Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

23 kwie 2009, 10:16

ja tez rzucilam dla dziecka i dla niego tez wytrwalam i lepiej sie czuje i fizycznie i psychicznie...gratuluje madrej decyzji :ico_brawa_01:
tak naprawde to jakoś wczesniej chciałam sie pozbyć tego ciągu do peta, nie lubiłam włosów śmierdzacych dymem, przesiakniętych ciuchów i smrodu z buzi, ale jakoś pokonywał mnie przed rzucaniem strach ze przytyję
no ale, ważne ze mam juz to za sobą, jeszcze przemka oducze kurzenia i bedzie ok, on juz 5lat nie palił i zaczoł przeze mnie :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: teraz musze mu pomóc z tego wyjść

[ Dodano: 2009-04-23, 10:21 ]
dobra Myszki ja lece z Hakerem, powoli wychodzi słoneczko wiec może nie bedzie padac

wpadnę później :-D :-D

Awatar użytkownika
rybcia82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2068
Rejestracja: 22 wrz 2008, 12:26

23 kwie 2009, 10:21

jeszcze przemka oducze kurzenia i bedzie ok, on juz 5lat nie palił i zaczoł przeze mnie :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: teraz musze mu pomóc z tego wyjść
moj M to checi na rzucenie ma tylko jak nie kupi fajeczek to chodzi szuka,a co lepsze to mnie nieraz pyta czy nie mam gdzies schowanego papieroska,ja???co rzuciam dawno temu???miaabym miec zbunkrowane fajki???....no i jedzie do skepu albo po dnia wytrzyma i to tyle :ico_noniewiem:
jak go oduczyc?
juz go do lazienki wyganiam jak pali

[ Dodano: 2009-04-23, 10:23 ]
a ja po zakupy polece,bo tak bym cos zjadla,ale nie wiem co? :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
sierpniówka
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1724
Rejestracja: 13 lut 2009, 18:09

23 kwie 2009, 10:24

malutkaniunia88 :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: gratuluję to będa dwa Igorki :):):):):):) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-04-23, 10:25 ]
teraz z inenj beczki- czy Wam brzusio tez coraz bardziej ciązy, i ciezkos ie brocicw nocy- mnie od tego pobolewa w okolicy pepka i nie wiem czemu :( troche sie denerwuje. Narazie nie robie paniki... do tego kopniaki Małego są coraz mocniejsze!!

Awatar użytkownika
megi5566
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3536
Rejestracja: 04 lis 2008, 12:04

23 kwie 2009, 10:33

Hellow :-)
W koncu sie dostalam do kompa. Wcesniej moj M siedzial, bo gra w jakas gre i koniecznie musial przejsc misje :ico_sorki:
U nas pogoda nie za ciekawa, zastanawiam sie co bede porabiala caly dzien. Wczoraj spalam na lezaczku na sloneczku :-D
Moze dzisiaj pojade na targ pochodzic sobie :ico_haha_02:

Haha i kupilam sobie na allegro spodnie jeansowe, i wczoraj mi przyszly. Oczywiscie kupilam rozmiar M i znowu za duze, wiec mam nadzieje przytyc w tej ciazy :-D

Awatar użytkownika
rybcia82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2068
Rejestracja: 22 wrz 2008, 12:26

23 kwie 2009, 11:04

teraz z inenj beczki- czy Wam brzusio tez coraz bardziej ciązy, i ciezkos ie brocicw nocy- mnie od tego pobolewa w okolicy pepka i nie wiem czemu :( troche sie denerwuje. Narazie nie robie paniki... do tego kopniaki Małego są coraz mocniejsze!!
tez mi coraz ciezej,a kopniaki to juz teraz mnie nieraz zabola,szczegolnie jak ogladam tv w pozycji pollezacej,wtedy mnie we flaki kopie :ico_oczko:
U nas pogoda nie za ciekawa, zastanawiam sie co bede porabiala caly dzien. Wczoraj spalam na lezaczku na sloneczku :-D
Moze dzisiaj pojade na targ pochodzic sobie :ico_haha_02:
opalilas sie chociaz,leniwcu :-D ???...u mnie to i dzis jest pieknie na dworku,wiec pewne posiedze przed chatka:)

[ Dodano: 2009-04-23, 11:05 ]
Haha i kupilam sobie na allegro spodnie jeansowe, i wczoraj mi przyszly. Oczywiscie kupilam rozmiar M i znowu za duze, wiec mam nadzieje przytyc w tej ciazy :-D
nie martw sie,od tego lezenia dupsko urosne,hehe

Awatar użytkownika
megi5566
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3536
Rejestracja: 04 lis 2008, 12:04

23 kwie 2009, 11:14

nie martw sie,od tego lezenia dupsko urosne,hehe
no czekam, czekam :-D a tu na razie tylko brzuch rosnie :ico_olaboga:

Mnie tez juz zaczal przeszkadzac, szczegolnie w nocy, wierce siena lozku i ciezko mi zmieniac pozycje, a moj maluch to w nocy upodobal sobie jakies mecze pilki noznej w brzuchu, bo kopie i kopie. Wczoraj np, patrzylismy z moim na czas, i kopal od okolo 23.00 do 00:00, potem poszlam spac i juz nie mierzylam :ico_sorki:
Ale nieraz budze sie o 4.00 i tak patrze na zegar, a On kopie do 6.00 albo 7.00 a caly dazien praktycznie ciiiiszzzaaa :-D

Awatar użytkownika
rybcia82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2068
Rejestracja: 22 wrz 2008, 12:26

23 kwie 2009, 11:39

megi5566, tak to juz z dziecmi jest-mam tylko nadzieje,ze im sie odmienia pory kopania na pory snu,bo ja nocnego zycia nie prowadze:) -juz :-D

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

23 kwie 2009, 11:58

juz go do lazienki wyganiam jak pali
to wyganiaj na dwór może odechce mu się wyłazić i rzuci, bierne palenie też szkodzi ;-)

malutkaniunia :ico_brawa_01: za syneczka jeszcze ode mnie, fajnie że jesteś zadowolona wkońcu z gina

Tak wogóle to witam, chciałam sobie dzisiaj na targu jakieś buty kupić do jazdy i tuniczkę ale okazało się że nie ma nic co by mi się podobało i wróciłam z pustymi rękami :ico_noniewiem: teraz tylko allegro.pl zostało :ico_oczko:

Awatar użytkownika
mariquita
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2870
Rejestracja: 05 sty 2009, 14:44

23 kwie 2009, 12:11

witajcie!!!
u nas na Mazurach kolejny piekny dzień :ico_brawa_01:
Ach zrobiłam badania a potem znów poszłam na zakupy :ico_wstydzioch:
kupiłam pieluszki tetrowe białe i kolorowe i flanelową - jakie piekne wzory :ico_brawa_01:
czapeczkę......a potem zaszłam do szmatexu :ico_puknij: bo była dzis dostawa - największy w mieście- wiecie że tam się ustawiają kolejki przed otwarciem :ico_puknij: :ico_olaboga: :ico_puknij:
i tam to już zaszalałam - ciężko zliczyć ile kupiłam ale wyszłam z pełną reklamówką za jedyne 40 zł :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i większość z h&m lub next.
na tym wolnym przehulam całą kasę :ico_olaboga: :-D

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

23 kwie 2009, 12:14

czesc dziewczynki :-)
sierpniowka pytalam o te rzeczy bo planuje kupic okrycie z tej firmy
piszecie o zakupach nie nie mam nic procz tych ciuszkow no i tych kosmetykow no i tych rzeczy od bratowej no ale tez nie mam gdzie tego trzymac wiec sie nie spiesze jeszcze bardzo komode kupie i wtedy moge szalec :ico_oczko:
kopniaki-u mnie czesto sie nie zdarzaja a widze ze u was pelne szalenstwo mam nadzieje ze to nic nie oznacza w moim przypadku bo dosyc mam juz zmartwien przy tej :ico_ciezarowka:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość