monis
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1983
Rejestracja: 07 lis 2008, 14:06

18 kwie 2009, 09:50

ja rozstepów jak narazie nie mam ani na brzuchu ani na piersiach za to mam takie male biale na wewnetrznej stronie ud bo najbardziej tyle w nogach i tylku (oczywiście zaraz po brzuchu)
znowu jestem umeczona kolejna noc nie przespana :ico_placzek:

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

18 kwie 2009, 10:57

myszka_f tak teraz doczytałam :ico_szoking: :ico_szoking: to ja byłam rowno w 30 tyg na wizycie i ta moja klucha wazy 2200 :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: to dzien roznicy miedzy nami był :-)
no i synka gratuluje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
znowu jestem umeczona kolejna noc nie przespana
jejq a moze ciepłe mleko przed połozeniem sie na lepszy sen :ico_noniewiem:
moze sa jakies sposoby zeby sie tak nie meczyc :ico_olaboga:

monis
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1983
Rejestracja: 07 lis 2008, 14:06

18 kwie 2009, 13:08

jejq a moze ciepłe mleko przed połozeniem sie na lepszy sen
spac to mi się chce tyle że jak tu zasnąć jak sie położyc nie moge... może uda mi sie wytrzymać do nastepnej wizyty u lekarza ale to dopiero 29 kwietnia

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

18 kwie 2009, 14:06

ramonka, te moje rozstepy wygladaja okropnie i sa w roznych kolorach mozna powiedziec :-D czerwone, bordowe . Fioletowe kreseczki tez mam, ale wyglada mi to na zyly. Wyczytalam, ze tworza sie one (widoczne zyly) do pozniejszego transportu mleka.
A mozesz mi powiedziec ile takie zabiegi laserowe kosztuja? Najwyzej pojde sobie kiedys na nie. W Anglii na pewno sa o wiele drozsze wiec sobie na nie nie pozwole.
Brzuszek to mam ladniutki. Mam malutkie piersi, wiec pewnie stad te rozstepy, bo rozmiar nosze 75B :-)

Wy tez macie bole brzucha zwlaszcza w nocy? Ja sie nie moge z boku na bok przewracac tak mnie boli. Najbardziej w podbrzuszu. Mam wrazenie jakby miesnie sie rozciagaly.

Ilka79
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 929
Rejestracja: 05 wrz 2007, 04:14

18 kwie 2009, 14:13

Wy tez macie bole brzucha zwlaszcza w nocy? Ja sie nie moge z boku na bok przewracac tak mnie boli. Najbardziej w podbrzuszu. Mam wrazenie jakby miesnie sie rozciagaly.
To moze dzidzius sie juz przygotowuje powoli do wyjscia :ico_oczko:
Ja mam te bole, ale bardzo rzadko i nie w nocy tylko wieczorem, ty jestes blizej swojej daty wiec moze....juz niedlugo
37 tydzien jest tygodniem gdzie juz mozna rodzic. Juz nie bedzie to przedwczesny porod, wiec ziolo007, moze juz niedlugo Oliwerek sie pojawi.

monis, Ale dlaczego nie mozesz spac?? Przez brzuszek?

myszka_f Gratulacje synka!

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

19 kwie 2009, 05:32

kreseczki tez mam, ale wyglada mi to na zyly. Wyczytalam, ze tworza sie one (widoczne zyly) do pozniejszego transportu mleka.
dokładnie tak, ja jestem blada jak corka młynaza a zyły mam takie na piersiach ze az mnie przerazają :ico_szoking: :ico_szoking:
A mozesz mi powiedziec ile takie zabiegi laserowe kosztuja?
z tego co kiedys sie orietowałam to kosztowało ponad 1000 zł ale to było dawno :ico_noniewiem:
teraz patrzyłam na stronie internetowej jednego z zakłądow kosmetycznych i mniej wiecej wyglada to tak
posladki 1500-2000
brzuch 1500-2000
1200-1500
uda 1700- 2000
:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
chyba musiałabym w totolotka wygrac zeby sobie usunąć :ico_oczko:
Mam malutkie piersi, wiec pewnie stad te rozstepy, bo rozmiar nosze 75B
ja tez mam taki rozmiar - tzn miałam przed ciaza bo teraz mam miseczke C i wcale do duzych nie nalezą :ico_noniewiem: ale nie wiem czy rozmiar tu ma cos do rzeczy...
Moja kolezanka ma rozstepy na piersiach ( okropne!! ) i w ciazy nigdy nie była ale rozmiar ma iles tam D :ico_noniewiem:
Wy tez macie bole brzucha zwlaszcza w nocy?
ja dzis miedzy innymi dlatego nie spie od wczoraj boli mnie brzuch jakbym za chwile miała dostac okres i nawet nospa nie pomaga :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

19 kwie 2009, 13:12

ramonka, ja juz sie pogodzilam z rostepami :-D a te zabiegi to rzeczywiscie drogie i tez bym nie wydala tyle.

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

20 kwie 2009, 07:36

dzien dobry :-D
A wy co tak zamilklyscie? :ico_szoking: Ja znow nie mam spania :ico_noniewiem: od 5 przewracałam sie z boku na bok :ico_olaboga: moze dlatego ze o 21 juz spałam jak zabita.
Dzis mam szkołe rodzenia :-D Juz coraz mniej tych zajec zostało bo chyba jeszcze 2 czy 3 a szkoda bo lubie tam chodzic :ico_oczko:

monis
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1983
Rejestracja: 07 lis 2008, 14:06

20 kwie 2009, 09:21

Ale dlaczego nie mozesz spac?? Przez brzuszek?
nie przez ból pleców i rak bolą jak tylko sie poloże.
Na szczescie tej nocy sie wyspałam :ico_brawa_01:
Wy tez macie bole brzucha zwlaszcza w nocy? Ja sie nie moge z boku na bok przewracac tak mnie boli. Najbardziej w podbrzuszu. Mam wrazenie jakby miesnie sie rozciagaly.
mnie boli ale w nadbrzuszu tak u góry jak sie poloże na plecach jak soe przekrecam z boku na bok albo jak dłużej posiedze pomaga mi na to leżenie na boku. podbrzusze boli mnie najbardziej jak kichne albo zakaszle.
ramonka, ale ty dzis ranny ptaszek
Juz nie bedzie to przedwczesny porod, wiec ziolo007, moze juz niedlugo Oliwerek sie pojawi.
ja mam taka nadzieje że może tak 2 tygodnie wczesniej Oluś by sie zdecydował na wyjście

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

20 kwie 2009, 11:37

ale ty dzis ranny ptaszek
ostatnio coraz czesciej wstaje rano, budze sie po ok 5 i juz nie moge zasnąć :ico_noniewiem:
ja mam taka nadzieje że może tak 2 tygodnie wczesniej Oluś by sie zdecydował na wyjście
ja tez mam taka nadzieje :ico_oczko: wiec moze nasze dzieciaczki sie pospiesza :-D bo przenosic to nie chciałabym :ico_olaboga:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość