Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

17 kwie 2009, 22:28

no targać przez miasto 9 kg to nie lada wyzwanie
no ale ze swojej krwi i kosci 9 kilo to sie milutko targa :-D

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

17 kwie 2009, 23:09

no ale ze swojej krwi i kosci 9 kilo to sie milutko targa
:-D :-D :-D :-D no jasne ze tak ale najgorsze to te komentarze za plecami starszych pań ze dziecku krzywde robie :ico_zly: :ico_zly: normalnie myslałamze się obruce i :ico_nerwusek: :wpale: co za ludzie :ico_zly:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

17 kwie 2009, 23:14

najgorsze to te komentarze za plecami starszych pań ze dziecku krzywde robie
jaka krzywde :ico_szoking: :ico_szoking:
no walniete jakies :ico_olaboga:
boze ta wiara czasem przgina po co sie wogole odzywaja :ico_noniewiem:
Mojej siostry syn jakis czas temy przezywal bunt 3 -latka i ja zaczynal wyc na ulicy i sie wydzierac to go moja siostra zostawiala i powoli szla dalej to normalnie wiara by ja zlinczowala :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

18 kwie 2009, 10:28

Witam sie dzisiaj ja :-)

No niestety kaszka na smaczny i dobry sen, działała tylko dwa dni :-) dzis pobudka dwa razy w nocy :ico_olaboga: no i bajka szybko sie skonczyla :-D

Sprzatam sobie, a jakos nie mam weny do tego, popołudniu do szwagra na urodzinki ide, mam zamiar sie najesc i cos wypic :-D

Miłej soboty :-D

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

18 kwie 2009, 11:16

slonko2008, mmarta81, ja sie szykuję na batalie w Polsce o to moje chusto-nosicielstwo :-D tutaj spotykam się z samymi zachwytami-głównie starszych pań i murzynek :-D plusem (i minusem jednocześnie) noszenia w chuscie, jest powrzechne zainteresowanie społeczeństwa-zasypywanie pytaniami itp, bo taki maleńki łepek wystajacy spod kurtki zawsze wzbudza sensację :ico_brawa_01:
Zdaniem starszych tutaj-dziecko ma rosnąć na rękach, blisko serca matki, zobaczymy co sie będzie działo w polsce....pewnie usłyszę komentarze ze dziecku krzywdę robię :ico_olaboga:
slonko, mój Al 9 kilo też minał, a w chuście czuję jakby miał góra 2 kilogramy :ico_brawa_01: normalne nosidło Ci tego nie zapewni-4 godzinny bieg po sklepach i żadnego bólu kręgosłupa!!!!! kilka razy przyszło mi do głowy-o rany, gdzie jest Al?????? :-D

[ Dodano: 2009-04-18, 11:32 ]
na zachete wklejam parę fot-
*to pierwsze duże wyjście-ta biało plamka pod moja kurtką to Al :-D

Obrazek

*tak chodzimy na spacer z tatą

Obrazek

*zawsze mozna sobie przysnąć...

Obrazek

*tyle jest radości z tego kangurowania!!!!

Obrazek

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

18 kwie 2009, 12:05

Hwj moje panie u mnie dzis nie ciekawie z nocka placz i wogle maskara :ico_olaboga:
No niestety kaszka na smaczny i dobry sen, działała tylko dwa dni dzis pobudka dwa razy w nocy no i bajka szybko sie skonczyla
bajka bajka ja mu to od miesiaca dawałam i ani razu lepiej nie pospał :ico_haha_01: :ico_haha_01:
no jasne ze tak ale najgorsze to te komentarze za plecami starszych pań ze dziecku krzywde robie normalnie myslałamze się obruce i co za ludzie
nie no ja tez cos powiem bo mi ciagle w ózek zagladaj i pytaja sie gdzie on ma czapeczke i czy mu nie zimno a dodam ze ostatnio piekne slonce i po 20 stopni, nie no masakra jak bylismy w Poznaniu maly byl ubrany w bodziaka spodenki skarpetki i bluze z bawelenki bez czapki tak pieknie grzalo a baba jakas dziecko w wozku prowadzila w czapie kurteczce i pod kocem no myslalam ze ja jej krzywde zrobie bo to przeciez meczarnia i przyczyna chorob :ico_zly: :ico_zly: zacofanie na maxsa :ico_puknij:
zirca,
świetne zdjecia i Al słodko w tej chuście wyglada :ico_brawa_01:

miłej sobotki :-D

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

18 kwie 2009, 13:51

Hej kochane witam sie

U nas fatalny dzien wczoraj spadlam ze schodow z Werka :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_chory: i mam noge w szynie boli jak szlak ale dzis troszke lepiej Na szczescie ona nawet nie zauwazyla ze cos sie dzieje :ico_sorki: bo nioslam ja w wozku takie schody u nas sa :ico_zly: sasiedzi powiedzieli zebym zglosila to w administracji zeby mi odszkodowanie dali ale ja wiem czy oni beda chcieli cos z tym zrobic a szkoda gadac Weronisia w nocy spala grzecznie za to Adka dostala bolu brzucha i noc nie przespana a ja czuje sie fatalnie na zlosc tego wszystkiego tesciowa dopadla grypa straszna wiec nie mogla przyjsc w niczym pomo
ja sie szykuję na batalie w Polsce o to moje chusto-nosicielstwo
c nawet mysle ze beda podzielone opinie ale duzo osob juz jest za chustami :ico_oczko: i w tv gadali o pozytywach tego wiec mysle kochana ze spoko bedzie :ico_oczko:
no ale ze swojej krwi i kosci 9 kilo to sie milutko targa :-D
masz kochaniutka racje z rozkosz targam swoja niusie raczej mam problem z noszeniem swoich kilogramcow :-D


zirca, super foteczki!


W kleje wam fotke mojej Adzi jak byla mama chociaz troszke nie wyraznaObrazekObrazekObrazek




I pomyslec ze tak ten czas leci i juz taka pannicha z niej :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-04-18, 13:56 ]
ona przy Weronisi byla szczuplutka nawet widac po buzialku


Zycze milego wekendu wszystkim


Milo ze pati znow do nas wrocilas brakowalo mi czuprynki malego bo nikt nnie ma takiej fryzurki jak on :ico_oczko:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

18 kwie 2009, 15:30

Supr fotki Alka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

adia26, a ja sobie myslałam ze po tej kaszce tak fajnie mi spi, jak mu dałam pierwszy raz dwa dni temu, to cała noc przespana, potem znowu, a dzis nic pobudki :ico_zly: No ja cudow nie ma :-D

dana, dobrze, ze nic powazniejszego wam sie nie stało, ale jednak uraz nogi :ico_olaboga:

Piekne fotki, ale ona jest podobna do WEroniczki :-D jak była malutka to wygladała jak Werka teraz :-D no moze szczuplejsza, ale itak podobna :-D

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

18 kwie 2009, 15:45

zirca super foty :ico_brawa_01: nastepne dziecko tez bede nosic w chuscie :ico_sorki: na bank :-D
Wiola no szkoda ze bajka sie skonczyla pociesz sie zawsze tym ze Ty wstajesz 2 razy a ja np.9 :-D
dana rzeczywiscie Adka widac ze szczuplejsza :-) ale cos podobnego maja w sobie :ico_sorki:
Adia ja tez jestem zdania ze lepiej troszke lzej ubrac dziecko niz przepocic :ico_sorki: zreszta widzialyscie na fotkach na nk jak bylo cieplo w swieta to igol nawet bez skarpetek smigala bo ona tak uwielbia te swoje girki :-D
Miszka odezwij sie kochana :ico_sorki:

[ Dodano: 2009-04-18, 15:46 ]
aaaa a my na zakupach bylysmy :-D mama nie kupila sobie nic a Igusi 2 sukienki 2 pary spodni bodziaka spudniczke i skarpetki :-D

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

18 kwie 2009, 19:42

aaaa a my na zakupach bylysmy :-D mama nie kupila sobie nic a Igusi 2 sukienki 2 pary spodni bodziaka spudniczke i skarpetki :-D
to kochana jak zwykle u nas mamusiek bywa ale za to jak ciesza udane zakupy dla szkraba Igol kolejna piekna kolekcja w szafie twoja :ico_oczko:
dobrze, ze nic powazniejszego wam sie nie stało, ale jednak uraz nogi :ico_olaboga:
No tez sie ciesze ale tylko dlatego nic bo sie trzymalam poreczy niechce myslec co by bylo gdybym sie nie trzymala a zwykle tak robie ze trzymam niunke woma rekami i schodze cos mnie natknelo zeby trzymac sie tej poreczy
rzeczywiscie Adka widac ze szczuplejsza :-) ale cos podobnego maja w sobie
No sa podobne nawet bardzo jak ogladam fotki no tyle ze tak jak pisalam ta byla o wiele szczuplejsza i nie miala slodziutkich waleczkow na swoim cialku zawsze zazdroscilam kolezanka ze sa te dzidziusie takie z waleczkami tluszyku a teraz mam swojego :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość