Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

22 kwie 2009, 20:24

Milutka, a jak przygotowania do chrztu?? Bo o ile dobrze pamietam to chrzcicie Klaudunię 26, tak jak u nas :ico_haha_01:

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

22 kwie 2009, 21:11

z mała modyfikacją
a jaką modyfikację wprowadziłaś?

ja miałam nierozgarnięty dzień, z niczym nie zdążyłam - nawet obiadu nie zrobiłam :ico_wstydzioch: nie lubie tak, chyba zreszta pierwszy raz tak było...do tego miałam stres i nerwy bo ola mało mi pod samochód nie wleciała - na strachu sie skończyło ale dojśc do siebie do tej pory nie mogę...

milutka trzymam kciuki za jutro, a tą książkę przekartkuj, jest tak napisana że nie trzeba od deski do deski czytac

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

22 kwie 2009, 21:39

a tą książkę przekartkuj, jest tak napisana że nie trzeba od deski do deski czytac
no właśnie, można wybrany rozdział przeczytać i będziesz miała to, co potrzebujesz :ico_sorki:
a jaką modyfikację wprowadziłaś?
wywaliłam kolejność jedzenia i kąpania... bo ona poleca najpierw nakramić dziecko, wykąpać i położyć spać... ja kąpią, karmię i kładę
sprawdza mi się co do joty, to co ona tam pisuje :-) :ico_sorki: :-D

oki, ja tylko się zameldować, bo mam lewiznę do napisania :-) potem zajrzę :ico_sorki: albo w przerwach, jak mi weny braknie :-D

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

23 kwie 2009, 07:30

witam
u nas noc ok tylko jest problem! mama Ania sie rozlozyla nie moge mowic :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: boje sie zwee mała zaraze a no i moczu znow nie zlapac caly wylecial ... zaraz jedziemy na usg

aniafs, u nas z chrzcinamto ok mal szykowania bo mala rodzinka :) przychodza tylko mlodzi do nas a starsi powiedzieli ze ida do domu no to jak chca :) sioatra mi zrobi obiad tzn ja jej pomoge i posprzatamy bo z Klaudia to nie da ssie nic zrobic :)

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

23 kwie 2009, 08:01

witam z ranka.wczoraj zlapałam lekkiego doła bo był dzien wazenia i mloda przybrała tylko 60g...kurcze mam nadzieje ze to cos z waga nie tak..bo przeciez ładnie jadła przez ten tydzien..ulewała nie wiecej niz zwykle..wiec czemu??juz smam nie wiem co myslec :ico_olaboga: :ico_olaboga:

[ Dodano: 2009-04-23, 08:03 ]
tylko jest problem! mama Ania sie rozlozyla nie moge mowic
zdrówka życze

[ Dodano: 2009-04-23, 08:07 ]
no właśnie, można wybrany rozdział przeczytać i będziesz miała to, co potrzebujesz
ja wlasnie musze odzyska swoja ksiazke bo pozczyłam ..i jakos koleznace schodzi z oddaniem :ico_zly:

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

23 kwie 2009, 08:35

witam :-)
u na nocka super, synuś poszedł spać o 20 i obudził się o 6 :ico_brawa_01:
milutka, życzę zdrówka
Marcia, nie martw się , z tego co wiem teraz nasze dzieciaczki będą mniej przybierać
ja idę się myć, potem do sklepu po bułeczki i na 10 do fryzjera :-D
Miłego dnia! :ico_oczko:

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

23 kwie 2009, 08:40

Witam, ja wczoraj jakoś nie mogłam dotrzeć do forum żeby coś napisać, trochę przeczytałam, a dziś doczytałam resztę. U nas noc jak zwykle ok - jedna pobudka na karmienie. Przedwczoraj wieczorem młody zasnął mi w wanience i nie dał się obudzić, skończyłam go kąpać na śpiocha i nie obudził się nawet podczas wycierania, smarowania tyłka i ubierania :-D a potem jeszcze na śpiocha go nakarmiłam i spał do 2. Wczoraj już go kąpałam parę minut po 19, to padł po kąpieli. I takim oto sposobem mały sobie sam zmodyfikował plan dnia :-D :-D

Ja to jakaś lewa jestem do czytania poradników - w życiu żadnego nie przeczytałam. Co do planu dnia dziecka to po prostu zastosowałam zasady podyktowane zdrowym rozsądkiem, a poza tym nie trzymam się sztywno planu. Moim zdaniem nie można wszystkiego zamknąć w sztywne ramki.

milutka zdrówka życzę

[ Dodano: 2009-04-23, 08:42 ]
witam z ranka.wczoraj zlapałam lekkiego doła bo był dzien wazenia i mloda przybrała tylko 60g...kurcze mam nadzieje ze to cos z waga nie tak..bo przeciez ładnie jadła przez ten tydzien..ulewała nie wiecej niz zwykle..wiec czemu??juz smam nie wiem co myslec :ico_olaboga: :ico_olaboga:
u takiego małego dziecka ważenie trochę oszukuje, bo ważne jest nawet to czy ważysz przed czy po siku :-D nie mówiąc już karmieniu. W sumie to robi różnicę kilkudziesięciu gram

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

23 kwie 2009, 08:50

u takiego małego dziecka ważenie trochę oszukuje, bo ważne jest nawet to czy ważysz przed czy po siku :-D nie mówiąc już karmieniu. W sumie to robi różnicę kilkudziesięciu gram
no tez tak mysle..bo dzis ja zwazyłam i waga pokazął 5120 :-D :-D :-D

[ Dodano: 2009-04-23, 08:52 ]
na 10 do fryzjera :-D
to czekamy na foteczke :-D :-D

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

23 kwie 2009, 08:55

no tez tak mysle..bo dzis ja zwazyłam i waga pokazął 5120 :-D :-D :-D
no i widzisz - nie ma co się martwić na zapas. Najlepszy numer był jak w szpitalu pielęgniara zwżyła Bartka po kroplówce nawadniającej zamiast przed :ico_puknij: w ciągu jednego dnia przybrał 200 gram :-D :-D no ale następnego dnia "schudł"

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

23 kwie 2009, 09:00

plum, plum :-)

ja na sekundkę się zameldować, bo juz mam Alka na dole, Chłop odsypia, bo wrócił z pracy przed 3 :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

wyprawię Starszaka to mam nadzieję usiądę na chwilkę....

pogoda u mnie do du*** :ico_sorki:
Moim zdaniem nie można wszystkiego zamknąć w sztywne ramki.
noo, masz rację, sztywno się nie da :ico_sorki: ale jestem przyzwyczajona, że Alek rano wstaje między 7 a 8, zjada i najczęściej jeszcze dosypia godzinkę (dziś akurat nie :-D ), potem karmienie i spadamy na dwór, i tak cały dzionek raczej mamy poukładany, że to, co będzie następne (czy spanie, czy jedzenie, czy zabawa, itd.) jest przewidywalne po prostu :ico_sorki: dziecko też się lepiej czuje, jak ma codziennie podobny rozkład dnia... i widzę, że u nas to działa :ico_sorki:

[ Dodano: 2009-04-23, 09:01 ]
Marcia77, noo, Milenka przybiera na pewno :ico_sorki: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: gaga ma rację, nawet sikanko sprawia różnicę :ico_sorki:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości