Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

21 kwie 2009, 22:07

hej hej

Yoanna- do podpisu wstawilam dwa zdjecia Eryczka.
Twoja corcia jest bardzo silna.Widzialam ten krotki filmik na ktorym poraczkowalam i bylam w szoku.Eryczek jest dlugi i chudziutki dlatego tez trudniej mu utrzymac sie w pozycji siedzacej,nie mowiac juz o raczkowaniu czy podnoszeniu sie na nozki.
Upadki u malych dzieci bywaja niebezpieczne.Tzn mysle o upadkach z wyzszych stopni.Trzeba obserwowac zrenice najlepiej przez 24godziny.Ogolnie dziecko nei powinno wtedy wymiotowac,byc senne lub zachowywac sie inaczej niz kiedykolwiek.

AgusiaWspolczuje ci sytuacji rodzinnej.Wierze ze musi ci byc ciezko.Po pierwsze sama borykasz sie ze wszytskimi problemami,na glowie dom,dzieci.Dobrze ze masz rodzine pod nosem.Ale ja bym na dluzsza mete tak nei wytrzymala.

Marta--Dobrze ze biegunka ustepuje.
A ile Igolek wazy i mierzy??
A co takiego dobrego je na tej fotce??KArmisz nadal piersia? MAcie jeszcze problemy ze skora??

Wiola--czekam na wiesci od lekarza.Duzy ten twoj synus:-)

slonko-- gratuluje postepow z siadaniem.Brawo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

JAk czytam o waszych maluchach to sie zastanawiam czy czasem moj nei jest leniuszkiem,ale na ostatnim bilansie lekarz chwalil ze sie super rozwija i jest bardzo silny.Moze powinnam wyluzowac. :ico_noniewiem: W sumie ja uwazam ze wszytsko robi na swoj czas,wazne zeby nie byl w tyle,prawda?

Dzis mialam problemy z netem i znow byscie pomysleli ze pojawiam sie i znikam :ico_oczko: :ico_haha_01:

Spokojnej nocki,pa

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

21 kwie 2009, 22:28

slonko to ty tez buszujesz po ogrodzie :-D
Pati a wy juz na dobre przeprowadzeni????
yoannaprzeciez nie mozesz zastopowac rozwoju dziecka :ico_nienie: ona sama wstaje Ty jej do tego nie zmuszasz-wiec nie wiele mozesz na to poradzic :ico_noniewiem:
sarenkajeszcze raz dobrzez e wrocilas :-D
wiec tak Igol oststnio tydzien temu wazyla 7800 :-D a miesiac temu mierzyla 74 :ico_oczko:
co do skorki to juz jest ok :ico_sorki: i mam nadzieje ze tak pozostanie :ico_sorki: czasem tylko czerwone policzki sie robia -co do karmienie piersia to oczywiscie caly czas cyc :-D zreszta Iga niebnardzo chce jesc cos innego.
Jadla przez pierwsze 2 tyg a teraz zaciska usta i obraca glowe :ico_noniewiem: i tyle z tego jedzenia :ico_noniewiem: (na fotce wcina kleik ryzowy)
Iga sie przebudzila i marcin dzielnie stwierdzil ze pojdzie do niej i jest tam jzu 30 minut :ico_szoking: a ona jest cicho wiec nie wiem co robia :ico_noniewiem: pewnie zasneli razem :ico_haha_01:

[ Dodano: 2009-04-21, 22:29 ]
aaaaaaaaaaaaSarenkaale Eryczek wydoroslal :ico_szoking: a na tym drgim zdjeciu widac jaki dugi jest :ico_brawa_01: wysoki kawler z niego bedzie tak jak z Igolinki panna :ico_oczko:

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

21 kwie 2009, 23:01

Marta--to z waga podobne jak u Eryczka,a dlugasna ta twoja krolewna :ico_brawa_01: Maz wysoki czy ty??JA mam wzrostu 165,a moj maz 186 wiec obydwaj poszli z wzrostem po tatusiu,co mnie cieszy. :ico_oczko:
U Eryczka tez czasem czerwone poliki a pozatym zadnych innych dolegliwosci skornych.A stosujesz nadal a-derme??
Widze ze Igolek z malo wlosiatych jak moi:-) :-) Ale za to nie mamy problemow z suszeniem wlosow,wystarczy przetrzec szmatka haha :ico_oczko: zart oczywiscie.


Dzis w nocy mialam zastoj w piersi i dostalam dreszczy,bolu glowy,gardla brrrrrrr.Wzielam tabsa i z deka pomoglo,ale gardlo nadal boli.Do poniedzialku musze sie wykurowac bo wyjezdzamy do Polski..ach jak sie ciesze :-)


Dobranoc

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

21 kwie 2009, 23:13

sarenka, ja mam 174 a marcin 189 wiec ma za kim byc dlugasna :ico_oczko:
a co do wlosow to prawie wogole ich nie ma :ico_haha_01: :ico_haha_01: lysolek :ico_haha_02:
A stosujesz nadal a-derme??
wiesz jak ja robie na przemian jednego dnia aderme a nastepnego to jonson organic i jest ok :ico_sorki:
Dzis w nocy mialam zastoj w piersi
a od czego????????moze lezalas na nich????
bo wyjezdzamy do Polski..ach jak sie ciesze
ja lece we wtorek :ico_brawa_01: ale sama z Igolina :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

22 kwie 2009, 08:57

Helooooo

jestem nietomna, Erik ladnie dzis spal a mimo to nie wyspalam sie, polozylam sie spac po 24, rzeczy z kuchni poukladalam w kartony, pomylam naczynia i sie polozylam.
Za oknem pochmurno i szaro, oby sie wypogodzilo....
Pati a wy juz na dobre przeprowadzeni????
prawie wszystko juz jest tam, zostala jeszcze pralka, lodowka i telewizory noi juz takie mniejsze rzeczy, a wprowadzamy sie w ten weekernd

yoanna, no niestety nie da sie upilnowac naszych pociech, wszedzie ich pelno, a _Nina rozwija sie bardzo szybo i trzeba miec oczy dookola glowy. bedzie ciezko Ci ja powstrzymac od wstawania skoro ona sama kwapi sie do tego, porozmawiaj o tym z lekarzem, ale z regoly dziewczxnki szybciej chodza.Pociesze Cie, ze moja siostra miala 7,5 miesiaca jak zaczela chodzic

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

22 kwie 2009, 09:10

Pati85, mnie tez czeka wyprowadzka ale jeszcze nie kilka miesiuecy sobie spokojnie pomieszkam :ico_sorki: z jednej strony sie nie moge doczekac a z drugiej masakra-nie dosyc ze przenosic pakowac wszystko to jeszcze z wiekszeko na mnijsze sie bedziemy przeprowadzac :ico_olaboga: ...jedyny plus ze wreszcie na swoje :ico_sorki:
my juz po sniadanku prenie wstawione zaraz lece Igolinke ubrac i troche kuchnie ogarne :ico_sorki:
o 12 jade do miasta ze znajoma -musze jakies koszulki pokupowac na lato bo u nas juz tak cieplo :-) mam nadzieje ze Iga mi pozwoli zrobic zakupy :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

22 kwie 2009, 09:22

mnie tez czeka wyprowadzka ale jeszcze nie kilka miesiuecy sobie spokojnie pomieszkam :ico_sorki: z jednej strony sie nie moge doczekac a z drugiej masakra-nie dosyc ze przenosic pakowac wszystko to jeszcze z wiekszeko na mnijsze sie bedziemy przeprowadzac :ico_olaboga: ...jedyny plus ze wreszcie na swoje :ico_sorki:
wiesz co juz Ci wspolczuje, bo przeprowadzka z malym dzieckiem to koszmar, bynajmniej u nas tak jest, Erik nie da nam nic zrobic, placze, trzeba sie nim zajmowac, nie wiem czemu tak jest.
A to fajnie, ze przeprowadzacie sie juz na swoje
Milego wypadu do miasta i udanych zakupow :-)

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

22 kwie 2009, 10:02

A to fajnie, ze przeprowadzacie sie juz na swoje
no narazie jeszcze nie kupilismy wiec troche jeszcze czasu :ico_sorki:
nie da nam nic zrobic, placze, trzeba sie nim zajmowac, nie wiem czemu tak jest.
no jak czemu :-D bo to male bobo i chce zeby to sie nim ciagle zajmowac :-D a nie pakowac cos tam :ico_haha_01:
Milego wypadu do miasta i udanych zakupow
:ico_sorki: dzieki mam nadzieje ze cos kupie :ico_sorki:

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

22 kwie 2009, 10:25

Witam !

U nas jakas koszmarna klatwa chyba :ico_olaboga: ja noga uszkodzona ,juz cieszylam sie ze tesciowa zdrowa i pomoze mi z mala a tu miala na nodze obdciska optarcie i dziewczynki noga spuchla jak balon bol niesamowity i boli ja az pod kolanem ja mysle ze sie to obdrapanie zabrudzilo i moze jakies zakarzenie a do lekarza ona nie chce temperatura prawie40 stopni Wiec ja o tych kulasach musze sama sobie radzic i jeszcze musialam latac kombinowac zeby jej leki zalatwic no bo wiecie jak jest starszy jak chry to trzeba bardzo uwarzac :ico_olaboga: no ale najwazniejsze zeby wyzdrowiala :ico_sorki: Boziu jak sie ciesze ze nie wrocilam do tej pracy co by to bylo jak by takie wlasnie rzeczy sie dzialy babcia podupada na zdrowiu i nie miala by ja sie zajac dzieckiem :ico_olaboga:

Ogolnie jestem zmeczona zdolowana jutro na szczepienie wiec juz mam dosc bo jak to Weronka znow przejdzie echhhh i jeszcze musze jutro do swojego lekarza jechac jak ja to zrobie? :ico_olaboga: Arturo ma tak do pracy ze nie bedzie mnie mogl tym razem zawiesc do lekarza wizyty przelozyc nie moge a z dzieckiem babcia zostac nie moze i bede musiala autobusami tam dojechac z dzieciakami i z ta moja noga :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: obled musze zdjac ta szyne i jakos doczlapac sie nie wiem nie wiem :ico_noniewiem:

mmarta81, Dobrze ze Igolek juz lepiej sie czuje jeden kamien z serca mniej :ico_oczko:Martuś moze ty zadzwon do miszki masz do niej nr? niech tylko napisze co u niej jak malutka pewnie jej teraz ciezko sasiasc jak pracuje bo jak wraca do domu to kupe roboty ma i bidula nie ma czasu sily

Dobra zmykam troche posprzatc i zajac sie Werka
Bzialki wszystkim i milego dzionka!!!

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

22 kwie 2009, 10:25

no jak czemu :-D bo to male bobo i chce zeby to sie nim ciagle zajmowac :-D a nie pakowac cos tam :ico_haha_01:
no chyb dlatego, bo jak sie zajmowalam nim to bylo ok, a jak tylko gdzies zniknal to byl od razu placz

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości