Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

18 kwie 2009, 19:37

malutkaniunia88, teraz to czekamy na wieści co tam u ciebie w brzuszku: chłopiec czy dziewczynka.

Awatar użytkownika
Tweety123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2358
Rejestracja: 20 sie 2008, 08:08

18 kwie 2009, 20:01

hej dziewczyny, ja dziś wskoczyłam na wątek odliczanie od 120 :ico_haha_02:
no i cały dzień sprzatanie, zakupy i pisanie projektów...
kiedy ja w końcu odpocznę?!
do gin idę w czwartek i mam nadzieję, że wszystko z moim brzusiem w porządku choć czasem boli niemiłosiernie
śmigam autkiem, bo nie widzi mi się jeżdżenie autobusami i tramwajami, a tak szybciutko raz dwa i jestem tam gdzie chcę :ico_haha_02:
jutro jadę do rodziców z bratem, mama kupiła kołyskę dla Tomaszka za 200 zł od sąsiadki, i postanowiliśmy na razie łóżeczko wywieźć do rodziców a na pół roku przewieźć kołyskę
dziś kupiłam otulaczek po kąpieli i nożyczki dla maluszka i szczoteczkę z grzebyczkiem :ico_haha_02:

[ Dodano: 2009-04-18, 20:02 ]
malutkaniunia88dobrze, że zmieniłaś lekarza :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-04-19, 07:55 ]
o proszę, dziś jestem pierwsza, zatem stawiam poranną :ico_kawa: i :ico_tort: za skończony 23 tydzień :ico_haha_02: :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

19 kwie 2009, 08:47

Tweety123, dziękuję za :ico_kawa:
melduję się druga.
imię żeńskie u nas zostało z poprzedniej ciąży Jagoda więc sądzę że jakby teraz to Jagódka by była a jak mężczyzna tam mi po serduchem rośnie to pojęcia nie mam :ico_oczko:
pewnie jak na wylocie będę to będziemy myśleć

Awatar użytkownika
Tweety123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2358
Rejestracja: 20 sie 2008, 08:08

19 kwie 2009, 09:31

my mieliśmy w zapasie Magdalenę :ico_haha_02: bardzo mi się to imię podoba i z pewnością jak nam się kiedyś dziewuszka pocznie to będzie Madzia :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
megi5566
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3536
Rejestracja: 04 lis 2008, 12:04

19 kwie 2009, 09:55

dzien dobry :-D
Oszzzz... prawie wszystkie jeszcze spia!!!

WSTAWAĆ!!!!!

A my ciagle myslimy nad imieniem ale mnie sie zaczyna bardzo podobać Kuba, wiec moze mezulek sie zgodzi :-D bo w sumie sam to za bardzo nie grzeszy pomyslowoscia :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Tagar
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 413
Rejestracja: 14 mar 2007, 00:34

19 kwie 2009, 10:47

no ja nie spie, ale widze ze i tak nie jestem pierwsza...

Olala, pewnie ze Hanna :) no i Joanna i Hanna pieknie brzmia :) Ula to moja ksiegowa - tez mila babka...

Renia- no wlasnie te lozeczka sa super. Moja bratowa takie ma i jak ich mala dochodzila do 3 roku zycia to zdjecli szczebelki i pieknie prezentuje sie teraz w pokoiku. My takie chcemy kupic - tzn babcia sie zdeklarowala ale w brazach raczej no i bedzie dla Hani, a dla malego to lozeczko co teraz Hania uzywa.
My mieszkamy w domku jednorodzinnym z babcia na pietrze i chyba przystosujemy jeden pokoik dla Hani gdzies u babci. Myslalam zeby wywalic tam wsystkie zabawki, co by w pokoju goscinnym bylo czysto a ona by sobie tylko przynosila te ktorymi akurat sie bawi. Poza tym w pokoiku by spala. Kupilabym w IKEA taka mala tania kanape i jakby czula sie samotna to zawsze mozna ja rozlozyc i ktores z rodzicow moze spac z nia... Bo nie wyobrazam sobie w jednym pokoju Hanki i brzdaca malego ktory budzi sie co dwie godziny i rozbudza mi Hanka. Jak dwojka zacznie ryczec do dziekuje - ja sie wyprowadzam :)

A inna sprawa ze juz teraz nie bede taka poswiecajaca sie matka. Postanowilam ze pierwsze miesiace spie z malym non stop. Mezusia wywalam do pokoju z Hanka, malego klade obok siebie, przy cycu. Nie zamierzam biegac nawet 2 metrow do lozeczka i go wyciagac i wkladac jak to robilam ostatnio. Palec od nogi sobie zlamalam jak kiedys w nocy Hanke odlozylam po karmieniu do lozeczka i nie trafilam do naszego. Bylam tak zmeczona ze juz nic nie widzialam. A juz nie wspomne o tym ile razy przysypialam przy karmieniu i budzilam sie przerazona czy odstawilam mala do lozka czy nie :ico_szoking: czy moze gdzies tu lezy pomiedzy nami. Wiec teraz robie sobie ladne poletko, maly, ja, cycus i pare pieluch w pogotowiu - i tyle z nocnego wstawania :ico_brawa_01:

My kiedys chcielismy Mikolajka, a teraz podoba nam sie Filipek... ale pewnie tak jak ostatnio wezmiemy slownik imion i wypiszemy wszystkie wspolne ktore nam sie podobaja. Ostatnio z calego slownika imion - wspolnych bylo zaledwie 6 :)

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

19 kwie 2009, 11:12

specjalnie dla Was http://www.clipser.com/watch_video/256343 :ico_oczko:
malego klade obok siebie, przy cycu
ja tak samo, tylko max 1miesiąc bo później może być problem

A łóżeczko nowe też będzie dla starszego, tylko je pewnie będzie trzeba kupić z miesiąc, dwa wcześniej bo później nowy człowiek, przemeblowanie i jeszcze każą spać w jakimś innym łóżku, sądzę że to będzie za dużo dla niego

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

19 kwie 2009, 13:29

Renia0601 kupuje dokladnie takie samo lozeczko na konkretne sie nie zdecydowalam ale w lipcu max kupie i moge ci napisac czy warto

megi5566 Kubuś moj Michałek tak bedzie mial na drugie imie -po tatusiu :-D ogolnie imie bardzo fajne

i ja podobnie jak wy pierwszy miesiac bede w pokoiku razem z Michalkiem i po to by byc blizej niego i dlatego zeby moj K mogl spokojnie wypoczac a po miesiacu wracam do ukochanego

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

19 kwie 2009, 13:32

hello
olala, usg mam we środe wiec może poznamy płeć maluszka co prawda umawialiśmy sie tylko na dopochwowe zeby zbadac szyjke ale wydaje mi sie ze ta nowa lekarka bedzie chciala zobaczyc jak sie nasz brzdac rozwija i wtedy zapytam czy widzi plec :ico_sorki:
Tweety123, gratuluję skończonego 23tc :ico_brawa_01:
my własnie wróciliśmy z kościoła zaraz zjemy obiadek i pzrejdziemy sie na lody :ico_brawa_01: bo po 16 maż musi pojśc do pracy i wroci dopiero wieczorkiem :/

Awatar użytkownika
megi5566
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3536
Rejestracja: 04 lis 2008, 12:04

19 kwie 2009, 13:38

A my zostajemy we tojke w naszej wielkiej sypialni :-D Moj Adrian bierze urlop na caly miesiac i razem bedziemy na zmiane zajmowac sie brzdącem :ico_brawa_01: w ten sposob odpadl mi jeden problem.
Te łózeczka sa naprawde fajne, przedtem nie ogladalam, bo mialam jakies dostac od rodzinki ale jak potem mozna z lozeczka zrobic tapczanik to chyba sie oplaca :-D

malutkaniunia jestem pewna, ze luknie co tam dzidzia ma miedzy nozkami :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość