Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

24 kwie 2009, 00:19

Witam czerwcowki!
Wczoraj odwiedzila mnie kolezanka z czteromiesiecznym synkiem. Takze spedzilismy caly dzien razem. Bylam po ich wizycie teoche zmeczona i bardzo spiaca, wiec juz nawet komputera nie wlaczalam. Ciesze sie,ze mam kolezanke z dzieckiem w Londynie, tylko mieszka bardzo daleko. Ja na polnocy ona na poludniu. Mysle,ze od czasu do czasu na pewno bedziemy sie spotykac. Dzisiaj caly dzien sprzatalam, robilam zakupy, pralam, gotowalam i za chwilke wezme prysznic i bede miala spanie :-) Chyba zadne bole tej nocy mnie nie zdolaja obudzic.
ramonka, ja tez mam te bole w podbrzuszu. Z tego co sie orientuje, to miesnie sie rozciagaja.
Ilka79, ja wlasnie wyczytalam w ksiazce, ze macica moze sie obnizyc nawet do 3 tygodni przed porodem, ale najczesciej sa to 2 tyg.

A Wy jak sie czujecie? Ja ogolnie to czuje sie troche oslabiona i senna.

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

24 kwie 2009, 09:50

ziolo007, dobrze ze jestes, bo juz faktycznie myslalam ze cos nie tak :ico_sorki:
Super ze miło spedzilas dzien i masz tam kolezanke :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Mysle ze moze wymienimy sie numerami tel i jak ktoras pojdzie rodzic to bedziemy na bierzącao??
Z tego co sie orientuje, to miesnie sie rozciagaja.
tez mi sie tak wydaje, bo ja najbardziej czuje to po sprzataniu, wieszaniu prania jakby faktycznie miesnie :ico_noniewiem:
A Wy jak sie czujecie? Ja ogolnie to czuje sie troche oslabiona i senna.
no ja jak zwykle czuje sie dobrze, zmeczenie mnie nie łapie ale zaczynam meczyc sie w nocy bo wstaje sikac a wczesniej mi sie to nie zdarzało, dzis po 4 sie zwlekłam z łozka pierwszy raz :ico_noniewiem:

monis
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1983
Rejestracja: 07 lis 2008, 14:06

24 kwie 2009, 10:04

zaczynam meczyc sie w nocy bo wstaje sikac a wczesniej mi sie to nie zdarzało
ja wstaje siku tak z 4 razy w nocy i z samego rana tak koło 6
A Wy jak sie czujecie? Ja ogolnie to czuje sie troche oslabiona i senna.
ja tez ciagle czuje sie słaba i taka zmęczona
Brzuch mam ostatnio dość twardy i to coraz częściej nie wiem czemu tak sie dzieje na szczęście w srode juz mam wizyte u lekarza bo te bóle troszke mnie niepokoja choć mały sie rusza i to bardzo

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

24 kwie 2009, 10:20

ja wstaje siku tak z 4 razy w nocy i z samego rana tak koło 6
matko moja :ico_olaboga:
to mnie teraz przeraziłas :ico_szoking:
a od dawna tak masz? bo Ty całe 3 tyg do przodu :ico_oczko: juz wiem czego sie spodziewac :ico_oczko: :ico_oczko:
Brzuch mam ostatnio dość twardy i to coraz częściej nie wiem czemu tak sie dzieje
moj tez jest twardy ale ja mam wrazenie ze cały czas, ale byc moze to dlatego ze nie jest bardzo duzy a mała rosnie i sie tak napina :ico_noniewiem:

ewusia75
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 185
Rejestracja: 18 paź 2008, 22:51

24 kwie 2009, 11:45

Piszecie o twardniejacym brzuszku a bierzecie no-spe czy raczej nie?Ja mam lek podobny do no -spy bralam go przez 2 tyg.ale brzusio i tak twardnieje dzisiaj nic nie wzielam i zobacze jak bedzie.Ja za to budze sie o 3 i nie moge zasnac dzisiaj np zasnelam o 6 dobrze ze Olek ma ferie wiosenne chociaz to ostatnie dni.A tak wogole to moj brzuch strasznie mnie swedzi normalnie zwariuje!
buziaki

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

24 kwie 2009, 12:46

Piszecie o twardniejacym brzuszku a bierzecie no-spe czy raczej nie?
ja biore ale tylko jak mnie boli :ico_noniewiem:
zreszta łykam magnez cały czas :ico_noniewiem:
A tak wogole to moj brzuch strasznie mnie swedzi normalnie zwariuje!
smaruj kochana ile wlezie bo to ponoc jak sie rozciaga skora i zeby rozstepy sie nie zrobiły :ico_sorki: :ico_sorki:

Ilka79
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 929
Rejestracja: 05 wrz 2007, 04:14

24 kwie 2009, 15:19

Dziewczyny, ja z tym spanie mam tak samo, dosc ze chodze sikac czesto i to mnie meczy od poczatku ciazy to do tego obudze sie okolo 3 w nocy i dalej juz spac nie moge.

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

24 kwie 2009, 15:50

Hej dziewczyny
:ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: ja to dzisiaj jestem zalamana.
Rano odwiedzila nas wlascicielka domu i powiedziala, ze musimy sie wyprowadzic, bo mamy umowe holiday i w takim wypadku dzieci nie moga mieszkac. Zalamalam sie, bo tak wszystko przygotowywalam, a jakas baba mi bedzie mowic, ze mam sie wyprowadzic z brzuchem pod broda, a jeszcze lepiej to z noworodkiem. Wszystko juz nawet urzadzilam.
Jak ta baba sobie poszla to ja sie oczywiscie rozplakalam. Maz jeszcze byl w domu, wiec zadzwonil do pracy,ze bedzie pozniej, bo mnie nie chcial samej zostawic w takim stanie.
Zadzwonilam do polskiego ksiegowego, bo nie znam sie za bardzo na angielskim prawie. W takim wypadku moge ubiegac sie o mieszkanie socjalne i powinnam to wykorzystac, ze wlascicielka chce nas wyrzucic. Nie jest latwo znalezc mieszkanie bedac w ciazy czy z dzieckiem. Po prostu zrobilo mi sie cholernie przykro :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: Nie dosc,ze sie stresuje porodem, to jeszcze te problemy z mieszkaniem.

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

24 kwie 2009, 19:32

Rano odwiedzila nas wlascicielka domu i powiedziala, ze musimy sie wyprowadzic, bo mamy umowe holiday i w takim wypadku dzieci nie moga mieszkac
matko to jakies porypane :ico_olaboga: :ico_olaboga:
Wiem ze trudno teraz o tym myslec ale moze faktycznie powinniscie sie zaczac starac o mieszkanie :ico_noniewiem: bo pewnie i tak trzeba bedzie cos znalesc jak musicie sie wyprowadzic :ico_sorki:
A co ten ksiegowy na to? Ona moze was tak po prostu wyzucic dlatego ze bedzie dziecko?

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

24 kwie 2009, 20:59

ramonka, prawo tutaj jest takie, ze nie mozna wyrzucic matki z dzieckiem. W kazdym badz razie musimy zaczac sie rozgladac za jakims mieszkaniem gdzie spokojnie w trojke mozemy mieszkac. Przyznam,ze bardzo duzo nerwow mnie to kosztuje. No i wydatek bedzie spory na pewno. Gratow to sie nazbieralo tyle, ze masakra. Juz sie troche uspokoilam. Musze sie pozbierac i jakos sobie poradzimy. Chociaz to trudna jest dla mnie sytuacja.
Kazdy ksiegowy kazal isc do councilu, oni wspolpracuja z agencjami i pomagaja znalezc mieszkania, ktore sa tansze niz gdybysmy na wlasna reke chcieli szukac. Moze akurat sie uda.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość