Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

16 kwie 2009, 22:39

O kurde :/ no to sie najadlas strachu :( mi to sie wydaje, ze moglabym nawet nie zauwazyc temperatury u wlasnego dziecka :(( dobrze, ze jestes taka czujna!
Oj niech zdrowieje!! I juz wiecej nie robi takich psikusow :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie:
Ja zmykam spac :) jutro albo w sobote sprobuje wyciagnac mojego meza po krzeslko dla malej! Juz troche pozno,bo kto to widzial, zeby 6 miesieczne dziecko jadlo w lezaczku :) i chce zielony taki jak Marta :P
Jak cos dorwe to zapewne pokaze, a filmik z raczkowaniem zamiescze jutro bo jakos z sil opadam :)
Zdrowka dla Igi raz jeszcze, a dla Was wszystkich zero pobudek i pieknie przespanych nocy :)

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

16 kwie 2009, 22:45

mmarta zdrowia zyczymy!!!! :ico_sorki:
Kochane, ja juz nic nie napiszę, bo mi sie nie chce :ico_wstydzioch: jak zwykle jednak jestem pod wrażeniem postepów waszych Bejbików :ico_brawa_01:
za 10 dni lecimy do Polski, żyje tylko tym!!!!!!! :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

16 kwie 2009, 23:02

Kochane, ja juz nic nie napiszę, bo mi sie nie chce
:ico_nienie: Oj kochanuisia ja rozumiem rozumiem ale cosik naskrob ciekawego nam
Juz troche pozno,bo kto to widzial, zeby 6 miesieczne dziecko jadlo w lezaczku :)
No moja tez ale najpierw mam w planie kupic nowa spacerowke potem fotelik do samochodu

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

16 kwie 2009, 23:21

Dziewczyny dzieki :ico_sorki:
Danao tym occie nie wiedzialam :ico_sorki: przyd :ico_placzek: sie nastepnym razem-oby nie byo nastepnego razu :ico_sorki:
zirca napisał/a:
Kochane, ja juz nic nie napiszę, bo mi sie nie chce
Oj kochanuisia ja rozumiem rozumiem ale cosik naskrob ciekawego nam
zgadzam sie z Dana :-D Zirca :-) pisz nam tu co u Ala bo dziewczynki sie dopytuja :ico_haha_02:
Zirca ja lece 28 do PL :ico_brawa_01:
yoanna nie przeoczylabyc takiej temperatury Igol byla cala rozpalona a ta malenka lysa glowka myslalm ze sie zapali :ico_olaboga:
jezu spi teraz a ja nie moge bo ciagle mam przed oczami jaka ona zabiedzona dzisisj byla :ico_noniewiem:
Miszka tez jestem ciekawa jak tam w pracy no i jak Natali sie miewa bo dawno juz od Was wiesci nie slyszalam :ico_sorki:

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

17 kwie 2009, 03:16

mmarta81, jakie okolice w Polandzie? może gdzieś blisko dolnośląskiego lub mazowieckiego????

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

17 kwie 2009, 09:06

Witam z raneczka! tak nie zwykle jak na mnie :ico_oczko:
-oby nie byo nastepnego razu
Oczywiscie kochana jak najbardziej :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: ma nie byc
nie przeoczylabyc takiej temperatury Igol byla cala rozpalona a ta malenka lysa glowka myslalm ze sie zapali
w ogole zadnych chrobsk :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: No zgadzam sie takich rzeczy nie da sie przeoczyc


Weronisia tez jak miala taka wysoka goraczke po szczepieniu to tez tak byla biedna i tez tak jeczala ale ona to pikus przy goraczkach Adulki tamta jak goraczkowala to od zmyslow odchodzilam juz nie wspomne ze miala wyjatkowa przypadlosc ze temeratura rosla do 40i dwoch kresek a w przeciagu kilunastu lub kilkudziesieciu sekun spadala do 35 lub pare kresek nizej i dostawala drgawek i tak kilkarazy pod rzad A jak bylam z nia w szpitalu jak to sie dzialo to lekarze z nie dowierzaniem :ico_szoking: patrzyli na dziecko i rozkladali rece twierdzac ze nie maja pojecia co jest grane i co z tym zrobic wiec zabieralam dziecko do domu i czekalam az jej w koncu sie ustabilizuje temperatura na wysoka i powoli puzniej obnizalam Wiec powiem wam dziewczynki ze trzeba nawet w szpitalu ciagle kontrolowac temerature dziecku bo oni nieraz mysla ze jak juz widza mniej na termometrze to ze juz jest lepiej a nie koniecznie bo tez nieraz szybko troszke spada temeratura a w skundzie rosnie maksymalnie :ico_chory: dlatego trzeba tego bardzo pilnowac bo dzieciaczki roznie wszystko przechodza

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

17 kwie 2009, 09:19

Slonko gratuluje kolejnego zabka, jejku jak fajnie juz 4 za soba ma :-D

Marta dobrze ze juz oki, oby tak dalej nasz Igolek był zdrowiutki :-)

dana, moze nastepnym razem dam mu cos posmakowac tak troszke :-)
A z ta budowa, to niestety dopiero zaczeli, w tym roku, wiec jeszcze kupa a kupa roboty, moze to potrwac nawet kilka lat, wszystko zalezy od funduszy, no jakos to musze przezyc :ico_olaboga:

zirca, Jaka szczerosc, no szkoda, ze nie bedziesz pisac. Udanego pobytu w Polsce i zdrowka dla Ala :-D

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

17 kwie 2009, 09:54

Cześć dziewczyny
Marta dobrze że Igol ma się lepiej i mam nadzije że nic poważniejszego się nie przypląćze, a z ta kapielom w chlodnej wodzie to ja czytalam ze to ma sene tylko gdy najpierw dasz dziecku cos na obniżenie temperatury a woda powinna byc chlodniejsza tylko o kilka stopni niz zwykle bo inaczej maluch może dostac drgawek :ico_noniewiem:
My wczoraj jedliśmy obiadek Kacperek siedzial u mnie na kolanach i jak misie dopadł do talerza to zaczoł wszystko sobie pakowac do buzi :ico_haha_01: :ico_haha_01: choc wcześniej go nakarmiłam kaszką :-D
u mnie nocka w miare ok. 2 w nocy mlody sie przebudzil i tak stękal z godzine nie dlam mu jesc tylko troche herbatki i glaskalam po tyleczku lekko poklepujac i ten zasnol :ico_szoking:
dziś na obiadek rybka po grecku ze sloiczka ,a i czy podajecie juz gluten bo ja malemu ostatnio dalam kaszke zborzowa na sniadanko i jak na razie nic żadnego uczulenia :ico_sorki: :ico_sorki:
dziewczyny jakich termometrow uzywacie bo ja ma ten zwykly elektroniczny i ciagle mi inna temperature wskazuje :ico_zly:
Zirca pisz do nas i milego pobytu w Polsce tam pewnie ci humor wroci (wiem po sobie) i napiszesz nam czasem co tam u was :-)
Adulki tamta jak goraczkowala to od zmyslow odchodzilam juz nie wspomne ze miala wyjatkowa przypadlosc ze temeratura rosla do 40i dwoch kresek a w przeciagu kilunastu lub kilkudziesieciu sekun spadala do 35 lub pare kresek nizej i dostawala drgawek i tak kilkarazy pod rzad A jak bylam z nia w szpitalu jak to sie dzialo to lekarze z nie dowierzaniem patrzyli na dziecko i rozkladali rece twierdzac ze nie maja pojecia co jest grane
nie no no ty sie mialas masakra :ico_olaboga:

oooooooo lece bo maly sie przebudzil

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

17 kwie 2009, 10:12

My sie witamy - ja juz cala padnietaa dopiero 10... mala od 7 rano szaleje, wspina sie po mnie, drapie, wbija rece, a jak wloze do lozeczka to staje na nogi i sie cieszy :/ wiec wole jej tam nie wkladac zeby nie wstawala :/jest jak maly huragan! Ogien w tylku ma :) rili rili, a przebieranie pieluszek odbywa sie w biegu bo mala nie ma czasu sie zatrzymac :ico_zly:

Ale dostalam kolejna porcje dokumentow :D i znowu troche popracuje, kurde jakos tak mam dola jak nic nie robie :D odrazu mi sie zachciewa zyc jak mam cos do roboty :P
No ale najpierw musze idealnie wysprzatac caly dom bo jutro rodzina mojego mezula przyjezdza. Dzis moze dostane swoj dywan :D ale byloby super! :) bo mala zasuwa po panelach...

Milego dnia dziewczeta :)

[ Dodano: 2009-04-17, 11:24 ]
http://geegee.wrzuta.pl/film/9VPHJP99ZyG/sn853308
kilka kroczkow

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

17 kwie 2009, 10:55

adia26, ooo jak fajnie ze zaczyna mu smakowac domowe jedzonko :-)
A kiedy ja bede mogła mojemu wprowadzic jakis pokarm z miesa, mały nie ma jeszcze skonczonych 6 miesiecy i nie wiem sama :ico_noniewiem:
dziewczyny jakich termometrow uzywacie bo ja ma ten zwykly elektroniczny i ciagle mi inna temperature wskazuje :ico_zly:
ja mam taki zwykly starodawny nie elktroniczny i zawsze dobrze pokazuje :-)

yoanna, jaka ona jest kochana, ja juz kiedys pisalam ze ona jako pierwsza bedzie chodzic :-)

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości