Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

23 kwie 2009, 13:20

hej hej
ja od rana w garach :ico_puknij: a u sasiadow z dolu remont :ico_zly: caly dzien tylko wierca i wierca :ico_zly: maly nie moze zasnac przez to. teraz zrobili sobie chyba przerwe i w koncu zasnal. maz w pracy ale tylko do 15 wiec jak wroci to bedzie pyszny obiadek. dzisiaj zupka jarzynowa i nalesniki z mieskiem mielonym w sosie serowo-czosnkowym :-D
ananke fajny projekt. my tez bedziemy szukac ale parterowego domku ewentualnie z malym poddaszem tak na 1 pokoik gora 2 + lazienka :-)

u nas bardzo cieplo - 20 stopni, ale nie ma sloneczka :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

23 kwie 2009, 13:30

Ananke fajny dom ale my chcemy parterowy ...wiec odpada
po usg ok wszystko w porzadku tylko w lewym jajniku pecherzyk jest dominujacy o 8 mm ale podobno to sie ustabilizuje i na kontrole mamy isc.... no a ja chyba Klaudie zachwalilam bo cos zaczyna marudzic.... najwidoczniej koleczki jej jeszczze nie chca przejsc... dziwna sprawa.... ale usnela. mam nadzieje ze bedzie ok jestem u mamyt ja padam z silk nosze opaske na buzi zeby malej nie zarazic ale nie mam sil sie nia opiekowac ...a musze... bo nikt za mnie tego nie zrobi.... tragicznie sie czuje nawet z nią pogadac nie moge ;( :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

23 kwie 2009, 13:45

fajny dom ale my chcemy parterowy
no teraz to parterowe najbardziej chyba popularne:))
wspolczuje...wykuruj sie jak najszybciej zeby mala nie zarazic :ico_olaboga: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

23 kwie 2009, 14:12

a my juz po spacerku..dzis sasiadka opracowała taka trase ze prawie 3 godz chodzenia..zmeczona jestem ae super sie czuje ztakim zmeczeniem..młodą trochę wytrzęsło zjadła i spi dalej :-D :-D

a ja poxniej racuszki zrobię bo chce zeby świeżutkie były jak P z pracy wroci :-D :-D tylko chyba zrobie z połowy porcji bo osttanio tyle mi wyszo ze musiałam wyrzucić :ico_olaboga:

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

23 kwie 2009, 14:22

ja już wróciłam od fryzjera, zadowolona :-D
synuś był z teściową na ogródku :-)

Marcia podrzuć przepis na racuchy z jabłkami :ico_sorki: :ico_sorki:
milutka super, że wszystko dobrze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

23 kwie 2009, 14:35

ja już wróciłam od fryzjera, zadowolona :-D
a gdzie foteczka??
Marcia podrzuć przepis na racuchy z jabłkami :ico_sorki: :ico_sorki:
a bardzo prosze

0,5 litra mleka podgrzewamy lekko
rozpuszczamy w nim 3/4 kostki drożdży
dodajemy 3 łyżki oleju, 2 łyzki cukru i 1 jajko i szczyptę soli
do tego dodajemy mąki tyle zeby sie ciasto zrobiło bardzo gęste...ja niesety daje tak na oko wiec nie wiem ile...potem odstawiam do wyrosniecia..a na samym koncu doddaje pokorojone w kosteczke jabłka :-D :-D

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

23 kwie 2009, 14:55

a gdzie foteczka??
zrobie jak wrócę, bo zaraz idziemy na spacerek :-D

[ Dodano: 2009-04-23, 14:56 ]
a bardzo prosze

D
dziękuje :-D , kupię jabłka i przy okazji zrobię :-)

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

23 kwie 2009, 15:02

zrobie jak wrócę, bo zaraz idziemy na spacerek :-D
to czekam czekam :-D :-D

dziewczynki mam jeszcze pytanko..co ile zmieniacie smoczki dzieciom w butlach i te takie do cumlania :-D :-D

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

23 kwie 2009, 15:06

dziewczynki mam jeszcze pytanko..co ile zmieniacie smoczki dzieciom w butlach i te takie do cumlania :-D :-D
ja zmieniłam wszystkie po 3 miesiącach, a podobno trzeba co 2 miesiące zmieniać :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

23 kwie 2009, 16:10

My już po zakupach i obiedzie. Nasz znajomy jest wolny w przyszłym roku :ico_sorki: , także wstępnie go zaklepaliśmy do budowy domu.
ja też zaczęłam budowę domu, ale bank nie chciał żaden ze mną gadać.... mam projekt nawet do sprzedania, niewykorzystany :ico_sorki: podesłać Ci linka :-D
dom fajny i nawet wielkość podobną chcemy - tak 130-140 metrów użytkowej, ale my mamy jeden problem: wejście będziemy mieli od wschodu, a wyjście tarasowe potrzebujemy na północ, więc wszystkie klasyczne domy ułożone z wyjściem tarasowym naprzeciwko wejścia do domu odpadają.
Dlatego mamy taki problem z projektem. Też szukamy z dachem dwuspadowym, ale domy z takim usytuowaniem według stron świata jakiego potrzebujemy najczęściej mają czterospadowy.
my tez bedziemy szukac ale parterowego domku
ale my chcemy parterowy ...wiec odpada
my chcemy z poddaszem użytkowym, takie domy są najbardziej ekonomiczne pod względem ogrzewania - przy tym samym metrażu mają o wiele mniejszą kubaturę niż parterowe.
dziewczynki mam jeszcze pytanko..co ile zmieniacie smoczki dzieciom w butlach i te takie do cumlania :-D :-D
uspokajacza wymieniłam po jakiś dwóch miesiącach na inny kształt, bo okazało się, że Bartek nie potrafi ssać smoczka anatomicznego Canpola i zmieniłam mu na symetrycznego. a jakiś tydzień temu wymieniłam na Aventa od 3 do 6 m-cy, bo tamten był już za mały.
A od butelek jeszcze nie wymieniałam, bo młody pije tylko herbatkę raz lub dwa razy dziennie.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości