Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

03 kwie 2008, 10:44

Dzięki dziewczynki, jak wrócę to napiszę co i jak. :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

03 kwie 2008, 11:50

Kochane, wklejam Wam fotkę ze spacerku niedzielnego
Obrazek

I jeszcze wczorajsze. Tak mi Kinga zasnęła wczoraj, po ponad godzinnej walce o spanie.
Obrazek

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

03 kwie 2008, 12:46

cześć dziewczynki, no ja juz wróciłam.
Udało mi się wszystko wytłumaczyć i jeszcze lekarz pochwalił mój angielski.
Dostałam narazie zwiększoną dawke citolopramu, czyli tego leku co brałam , biorę teraz 40 mg, i to przez dw a tyg mam brać, a po tych 2 tyg ma mi lekarz zmienić na inny lek, no i za dwa tygodnie maja coś postanowić z moim psychologiem, mam nadzieje że będzie to szybko, bo poczułam że to czas że powinnam iść, dla mojego dobra, dla dobra mojej rodziny, dla dobra mojego małżeństwa. Zależy mi na tym wszystim jak cholera.

Ania, slicznie Kingusia zasnąła, fajny ma też rowerek , my myslimy o kupnie rowerka dla Antosia na 2 urodzinki.

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

03 kwie 2008, 12:51

witam :ico_haha_01:

Maggie, kochana trzymam kciuki żeby wszystko było ok :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: .jestem z Tobą.
Maggie pisze:Zależy mi na tym wszystim jak cholera.

bo to jest najważniejsze-dom,rodzina i szczęście wszystkich :ico_sorki: :ico_sorki:

Ja dziś znowu mam nocke :ico_placzek: :ico_placzek: już mam ich dość ale musze je mieć bo nie mamy opiekunki :ico_placzek: :ico_placzek: wczoraj miała zabieg dziś ide ją odwiedzic bo leży w szpitalu w którym pracuje

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

03 kwie 2008, 13:35

Aniu, az sie zasmialam jak zobaczylam Kingusie spiaca :-) , bardzo wygodna sobie odrala pozycje do spanka :-D

Maggie, wszystko bedzie dobrze, trzymam kciuki zeby juz niebawem wszystko wrocilo do normy, jestem z Toba Kochana!!!!

Ja dziś znowu mam nocke :ico_placzek: :ico_placzek: już mam ich dość


Justynko, Ty nasz biedaczku :ico_pocieszyciel: , podziwiam Cie, ze dajesz rade!!! :ico_sorki:

diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

03 kwie 2008, 15:14

dziendoberek :ico_haha_02:


Alez wiosenny dzione dzis mielismy ... dwa razy na spacerze , teraz Kourosh smacznie spi :ico_brawa_01:

Maggie ... ja rowniez trzymam kciuki za Ciebie kochana :ico_haha_02: wszystko bedzie dobrze ... na pewno uda sie tobie przegonic chmury !

Justynka ... nie win sie , kazdy ma chwile slabosci kiedy nie moze juz zapanowac nad sobe ... podziwiam ciebie :ico_sorki: ,ze tak ciezko pracujesz ... wycaluj, wysciskaj ade :ico_haha_01: ona na pewno juz zapomniala :ico_haha_02:

Kristi Pracusiu :ico_nienie: nie wolno sie przemeczac :ico_nienie: buziaki dla Twoich szkrabow :ico_buziaczki_big:

Mama_Kingi ... super zdjecie cory :-D padla jak sliwka w komot tylko zapomniala sie polozyc :ico_smiechbig: niekonwencjonalna pozycja :ico_haha_01: a czy mi sie zdaje czy juz dawno obiecalas swieze zdjecia nonono? :027: ze mialas niby odebrac aparat fot. od babci ... o ile sie nie myle :ico_wstydzioch:

A co z iza? mam nadzieje,ze juz bidulka czuje sie lepiej :ico_noniewiem:
A ja znowu niechcacy, sama nie wiem kiedy skasowalam zakladke, gdzie mialam wpisany adres bloga Mateuszka ... to juz chyba setny raz ... wciaz cos psoce na tym kompie ... czy ktos mnie moze poratowac? :ico_wstydzioch: :ico_sorki:

I iwonka juz dawno nei pisala ... jesli to czytasz to : trzymaj sie babosko! :ico_haha_02:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

03 kwie 2008, 17:12

My wróciliśmy z zajęć i Antolek padł, obudziłam go żeby coś zjadł, ale od razu zwymiotował....nie wiem co się stało, ma stan podgorączkowy....
Położyłam go jeszcze spać, trudno, najwyżej bedziemy siedzieć do pózna, ale jak się tak dziecina żle czuje to niech odeśpi swoje. :ico_noniewiem:

Justynko kochana, strasznie cię wymęczą te noce...trzymaj się, ja też Cię podziwiam...ale cóż jak trzeba to trzeba... :ico_noniewiem:
diem, ja niestety nie mam adresu bloga Mateuszka, ale chyba Ania ma ...
Fajowo że sie wyspacerowoliście :-D

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

03 kwie 2008, 17:15

http://mateuszek.dzidzi.pl - to adres bloga Mateuszka.
diem, obiecuję zrobić dziś fotki mego wielkiego brzusia i wkleić je... :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2008-04-03, 17:24 ]
Obrazek

Obrazek

Fotki są słabej jakości- robione przed lustrem. Może później G. zrobi mi normalnie...

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

03 kwie 2008, 18:13

no nie daje rady z doczytaniem a i nie w tematach jestem :ico_wstydzioch: ale za megi trzymam kciuki a slowa kocham od Gabi tez jeszcze nie usyszelismy,tylko jak pytam jak kocha to zaciska piastki i steka :ico_haha_01: lub mocno nas tuli,za to swietnie mowi fuzk :ico_haha_01: pozatym auto,oko,ucho,juja na zuzie,siku,pupa...malo ale i tak cieszy :-)
u nas dzis ladnie i cieplo a zadko zeby deszczu nie bylo wiec wszyscy sie ciesza.Teraz mi Gabi padla na kanapie,oj bieda bedzie wieczorem ale padnieta byla bo nie spala jak zawsze o 14 bo mialysmy wizyte u pielegniarek w osrodku.spisywali szczepiania i td i teraz sobie Gabi odsypia :ico_haha_01:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

03 kwie 2008, 18:57

Ania super brzusio, jaki już pokazny :ico_brawa_01:
Zubelek mój Antolek też spał dzisiaj pozno w dzień , ale zle sie czuł, także nie żałowałam mu tego snu. Teraz wariuje znaczy że się lepiej czuje...
A Ty Zubelek jesteś w końcu w UK czy Irlandii?
mama-emilki pisze:Maggie, jestes dzielna kobieta, trzymam kciuki żeby wszystko było OK

Dzięki Gabi

Dziekuje wszystkim Wam za ciepłe słowa.

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość