Awatar użytkownika
22540MONIKA
Wodzu
Wodzu
Posty: 11813
Rejestracja: 27 mar 2007, 21:45

18 kwie 2009, 19:24

Pójde trwa godzinkę i może coś ciekawego powiedzą
to czekamy na relacje :-)
ja nie myłam bo mi sie nie chciało
mi też sie nie chciało..... ale umyłam :ico_oczko:

Awatar użytkownika
avanti83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7273
Rejestracja: 12 lip 2008, 12:35

18 kwie 2009, 19:36

chyba Justynie zakupy sie przedluzyly mam nadzieje ze nie stoi caly czas w kolejce po domestos :ico_oczko:

a ja sie obijam z mezem w domku :-D i nic mi sie nie chce :ico_olaboga:

fortunata_fofa
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 kwie 2007, 16:53

18 kwie 2009, 19:38

Ja to jakiś przypływ energii mam nie mogę spokojnie w miejscu wysiedzieć. A ile razy można robić porządki w ubrankach i zabawkach maluszka?Dam znać czy cos ciekawego mówili na tym wykładzie. Mam nadzieję, że dowiem się jak spowrotem stać się super laską.

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

18 kwie 2009, 20:08

dobry wieczór

Obrazek

przeprosinowa - sama zrobiłam za to, że tak długo po sklepach latałam, ale domestos mam :) Kupiłam jeszcze spiochy za 4,5 ( czy jak tam to sie nazywa) I krzak róży w przecenie :))))))

moniś a u mnie na korytarzu sucha karma lerzy rozwalona i nie ma kto jej posprzatać, czekam, aż pieski odkurzą

fortunata_fofa, ja taki przypływ energioi też miałam, jak grabiłam i segment chciałam nosic, ateraz to mi ciężko pilotem kanały przerzucać, ciągle tylko bym spała i leżała :)

avanti, ale jak ja mówie, że pierwsza urodzisz to po co sie sprzeczać, że to sie okaże ? Jak ja mówie już od pół roku, że będziesz pierwsza to znaczy, że tak będzie, bo mojemu Wiktorkowi bynajmniej sie nie spieszy, kręci sie jak szalony i chyba mu dobrze u mamci mimo 3 cm rozwarcia :) A swoją drogą jak Ci wyliczyły 40 tydz. to którego ty miałaś te ostatnią @?

zoolcia mój Wiktorek też Was zaczepia dzis cały dzień :-D i wołał, że już chce na tik-taka i kopał mnie nawet, ale musiałam ten domestos kupić :-D Poza tym nic ciekawego nie mieli, nawet truskawek brak :ico_placzek:

Awatar użytkownika
22540MONIKA
Wodzu
Wodzu
Posty: 11813
Rejestracja: 27 mar 2007, 21:45

18 kwie 2009, 20:15

ejustysia, hmmmm....pychotka sałatka a z czego zrobiona :ico_oczko:

Magda sie kapie ija zerkam na film na tvp2 Tancerze :-)

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

18 kwie 2009, 20:19

moniś a co do terminu z usg to jeszcze Ci powiem tak, u 3 lekarzy byłam i 3 mi powiedziało, że na ten termin to sie nie powinno patrzeć, nie ma lekarz co wykona w 100% idealne pomiary bo to zależy od sprzętu, ale i też dzidzia sie rusza i ciężko zmierzyć, widzisz ja ostatnio byłam, jeden mi zmierzył synka na 3300 a za godzine inny 2700 i sie go pytam o co chodzi - a on mówi, że na takie usg to sie poprawke bierze do ok 500g w dół albo w góre a od tych pomiarów zależy data porodu z usg więc tego sie zazwyczaj nie bierze pod uwage :) A, że dzieci niektóre szybciej rosną ( jak naszej kochanej avanti np.) to już jest inna kwestia , ale nic tu do tego usg :)


:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: czyli w tym tygodniu zaczynamy majówki . A kiedy ja???? Ja też już chce a czuje , że synuś poczeka na maj :)

Awatar użytkownika
avanti83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7273
Rejestracja: 12 lip 2008, 12:35

18 kwie 2009, 20:20

ejustysia, lekarka cos popiepszyla moja ostatnia miesiaczka byla 31 lipca :-D ale co ja sie bede odzywac :ico_wstydzioch: lekarz wie lepiej hahaha

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

18 kwie 2009, 20:23

22540MONIKA, ja nianie trzaskam :) A sałatka grecka :) tylko jakos światło takie :) oczywiście z oryginalnym vienegrettem, bomba witaminkowa :) ( tylko, że ja coś ostatni wcale a wcale apetyciuku nie mam :) Chyba, że by sie jeszcze u którejś truskawki ostały w lodówce :-D )

[ Dodano: 2009-04-18, 20:29 ]
avanti83, ja miałam 25 lipca więc zgadzałoby sie, mi wyliczył lekarz na 1 maja,ale avanti wiesz, że to już 38 tydzień więc dzidzia może być bardziej gotowa od mojej :) bo ten tydzien to teraz to małe ma znaczenie :) , ale fajnie, ale zdjęcia to mms-em wyslesz bo my nie bedziemy czekać, aż raczycie wyjść ze szpitala i dopiero sie nam pokazać :) BO jakby nie patrzeć to my na majówkach V.I.P -y jesteśmy, musimy zobaczyć małego odrazu :-D

fortunata_fofa
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 kwie 2007, 16:53

18 kwie 2009, 22:47

Ejustysia ja to mam jazdy nie tyle na truskawki tylko wszystko co truskawkowe bo u mnie w sklepach truskawek brak. Czyli jem jogurty, lody, płatki wszystko truskawkowe.A przed ciążą nie cierpiałam nic o truskawkowe. Strasznie mi sie smak zmienił.

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

18 kwie 2009, 23:30

a ja jestem zła :ico_zly: mezus obieacał ze o 22.00 bedzie w domku .........dzwonie do niego przed jedenasta ze po niego zaraz bede ( nie chciało mi sie z kanapy zwlec ) a on ze przyjdzie na piechote :ico_zly: ..........po co czekałam mogłam sie kłasc spac !!!! :ico_zly: i jeszcze słowa nie dotrzymał - sam powiedział zebym jechała po niego o 22.00 !!! ciekawe jak on bedzie chciał od dziecka wymagac jak sam słowa nie dotrzymuje !!! :ico_zly:

ciekawe o której sie zwlecze do domu ???? i jeszcze sie bede denerwowac czy wszystko jest ok :ico_placzek:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość