08:32 ]
Beatris60 napisał/a:
dziewczyny czy Wasze dzieci nie płaczą w wózku?
Emi zasypia prawie zaraz po włozeniu do gondolki
u mnie jest podobnie

[ Dodano: 2009-04-15, 08:43 ]
dziewczynki wybaczcie ze wroce do tematu kup..my juz jestesmy tylko na butli..prubuje dawac herbatki..udajwe sie przewaznie zrobic jedna kupke dzienie kt jest na poczatku zielona a poxniej zółta..czy powinno mnie to martwic??

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

15 kwie 2009, 09:10

dziewczynki wybaczcie ze wroce do tematu kup..my juz jestesmy tylko na butli..prubuje dawac herbatki..udajwe sie przewaznie zrobic jedna kupke dzienie kt jest na poczatku zielona a poxniej zółta..czy powinno mnie to martwic??
ja myslę, że nie powinnaś się martwić, ale dla spokoju, jak chcesz to przejdź się i zapytaj pediatry albo zadzwoń, mój synuś robi kupkę raz dziennie zdarza się, że zrobi 2xdziennie, tez są zielono- żółte, ale częściej zielone, ja się pytałam pediatry i mówiła, że przy tym mleku co pije to zielone kupki to normalne

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

15 kwie 2009, 09:13

cześć
u mnie już krupniczek sie kończy gotować, pranko sie pierze... zaraz wywieze, ogarne chałupke a potem na spacerek z dzieciaczkami i po opinie do pediatry po do tego wycięcia migdałka potrzebna jest. b sie tym zabiegiem denerwuje....

co ja robie nie tak z tym wózkiem???? :ico_placzek: i ola wyła jak opetana i on... :ico_placzek: a ja tak lubie spacerować....

Marcia ja nie pomoge bo my cycujemy....ale pewno zanim sie brzunio przyzwyczai do sztucznego to kupki różne mogą być....

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

15 kwie 2009, 09:23

kurcze kponijcie mnie dziewczyny zebym wzieła sie za siebie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2009-04-15, 09:24 ]
b sie tym zabiegiem denerwuje....
juz Ci kiedys pisłam to naprawde nic strasznego..ale wiadomo ze nerwy zawsze sa..ale bedzie dobrze :ico_sorki: :ico_sorki:

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

15 kwie 2009, 09:53

co ja robie nie tak z tym wózkiem???? :ico_placzek: i ola wyła jak opetana i on... :ico_placzek: a ja tak lubie spacerować....
..
ja nic Ci nie poradzę, bo nie mam pojęcia, mojemu synkowi zdarzyło się 3 razy, że się przebudził i płakał, ale dałam smoka, jechałam i trzęsłam wózkiem i się uspokoił

my za godzinkę po karmieniu idziemy na spacerek :-)

Awatar użytkownika
aga29
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 239
Rejestracja: 09 lip 2008, 12:15

15 kwie 2009, 10:44

Witam! Nie miałam czasu zajrzeć bo obydwa dzieciaczki chore i miałam troche biegania po lekarzach, ale na szczęście już troszkę lepiej. Ignasiowi wróciła się żółtaczka, a Filipekzłapał przeziębienie.
Beatris60 ja myślę, że wszystko robisz dobrze niektóre dzieci chyba takie są poprostu. Mój Fini jak był malutki to tylko go włożyłam do wózka i poszłam na spacer to po 5 minutach ryk, a teraz Ignaś wystarczy że wyjdziemy z domu to śpi jak zaczarowany. To chyba zależy od dziecka.

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

15 kwie 2009, 10:48

ja karmie NANem i na poczatku kupki byly zlote. teraz sa mieszane wlasnie zielono zlote. moj pediatra tez powiedzial ze nie ma powodu do zmartwien, gorzej jak by byly caly czas zielone i ten stan by sie utrzymywal dluzej.wtedy mi kazala przyjsc do niej znowu. ale zmieniamy mleko i zobaczymy jakie beda po tym z mniejsza zawartoscia mleczka krowiego.

moj synus juz sobie lezy na balkonie i spi. nie musze go wcale bujac czy trzasc wozkiem zeby spal :-D po prstu jak tylko czuje swierze pwietrze to od razu w kimono idzie :ico_brawa_01: nawet jak sie obudzi to daje smoka i spi dalej :-)

ja wlasnie obejrzalam film na lapku. syf w domu ale dzisiaj mam strasznego lenia :ico_puknij: nie wiem czy wogole zdolam sie zmusic do roboty :ico_olaboga:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość