Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

03 kwie 2008, 07:16

Moniczko ja mam nadzieje ze chociaz jak juz Alusia bedzie na swiecie to i ty nam si w koncu okazesz :-D bo juz sie niecierpliwimy..wystawiasz nas na takie czekanie :ico_haha_01: :ico_haha_01:
a wiesz moze kochana co u Agi?? nie bylo jej tu juz sto lat i nie pokazywala swojej i Davidka slicznej buzki..teskno juz za nia nam jest, pogon ja troszke :ico_haha_01:

zreszta widze ze reszta tez sie obija...my ledwo co ciagniemy wateczek... :ico_haha_01:

a i ciekawe co u Lemo jak jej sie tam ulozylo?? bardzo ciekawa jestem, mam nadziejen ze wszyeyko w porzadeczku...

reszta zaglada od czasu do czasu ale tez rzadko...czasy swietnosci watku minely... :ico_placzek:

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

03 kwie 2008, 08:10

hej natashka, u Agi bylam w niedziele :-D Dejvi rosnie jak na drozdzach, chodzi juz do zlobka, a Aga... laska ze ho ho, dopiero co wrocili z Polski... chrzcili Davidka... mielismy w ten weekend wybrac sie wspolnie na safarii ale jej mezu zapracowany... wspolne wycieczki przekladamy chyba dopiero na czas jak urodze :ico_noniewiem: teraz kazdy tydziej jest dla mnie juz coraz ciezszy :ico_noniewiem: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

03 kwie 2008, 08:22

oo jak super ze Dejvi do zlobka chodzi :ico_brawa_01: fajnie ze ma kontakt z rowiesnikami, tego wlasnie brakuje Oskarowim,
a Aga pracuje?? popros ja Monik aby zagladnela od czasu do czasu
a jak sie uda wam na safari pojechac yo pokazcie foteczki :-D

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

03 kwie 2008, 08:32

natashka, Adze oczywiscie przekaze aby tu zajrzala... a co do pracy, to nie, nie pracuje...Dawidek chodzi do zlobla glownie po to aby mial kontakt z dzieciaczkami i aby sie osluchal jezyka... zawsze to lepszy poczatek w szkole :-D
a co do safari, to jesli pojedziemy jeszcze przed porodem to zdjecia zamieszcze(ale szczerze watpie czy uda nam sie teraz wybrac... tydzien leci za tygodniem a ja chodze jak bomba zegarowa :ico_oczko: nie wiadomo kiedy wybuchne :ico_haha_01: )

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

03 kwie 2008, 08:38

ja chcialam poslac Oskara to takiego ala przedszkola ale wtedy by mnei prawie wcale nie widzial bo w tygodniu bylby tam a w weekend mam szkole... :ico_placzek: wiec na razie niestety musi starczyc mu to co na dworzu ma... ub ew spotkania na placu zabaw z dziecmi...ale widze ze tego kontatu bardzo potrzebuje a najbardziej mnie smuci to ze nie mamy za bardzo teraz opcji zadnej... :ico_placzek:

tak mi sie marzy dlatego drugie dziecko... bedzie mialo Oskarka jak podrosnie :ico_haha_01:

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

03 kwie 2008, 08:48

zrobic drugiego dzieciaczka to nie ma wiekszego problemu natalko :-D postepujesz tak jak w pierwszym przypadku :-D :-D :-D dzieciaczki razem by sie chowaly :ico_brawa_01:
ja troche za pozno sie zdecydowalam na drugie, bo bedzie roznica 3 lat :ico_noniewiem: kiedy urodzi sie Ala, to zaraz Wiktorek idzie do szkoly... (juz od wrzesnia)

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

03 kwie 2008, 08:51

Monik ze latwo sie robi to wiem hehe
ale coz na to poradzic jak jeszcze nie moge..ciezko mi samej z Oskim a do tego jeszcze szkola wiec z drugim bym nie dala rady... musialaBYM ZE STUDIOW ZREZYGNOWAC...
A tak to przynajmniej wiem ze w okolicach kwietnia 2009 bedzie mozna juz o drugiej dzidzi na spokojnie pomyslec :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

03 kwie 2008, 09:12

tez chce jeszcze dzidzie, ale jak pomysle, to teraz nie dalabym rady z dwoma :ico_olaboga:
jak wychodzilam za maz to chcielismy co najmniej 3 :ico_haha_01:

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

03 kwie 2008, 12:14

jak dla mnie troje to troche za duzo... zawsze chcialam miec dwoje i choc moj A marzy o liczniejszej rodzince to ja sie skusic juz chyba nie dam :ico_nienie: :ico_oczko: no chyba ze sie kiedys przydarzy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

03 kwie 2008, 12:43

ja chce druga coreczke ale jesli nie trafimy hehe to postaramy sie o trzecie bejbi...
:ico_haha_01: a jak tez sie nei uda to druzyne pilkarska stworzymy :ico_haha_01: przynajmniej chlopcy wesolo beda mieli a ja bede ich jedyna do jakiegos momentu kobieta w zyciu :-D :-D :-D
a jak ktos inny w rodzinie bedzie mial coreczke to bede ja rozpieszczac i kochac jak swoja :-D

a za rok w kwietniu wlasciwie juz moze bede po odstawieniu tabletek :ico_haha_01: i niech sie dzieje wola nieba :-D
a moze na poczatku roku nawet pomyslimy... w koncu w czerwcu 2009 koncze studia wiec juz bede rodzic po :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości