Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

03 kwie 2008, 15:30

Asiu, dzięki, zapisałam sobie i nazwałam potrawka a la asiapanda ;) i zrobię na pewno ;) dla dzieciaków też się nadaje takie jedzonko, prawda?
a ja wczoraj zrobiłam barszcz czerwony i nie był jednak najgorszy, Jasiowi smakował z ziemniakami i białą kiełbaską, sporo wciął, jeszcze dziś miał poprawkę, a teraz kopytla wcina, kupiłam gotowe, bo nie chciałoby mi się bawić i robić ;P

Jak macie jeszcze jakieś fajne proste szybkie dania to piszcie koniecznie! :ico_sorki:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

03 kwie 2008, 15:39

Widze że dziś tu ruch się zrobił :ico_brawa_01: Ja po rehabilitacji i po działce wróciłam mokrusia bo deszcz nas złapał ale zdążyłam posadzić różyczki i ładnie je podlało :ico_haha_01: .

Co do nocników to fakt są duże i małe Mery- jak następny będziesz kupowała to poprostu posadź Kornelka w sklepie i w ten sposób dopasujesz rozmiar do pupci :-)
My mamy malutki i taki nieco większy i na obydwóch Niki siada tyle że w tym z większym otworem troche pupcia jej się zapada i ciężej jej z niego wstać.

Przywiozłam sobie z działki tulipanki jeszcze w takich mocno zwiniętych pąkach no ale myśle że tak za dwa dni powinny się rozwinąć :-) mam wiosne w pokoju :-)

Elu - jak ci nudno i samotno to pakuj manatki i gratki i przyjeżdżaj do mnie na kilka dni :-)

Asiu - allegro jest wciągające coś o tym wiem :ico_oczko: powinni przy okienku do logowania wyświetlać napis jak na papierosach że uzależnia i odchudz konto :-D

Mazia - nieprzejmuj się buraczkami ja zawsze jak nie zadużo to za mało chrzanu dam ale nikt nie narzeka choć ja czuje jakoś trudno pocelować z ilością i zależy jaki ten chrzan jest :-D

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

03 kwie 2008, 15:46

Mery - my też mamy tylko najlejkę, że badanie przeprowadzone, pewnie jak coś nie tak, to wpisują a jak ok - to wystarczy, że badanie było robione

Edulito, to zaczynam się juz pakować ;)

mój Jaś jakiś senny jest i marudzący, chyba przez tę pogodę...

a była tu gdzieś strona z pzrepisami - Riterka i Jola tam pisywały - czy to nie na tym forum, bo tyle było zmian ;)

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

03 kwie 2008, 15:52

Elu, - ja nie żartuje pakuj się kochana i daj tylko znać kiedy przyjeżdzasz Niki się ucieszy
Mery- badanie na fenyloketonurie polega na tym że na wynik się czeka bo wysyła się je tylko nie pamiętam gdzie w każdym bądź razie chyba jest tylko kilka laboratorium w Polsce które to robi a jak coś jest nie tak to wtedy odszukuje się dziecko i powiadamia rodziców. Tak więc napewno wyniki były ok.

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

03 kwie 2008, 16:04

Edulitko - dzięki, milutkie to bardzo :-) szkoda tylko, że tak daleko mieszkasz! :(
no to sprawa z fe..... się ostatecznie wyjaśniła ;)

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

03 kwie 2008, 16:07

Elu a właściwie to gdzie Ty mieszkasz?

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

03 kwie 2008, 16:12

Edulitko ja już mam na allegro 507 komentarzy więc coś wiem o tym wiąganiu :ico_oczko:

A ja powoli planuje zagospodarowanie tarasu, muszę odgrodzić się od sąsiadów, mam dośc patrzenia na ich lodówke na tarasie :ico_zly:
Ale jest cieplutko na dworze :ico_brawa_01: W tej chwili koło 12 stopni i niebieskie niebo

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

03 kwie 2008, 16:12

hej ale dziś pracowita jestem umyłam lodówke :-D Unas pogoda sie robi słoneczko wychodzi, ale już byliśmy na spacerku. Kupiliśmy pampersy bella i bedziemy testować :-D 20 zł taniej niż pampers. Zobaczymy jaki zrobiłam intereshahahahahaha :-D

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

03 kwie 2008, 16:15

Wiesz co Eluś z kurczakiem to wszystko da się zrobić

Robię tez z pieczarkami pokrojonymi w plasterki i swieżą natką pietruszki

Albo z kukurydzą i czerwoną fasolą i sałatą lodową, ale sałątę to już daje jak kurczak jest na talerzu, do tego lekki sosik - śmietana z jogurtemi łyżką majonezu do tego ryż i już

Ja nie wiem może są takie przepisy, po prostu co mi tam do głowy wejdzie to robię

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

03 kwie 2008, 16:16

mazia***, - napisz jak wytestujesz bo rzeczywiście koszty mniejsze

Asiu- jak już zagospodarujesz taras to chyba wkleisz jakieś foteczki :)

[ Dodano: 2008-04-03, 16:18 ]
Asiu- ślinka mi cieknie jak tak opisujesz te swoje przysmaki ala ASIAPANDA :-)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości