fortunata_fofa
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 kwie 2007, 16:53

20 kwie 2009, 15:44

Czekamy Monika na dobre wieści. A Avanti musi umierać z niecierpliwości ale już jest blisko spotkania z synkiem.Będę płąkać jak dziecko jak urodzi się pierwszy majowy bobasek. Zoola serio sie zastanawiam czy oni wiedzą skąd są dzieci bo już nie raz takie bzdury gadali na temat ciąży ,że szok. Dobrze,że mieszkają tak daleko bo bym psychicznie nie dała rady jakby mi sie wtrącali w wychowanie szkraba.Zoola a masz jeszcze lody?Bo też bym chętnie zjadła.

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

20 kwie 2009, 16:12

Zoola a masz jeszcze lody?Bo też bym chętnie zjadła.
zjadlam wszystko :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

20 kwie 2009, 16:23

zoola27, żarłoczek :-) a co do mojego synka to w ciągu tygodnia sie 2 raz przekręcił a nie 2 bo przewrócił sie w srode z rana i dzis znowu ( hoho to nawet nie tydzień)

to avanti jutro raczej cc nie bedzie miała chyba, że wieczorem bo jak to planowane to musi przez 12 godzin nic nie pic i nie jesc :(

ja dalej siedze sama fortuna widzisz ja już dawno bym odeszła, choć mi cięzko bo bardzo go kocham i wiem, że i tak jest już lepiej, ale problem w tym, że ja nie mam gdzie odejść. Dlatego ucze sie z nim nie kłucić - znaczy sie nie reagować na zaczepki i niczym nie odpowiadać, wtedy od powie spokojnie pare slów i sobie pójdzie , ale czasem już nie wytrzymuje i wtrącam swoje pare groszy

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

20 kwie 2009, 16:40

to avanti jutro raczej cc nie bedzie miała chyba
tez tak mysle ......najwczesniej bedzie miec w srode

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

20 kwie 2009, 16:48

zoola27, ale ja jestem słaba, chyba znowu musze sie położyć. Ciekawe o której gad wróci, na 100% nie bede z nim rozmawiać, bo i tak wiem co powie. Napisałam mu, że sie pakuje więc jak wróci to sie zapyta co jeszcze robie w jego domu.

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

20 kwie 2009, 16:52

Napisałam mu, że sie pakuje więc jak wróci to sie zapyta co jeszcze robie w jego domu.
:ico_szoking: nie no moze az tak chamsko to sie nie zachowa !!! :ico_szoking:
znowu musze sie położyć
lez kochana odpoczywaj ........przespij sie moze przejdzie !!! ja czasem tez mam takie dni ...

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

20 kwie 2009, 18:24

nie no moze az tak chamsko to sie nie zachowa

zawsze tak robi, napisałam do niego 15 minut temu czy wróci do domu a on znowu wyłączył oba telefony, ja nie mam już siły, rycze jak głupia, ja nie chce tak dalej żyć, jestem zmęczona i strasznie nieszczęśliwa, własny mąż, któremu poświęciłam tyle lat i oddałam mu całą swoją miłośc tak mnie traktuje, za co? Dlaczego nie mógł mi zwyczajnie odpisać? Ja już nie daje rady , ja już tak nie umiem żyć. Ja bym za tego człowieka życie oddała i zawsze jak mu sie krzywda dzieje to przy nim jestem bez względu na wszystko

fortunata_fofa
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 kwie 2007, 16:53

20 kwie 2009, 19:09

Ejustysia biedactwo. Najgorsze jest to, że kobiety w swojej miłości są na tyle głupie że wybaczają wszystko. Współczuje,ze nie masz gdzie isć bo może lepiej byłoby ci lepiej z Wiktorem.Przecież nie możesz całe życie sie hamować tylko po to żeby mąż nie miał do ciebie pretensji .Nie na tym polega bycie razem a przede wszystkim małżeństwo.

[ Dodano: 2009-04-20, 19:14 ]
Zoola to następnym razem poprosimy o nas też pomysleć jak będziesz jadła lodziki.

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

20 kwie 2009, 19:17

fortunata_fofa, ale ja wiem, że nie na tym to polega, obawiam się, że nie prędko będe mogła odejść, nie mam pracy stałej, mieszkania ani swoich pieniędzy. Najgorsze jest zawsze to, że on wyłącza te telefony. Idzie sobie do kolegów i ma w nonono wszystko nawet przez chwile nie pomyśli jak ja sie czuje.

fortunata_fofa
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 kwie 2007, 16:53

20 kwie 2009, 19:52

Mam nadzieję, że Wiktor go zmieni,że nauczy go odpowiedzialności i troski o swoją rodzinę. Mam nadzieję, że ta małą istotka zmieni całę wasze życie na lepsze.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Bing [Bot] i 1 gość