fortunata_fofa
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 kwie 2007, 16:53

17 kwie 2009, 15:41

Mąż rozsyła cv ale kiepsko jakoś sie nie chce nic ruszyć. Dobrze, że są moi rodzice bo bez nich nie wiem jakbyśmy sobie poradzili.Ale jestem dobrej myśli w końcu musi się coś na lepsze zmienić. Nie możemy mieć ciągle pod górkę.Tak wogóle kwietniówki się kończą i czas na majówki.

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

17 kwie 2009, 15:44

.Ale jestem dobrej myśli w końcu musi się coś na lepsze zmienić.

to trzymam kciuki zeby sie odało :ico_sorki:
Tak wogóle kwietniówki się kończą i czas na majówki.

jakos to do mnie nie dociera :ico_szoking:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

17 kwie 2009, 15:59

fortunata_fofa, jakby nie patrzeć z kwietniówek jeszcze ja zostałam a na misiunie to nie licze, że mi dotrzyma towarzystwa, chyba któraś z Was musi do mnie tam dołączyć, ale aga musi być szczęśliwa, tak sie biedna doczekać nie mogła :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

a ja zasadziłam aksamitki za jakieś 10 do 14 dni powinny zacząć kiełkować, może wykiełkują razem z Wiktorkiem bo to będzie czas - przecież do terminu zostało mi tylko 13 dni :)

Awatar użytkownika
avanti83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7273
Rejestracja: 12 lip 2008, 12:35

17 kwie 2009, 16:02

ejustysia, ooo ciotka powiedz mi czy jak poszlas teraz do szpitala to cie ubrali w pizamke? czy bylas w swoich ciuszkach?

Pytam bo nie wiem czy dzis mam sie w pizamke zaopatrzec? chociaz to tylko konsultacja ma byc :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

17 kwie 2009, 16:04

jejku jakos to naprawde do mnie nie dociera.........jak sie rozdwoi pierwsza majówka to bede wyc !!!!wychodzi na to za przygoda z ciaza dobiega konca :ico_szoking:

a my nadal nie mamy łozeczka i wózka ......kupie na początku maja ....jak juz bedzie naprawde bezpieczny okres dla Tuski......nie jestem przesądna.....ale jak tak sie nasłuchałam tych ciotek babek i w ogóle ......

fortunata_fofa
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 kwie 2007, 16:53

17 kwie 2009, 16:32

Zoola do mnie też to nie dociera. Dopiero był marzec a za kilka dni będzie już maj. Ejustysia na pewno któraś z nas urodzi w kwietniu.Jakoś nie chce mi się wierzyć, że donosimy do terminów.Za ładna pogoda i dzieci na pewno chcą juz na rączki.

[ Dodano: 2009-04-17, 16:40 ]
Zoola dzięki za kciuki.Najbardziej w tej sytuacji mnie wkurza, że teściowie tylko wydzwaniają jak strasznie sie martwią i spać po nocy nie mogą bo mój mąż nie ma pracy a w żaden sposób nam nie pomogą. Teściowa to chyba chce sobie kasą trumne wypchać. Musze na nią męza nasłać żeby przypadkiem nie chcieli nas na siłę uszczęśliwiać i kupowac np pieluch albo kosmetyków dla malucha lub czegos innego bo oni to fani Biedronki a ja nie ufam specyfikom z tego sklepu. A zwłaszcza ich plastikowym pieluchom.Pozatym oni nie wiedzą co dziecku jest potrzebne ani jak sie zająć takim szkrabem.Tesciowa to mnie do pracy zaraz po porodzie wysyła a dziecko każe z moją mamą zostawić , która jest po 2 zawałach.Moja mama świetnie się trzyma lata jak 18-latka ale nie moge jej obarczyć opieką nad kilkudniowym maluszkiem .Pozatym to moje dziecko i to ja będę je wychowywała nie babcia. Bo kontakt z matką jest bardzo ważny dla rozwoju malucha.Jak tylko myślę o tej babie to się nerwowa robię.

Awatar użytkownika
avanti83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7273
Rejestracja: 12 lip 2008, 12:35

17 kwie 2009, 17:01

:ico_olaboga: za jakas godzinke z haczykiem wyrusze do szpitala i chyba zaraz jajo zniose :ico_szoking: jestem strasznie poddenerwowana :ico_noniewiem:

fortunata_fofa
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 kwie 2007, 16:53

17 kwie 2009, 17:03

Avanti co najwyżej wrócisz po weekendzie do domku z malutkim na rękach.A myśle,że to chyba nie będzie aż tak straszne? :ico_oczko:

Awatar użytkownika
avanti83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7273
Rejestracja: 12 lip 2008, 12:35

17 kwie 2009, 17:07

fortunata_fofa, ja nie jade tam lezec :-D tylko porozmawiac

fortunata_fofa
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 kwie 2007, 16:53

17 kwie 2009, 17:15

Ale ja ci nie każę lerzeć tylko rodzic.Zaraz byś chciała odpoczywać. Musi ktoś przetrzeć szlaki porodowe majóweczkom.A ty dzisiaj czy wczoraj miałaś termin z usg?

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość