Awatar użytkownika
mariquita
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2870
Rejestracja: 05 sty 2009, 14:44

17 kwie 2009, 08:15

witam.... :ico_kawa:
zaraz śmigam do lekarza, znowu zobaczę dzidzię...ciekawe czy tam mojej Zuzi coś nie wyrosło :-D zobaczymy:)
wstawać śpiochy piękny dzień przed nami!!! :ico_brawa_01:
Poza spuchniętymi nogami :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

17 kwie 2009, 08:20

Cześc moje kluseczki :-D komu znów cappucino z Milką??? jej one jest pyszniejsze od kawy z bitą śmietaną :-D :-D :-D :-D
komu :ico_kawusia: ?????? prosze sie częstować

wstałam z ranka przed budzikiem, jestem już wykąpana, główka umyta
teraz tylko kawcia, sniadanko, pies, poczta i uczelnia :ico_olaboga: :ico_olaboga:

ja dopiero wizytę miałam wiec jestem spokojna, następna 5 maja :ico_oczko:
musze tylko wszystkie badania porobić do tej pory

olala, oj, biedne maleństwo... :ico_placzek: :ico_placzek: jak takie dziecko małe cierpi to naprawde serce sie kraje, ucałuj ją od cioteczek forumowych :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2009-04-17, 08:21 ]
mariquita, trzymamy kciuki za wizytke, żeby Zuzi nic nie wyrosło :ico_oczko: :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-04-17, 08:25 ]
a wogóle to gdzie jest Rybcia????????????? i czemu nie dała jeszcze znac co po usg...

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

17 kwie 2009, 08:58

hello
wrrr ale jestem zła :ico_zly: :ico_zly: kurcze gdzie nie zadzwonie nie robia usg :ico_zly: a w przychodni rejonowej maja prywatny gabinet ginekologiczny ale baby z rejestracji nie wiedza kiedy czynny i czy usg robia :ico_zly: co za matoły w tych rejestracjach siedza :ico_zly:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

17 kwie 2009, 09:17

malutkaniunia88, ty najpierw to zapisz sie na zwykła wizyte i nie kombinuj z usg
po co ci usg, jak nie miałas badania szyjki?????????

zbadaj szyjke kobietko a potem sie bedziesz przejmować gdzie isc na usg, wszystko pokolei, usg nie pokaże stanu szyjki a tym powinnas sie bardziej zainteresować, bo szyjka tu najważniejsza, jak z szyjką bedzie ok to wtedy na spokojnie załatwisz sobie usg :ico_oczko:

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

17 kwie 2009, 09:21

izuś_85, oki :) zapisze sie na zwykla wizyte :) ale było by przyjemnie zeby zrobili i usg zeby sprawdzic czy u maluskza wszystko w porzadku :ico_sorki:

[ Dodano: 2009-04-17, 10:24 ]
zaraz zjem sniadanko i pojade zobacze kiedy i w jakich godzinach przyjmuje ordynator oddzialu na ktorym bede rodzic i sprobuje sie do niej wciasnac na wizyte :ico_sorki:

Awatar użytkownika
sierpniówka
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1724
Rejestracja: 13 lut 2009, 18:09

17 kwie 2009, 09:25

CZesc dziewczyny, coraz wiecej piszecie- a zagladam codziennie i mam ttttttttaaaaaaaaaaakie zaległosci ;p
malutkaniunia88, gdzie ty mieszklasz??? a poza tym myslę, że w tej chwili bardziej potzrebne ci badanie szyjki- jak chcesz się uspokoic a nie usg ;] pożźniej będziesz miala czas na szukanie - wymienianie lekarza prowadzacego...
a tak sobie myslę, że wcale niekoniecznie jej lekarz nie patzry na szyjkę.. może to robi przez usg.. bo moja lekarka ostatnio mnie zbadala ginekologicznie, powiedziała, że wydaje się, ze wszystko jest okej.. i nie ma rozwarcia,a el na wszelki wypdadek za pomocą usg dopochwowego zmierzyła mi dł. szyjki. Na podstawie tego usg właśnie uspokoiła mnie że jest wszsytko ok bo ma 6 cm a norma jest do 3.

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

17 kwie 2009, 09:27

malutkaniunia88, wiem ze byłoby przyjemnie, ale nie chodzi tu o przyjemności teraz prawda????

powiedz mi co by ci dało to ze sprawdzisz jak sie maluszek czuje a twoja szyjka zacznie sie nagle skracać a ty o tym nie bedziesz wiedzieć, bedziesz chodziła szczesliwa ze usg miałaś i dzidzia fajna a rozwarcie bedziesz miała na 4cm... :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

wiem ze pesymistycznie to opisałam, ale chce zeby trafiło do ciebie to ze twoja szyjka jest najważniejsza z tego powodu ze to ona trzyma dzieciątko w twoim brzuchu, a gdyby szyjce coś było nie tak tfu, tfu to jakie dzidzia miałaby szanse na przeżycie???

tu chodzi o przedwczesny poród, jeśli szyjka bedzie ok to mozesz byc spokojna ze nie urodzisz w tym miesiacu

prosze cie kochana sprawdz tylko szyjke, niech lekarz zajrzy sprawdzi i powie ze wszystko jest ok

wtedy spokojna bedziesz mogła zobaczyć dzidzie na usg, może ten lekarz bedzie robił usg w innym gabinecie

Awatar użytkownika
Tweety123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2358
Rejestracja: 20 sie 2008, 08:08

17 kwie 2009, 09:27

olala uściskaj Asię, dzieci to inaczej przeżywają, bo nie wiedzą, że można wyzdrowieć i dlatego tak cierpią...ale skoro już się bawi to znaczy, że jej humorek wrócił, nocą wszystko wydaje się gorsze i złe...
ja idę na zakupki i też lecę do pracy na chwilę :)

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

17 kwie 2009, 09:28

gdzie ty mieszklasz???
w takiej pipidówce co sie hajnówka nazywa
sierpniówka, usg tez czesto mi nie robi wiec wiesz chyba raczej przez dotykanie brzucha długości szyjki nie sprawdzi

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

17 kwie 2009, 09:29

dopochwowego
a malutka niunia miała je ostatnio w 12 tygodniu, czyli jakies 14 tygodni temu

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość