Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

24 kwie 2009, 20:00

halo dziewczyny a wy gdzie dzisiaj sie podziewacie,pewnie na spacerkach,moj mały wstał o 15 zjadł zupke i poszlismy do mojej mamy,po drodze odebralam małą na szczescie moglam wczesniej,i wrócilismy godzinke temu,ale mały mi zasnął po drodze i tak spi do teraz :ico_haha_01: ciekawe o ktorej sie obudzi :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

24 kwie 2009, 20:03

Czesc :)

Marta to prawie pospalas dzisiaj! Te zabiegi dzialaja myslisz, czy to zbieg okolicznosci? :)
My dzisiaj sredniawo - noc niby dobrze, zasnela o 20, a pozniej pobudka o 1.30, 3.00, 5.30 no i tu juz koniec spania, wiec od 6 jestem na nogach bo te pol godzinki byla ze mna w lozku i szalala, wbijajac mi palce we wszystkie mozliwe czlonki :D az mialam ochote jej oddac!!

a moj szkrab szaleje :/ dzis bylysmy w 6 na spacerze :) 3 mamy i 3 dzieciaczkow, i nie bylo nas 4h :O mala teraz szaleje w lozeczku, nie podoba mi sie to stanie z jednego powodu - kiedys moglam ja dac do lozka jak pojekiwala i i tak zasnela, a teraz mi wstaje na nogi i sie cieszy i krzyczy a ja musze do niej wstawac bo boje sie ze spadnie na bok :/ a mala zaczela stac trzymajac sie tylko jedna reka :ico_zly: :ico_zly: w ogole spacer ja nie cieszy, na rekach nie chce robi wszystko zeby wyladowac na ziemi albo sobie stana, no i co chwile ja wyciagam z wozka pokazujac trawe, piasek itp

Poza tym chyba 5 jak minie 7 miesiecy juz rzuce to karmienie :P nie moge sie troche zmobilizowac, ale od 7 zaczynaja sie juwenalia :D no i grillowanie itd itp no ale z drugiej strony zauwazylam ze ona mi usypia czesto przy piersi np w ciagu dnia jak jestem padnieta i chce sie zdrzemnac to piers daje i po 5 minutach spi.. w ogole butli mi ostatnio nie chce! (Swoja droga stoi juz w tym lozku dobre 10 minut :/ ) obnizylam je dzis na samiutenki dol, bo juz balam sie ze ze srodkowego wypadnie.

Utworzylam dzis rachunek oszczednosciowy i mam zamiar odkladac kase na wakacje! :D Mojemu M nic nie powiem i jak powie, ze nie mamy kasy na wakacje to mu zrobie niespodzianke!! :D jestem taka genialna :P
Zapisalam nas tez do dentysty :) a silownia dalej czeka i czeka :) moze sie doczeka, bo jak potrzasam tylkiem to lata jak broda Indyka :P (takie dziwne skojarzenie, bo ona tez takawa flaczysta :) i zwisajaca :)

Ide ogladac serial i posprzatac w domu, bo jedzenie Niny lezy na ziemi, tylko co z Nina? Musze ja chyba dostawic do cycka kurde no i tak ladnie zasypiala - po co to wszystko? skoro teraz jak jej nie dostawie to bedzie mi szalec do 23 :/

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

24 kwie 2009, 20:54

Pati będziemy o was myślec i czekać aż do nas wrócisz ,opiszesz każdy dzień małego :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: no i oczywiście musisz robić fotki synkowi i potem nam wkleisz :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ogole spacer ja nie cieszy, na rekach nie chce robi wszystko zeby wyladowac na ziemi albo sobie stana, no i co chwile ja wyciagam z wozka pokazujac trawe, piasek itp
to jest niesamowite jak te nasze dzieci ciągnie do odkrywnia swiata trawa jest najlepsza do szkubania Nina juz wsadza do buzi trawe bo Antek już zaliczył kwiatka :ico_szoking:
Utworzylam dzis rachunek oszczednosciowy i mam zamiar odkladac kase na wakacje! :D Mojemu M nic nie powiem i jak powie, ze nie mamy kasy na wakacje to mu zrobie niespodzianke!! :D jestem taka genialna :P
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: tak jesteś genialna poprostu twój M padnie z wrażenia :-D :-D
Mmarta pytałaś czy Antek ruszył z dnia na dzień najpierw zaczoł chodzic jak rak do tyłu odpychał się rączkami , no i przy tym zaczoł ćwiczyć nózki i podpieranie na rączkach , rechabilitantka kazała mi kłaść małego przez swoją noge i pilnować zeby mały nie prostował nóg jak się podnosi i tym sposbem mały zaczoł siedziec na swoich kolankach i podciągać się ( pudełka ) mały złapał równowage a potem zaczoł sam siadać .Ja praktycznie pół dnia z nim siedziałam na macie i się bawiliśmy ,co chwile go przez noge przekładałam i to cały sposób :ico_oczko: Mozna spróbować
Ja dziś byłam na zakupach Antek podrywał ekspedientki i to seryjnie smiał się do nich i gadał z nimi :-D :-D i cały czas gadał do ludzi na ulicy :ico_olaboga: mała gaduła

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

24 kwie 2009, 21:47

Wpadlam sie z Wami pozegnac, jak tylko bede miala mozliwosc to do Was cos skrobne, co u nas slychac. Fotki bede robila i na pewno wkleje.

Sklikania :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

24 kwie 2009, 22:29

Agusia1982, ja Ci zazdroszcze takiego spioszka :ico_brawa_01:
Nicolasek od poczatku tak Ci slicznie w dzien spal i widze ze mu zostalo :ico_brawa_01:

Sarenka moze faktycznie ma na marchewke uczulenie :ico_noniewiem: oby nie :ico_sorki: , moze to taka lekka nietolerancja :ico_noniewiem: i minie mu za 2 lub 3 tyg jak znowu sprubujesz dac mu marchewke :ico_sorki:

yoanna, nie wiem czy to zbieg okolicznosci czy Igusi pomagaja te zabiegi :ico_noniewiem: wiesz ciezko to stwierdzic ale jednak mysle ze maja cos z tym wspolnego- bo po kazdym zabiegu jest lepiej :ico_sorki:
a ja bylam juz zrozpaczona :ico_noniewiem: od 3 miesiaca wstawalam do niej co godzine :ico_olaboga:

slonko2008, dziekuje Ci kochana :ico_sorki: za rady :ico_sorki: wyprobuje jutro :-D zobaczymy czy Igulek tez zaskoczy tak szybko jak Antek :ico_sorki:

Adia :-D fajnie ze juz jestes :-D a wiesz ze Igolina miala jelitowke :ico_noniewiem: a teraz Marcin ma :-D ja sie dzielnie trzymam :-D

Kurcze we wtorek lece do Polski :-) ale nie mam tam neta :ico_zly: wkurza mnie to

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

24 kwie 2009, 22:34

witam dziewczynki !

My po wizycie u lekarzy A wiec Weronia stoi na wadze bo wazy
8650kg
80cmdł
42cm obw gł
46 cm obw kl
Ćo do wagi to z 97 centyla spadal na 75 ale lekarka powiedziala ze to i tak nie ma powodu do zmartwienia ze i tak jest bardzo duza a w ogole patrzac na wage u rodzeniowa to super sie rozwija :ico_oczko: Szczepionke przyjela bohatersko :ico_brawa_01: w ogole nie plakala mimo iz mowily ze bardzo bolaca Po raz pierwszy obylo sie bez temeratur :ico_brawa_01: wiec super
Pati85, No to trzymaj sie ta z naszym kudlaczkiem i jak tylko gdzies sie dorwiesz do neta to napisz co u ciebie :ico_sorki:
yoanna, Niunia jest przeslodziuchna a ty rzeczywiscie jestes chudzinka ja tez bym tak chciala ale jakos ze mnie werka tak nie sciaga i dalej grubas ze mnie :ico_placzek:
Powiedz jakie to nie sprawiedliwe jedna kobitka wysycha w oczach a druga pozbyc sie tego nie moze nie moglo by to byc sprawiedliwie podzielone ? A Weronka tez podobna mine robi tylko ze tak oddycha przy tym jak piesek tzn wiecie tak wdzycha i wydycha powietrze szybko az czasem tak zachrzaknie jak swinka he he he :-D
Ubaw ma przy tym popaachy :-D

Co do jajeczka to ja Weronice podaje co 2 dzien pol zolteczka scieram przez sitko do zupki jarzynowej Inaczej nie prubowalam wiec nie wiem ale narazie nie bede inaczej probowala
rechabilitantka kazała mi kłaść małego przez swoją noge i pilnować zeby mały nie prostował nóg jak się podnosi i tym sposbem mały zaczoł siedziec na swoich kolankach i podciągać się
No to fajnie ja tez musze z Werka tak pocwiczyc :ico_oczko: A kochana zapytam bo nie wiem czemu wy jezdzicie do rechabilitantki bo albo zapomnialam albo nie doczytalam?

[ Dodano: 2009-04-24, 22:41 ]
Kurcze we wtorek lece do Polski :-) ale nie mam tam neta :ico_zly: wkurza mnie to
kochana to baaarzdzo nie dobrze
nie wiem czy to zbieg okolicznosci czy Igusi pomagaja te zabiegi :ico_noniewiem: wiesz ciezko to stwierdzic ale jednak mysle ze maja cos z tym wspolnego- bo po kazdym zabiegu jest lepiej
jakie zabiegi czy ja znow czegos nie docztyalam?Matus i co skontaktowalas sie z miszka? Martwie sie troche o nia :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

24 kwie 2009, 22:49

jakie zabiegi czy ja znow czegos nie docztyalam
chodze z Igolinka do Osteopaty :ico_noniewiem: niby nie mogla spac bo ja glowka bolala(po porodzie kleszczowym) :ico_placzek: i nie mogla wejsc w faze snu glebokiego-dlatego co godzine sie budzila a ta osteopatka niby ma zrobic tak ze jej ta glowa bolec nie bedzie i bedzie lepiej spala :ico_sorki:
skontaktowalas sie z miszka? Martwie sie troche o nia
jutro sie z nia skontaktuje bo ona ma weekendy wolne wiec jak sie rano nie odezwie to ja zmartretuje juz :ico_sorki: obiecuje :ico_sorki:
a gdzie Wiola ???
Danami sie wydaje ze Weronisia ma bardzo dobra wage :ico_sorki: a dawno juz dajesz to zoltko???Kurcze ja tez musze zaczac dawac bo ja jeszcze nie dawalam :ico_noniewiem:
Ile wam dzisciaki jedza np,kaszki jak robicie z miseczki???????????????????????????????????? albo odiadku????

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

24 kwie 2009, 23:02

A kochana zapytam bo nie wiem czemu wy jezdzicie do rechabilitantki bo albo zapomnialam albo nie doczytalam?
jezdzImy bo mały jak się urodził to miał drżenie rączek i długo zaciskał piąstki wiec było podejrzenie ze ma napięcie mięsniowe :ico_noniewiem: i dlatego trafiliśmy na wczesna interwencje a tam od razu wysyłają do psychologa patrzy czy dziecko robi to wszystko co rąbią dzieci w jego wieku , logopedy bada napięcie narzadów mowy itp no i na rehabilitacje na ćwiczenia
Ja jestem zadowolona i to barddzo przynajmniej jestem spokojna ze mały jest pod kontrolą i na bierząco wiem co mały moze robić a na co jest jeszcze za mały naprzykład wstawanie jest za wczesnie i choć sama rehabilitantka widzi ze on stoi i się strasznie do tego garnie to mówi zeby jednak pozwolic mu na etep raczkowania bo to potem tez ma wpływ na dziecko w wieku starszym ( ja też o tym słyszałam na studiach wiec wierze ) ćw trwają tylko 30 min i musimy jezdzić tam teraz co 2 tygodnie
Antek bardzo lubi ćwiczyć
:-D
Kurcze we wtorek lece do Polski ale nie mam tam neta wkurza mnie to
nic tylko kawiarenka internetowa i już jesteś z nami :-D :-D a tak na powaznie to nie fajnie będziemy czekać na wieści
wbijajac mi palce we wszystkie mozliwe czlonki :D az mialam ochote jej oddac!!
jejku to straszne co te maluchy potrafia zrobic tymi paluszkami ale poczekajcie jak będą miec więcej zebów :ico_olaboga: Antek mnie gryzie ciągnie za włosy mały łobuz
A co do min to Antek też już robi takie grożne miny albo sie obraza na mnie przekomicznie wygląda
Dobra ide spać papa

[ Dodano: 2009-04-24, 23:07 ]
Ile wam dzisciaki jedza np,kaszki jak robicie z miseczki???????????????????????????????????? albo odiadku????
no więc tak obiadek ze słoiczka np marchewka zupka jarzynowa cały słoik
kaszka zrobiona z 130mlwody i 4/5 łyzeczek wszystko :ico_noniewiem: normalnie mały głodomor narazie przystopowałam z dawaniem soczków mały dostaje wode i bardzo lubi pozatym dostaje brokuły i deserki z słoiczka albo przetarte owoce
jutro sie z nia skontaktuje bo ona ma weekendy wolne wiec jak sie rano nie odezwie to ja zmartretuje juz obiecuje
no moze jutro da nam znac co u niej będzie miec wiecej czasu niż w tygodniu

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

25 kwie 2009, 10:25

no więc tak obiadek ze słoiczka np marchewka zupka jarzynowa cały słoik
kaszka zrobiona z 130mlwody i 4/5 łyzeczek wszystko normalnie mały głodomor narazie przystopowałam z dawaniem soczków mały dostaje wode i bardzo lubi pozatym dostaje brokuły i deserki z słoiczka albo przetarte owoce
Iga na maxa zje 50ml kaszki i malenki sloiczek obiadku na caly dzien :ico_noniewiem:
mam nadzieje ze zacznie jesc wiecej :ico_sorki:
a co do tych rechabilitacji to masz racje super sprawa :ico_brawa_01: dobrze ze sie tak Antkiem zainteresowali i objeli go super opieka :ico_brawa_01:
no i zawsze wiesz co mozna a co nie :-D
my zaraz do sklepu a potem troche posprzatac musze :ico_noniewiem:
wczoraj ugotowalam obiad na 2 dni a Marcin mi w nocy wyjadl i jestem wkurzona :ico_zly: nie wiem co dzis na obiad zrobic :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

25 kwie 2009, 11:05

hejjj

marta--albo mi sie cos pokorbilo albo zle doczytalam.MYslalm ze nie dajesz Igusi nic prucz piersi :ico_noniewiem: Jak ci caly sloik zjada to jest super.Ja odstawilam wszelkie potrawki i czekam az zelzeje alergia,a zwlaszcza zejda czerwonosci z polkow.
Co do zoltek,to jak kto woli ja nie daje,i przy pierwszym dzeicku tez dosc pozno zaczelam dawac,tzn dopiero w 8miesiacu.

Ktos pisal o nauce raczkowania,,chyba slonko?? :ico_noniewiem: Nie bardzo zrozumialam jak dac do zrozumienia by raczkowalo,w jaki sposob pomoc??

Yoanna--Ninka to silna kobitka.TEz bym sie bala ze wyleci z lozeczka.Ale Eryczek jest z drobnych menow wiec jak narazie nie mam takowych obaw.Nie staje,co jedyne ciagle robi to kotluje sie w rozne strony,przemieszcza po calym pokoju,no ale nie w sposob rachkowania tylko przeciagania jak zolnierz na wojnie:-)
co do wagi to tez mam z tym problem tzn mi to nie przeszkadza.Czym wiecej jem tym wiecej chudne--wogole nei rozumiem mojej przemiany materii :ico_noniewiem: Mialam wybrac sie na silownie,aerobik itd ale musze sobie wybic z glwoy bo nie chcce wygaldac jak anorektyczka :ico_placzek: :ico_placzek:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość