Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

24 kwie 2009, 12:52

Dzień dobry
A Wy gdzie? Pewnie wszystkie na spacerkach :ico_haha_01: .
Gabi, to dzisiaj wyjeżdżasz? Super. Życzę udanego spotkania.
Oj, ja też bym się chętnie z Wami w realu zobaczyła, pogadała...

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

24 kwie 2009, 14:10

Dzien dobry :-)
A my dzisiaj na zakupy pojedziemy,ale bardzo zimny wiatr wieje.. No a tak to nic nowego.

Gabi tez zycze Udanej Wycieczki i spotkanka.

Mama_Ania jakos tu cisza ostatnio.. i samej tak glupio mi pisac..

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

24 kwie 2009, 19:33

Hej.
Faktycznie, cichutko u nas :ico_placzek:
Ja dziś nie wychodziłam na spacerek. Strasznie rozbolała mnie głowa. Skończyło się na siedzeniu na balkonie. Dopiero popołudniu pojechaliśmy do G. rodziców i Kinga pobawiła się w piachu, Patryk posiedział w wózeczku...

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

25 kwie 2009, 11:24

Dzien dobry :)
A u nas dzisiaj Przepiekna Pogoda,jest super sloneczko i cieplutko.A Marcusek teraz spi,a ja zaraz ide z Nicolka do naszego ogrodka i mala bedzie w piaskownicy sie bawic,a ja musze zrobic porzadek maly w naszej Laubie bo tam bedziemy dzisiaj grillowac razem z tesciami.
Milego dnia wam zycze i do pozniej..

[ Dodano: 2009-04-25, 19:31 ]
A moje slodziaczki kochane spia.Dzisiaj byl Piekny dzien,dzieci sie ladnie wybawily na ogrodku w piaskownicy Marcusek i Nicolka mialy ucieche super dzien.A my fajnie sobie u nas w laubie pogrillowalismy i pogoda byla bajeczna.A jutro ma byc jeszcze cieplej takze to juz pewne ze jutro pojedziemy z dziecmi do takiego Parku Rozrywki i tam jest dopiero Super .. Tyle atrakcjii dla dzieci,beda mialy moje slonka duzo radosci.
No szkoda ze was niema ale to normalne przy weekendzie. Buziaki.Pa.

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

25 kwie 2009, 19:34

Melduję się :ico_haha_01:


Ja już jakiś czas temu rozpoczęłam sezon grilowy :ico_wstydzioch:


U nas taka sobie pogoda - śweci słoneczko ale wieje bardzo zimny i mocny wiatr ....

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

25 kwie 2009, 21:43

I u nas było cieplutko. Byliśmy u mojego taty i Kinga wyszalała się na podwórku. Pobiegała, pograła w piłkę, pojeździła na roweryku (już wiemy, że będzie umiała sama jeździć- pedałować. To był rowerek dziewczynki, którą pilnuje taty żona).
U nas jeszcze sezon grillowy się nie zaczął, ale może jutro...? Pogoda zapowiada się cudowna
Aginka, jak dzieci? Zdrowe? Mało tu bywasz

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

26 kwie 2009, 00:16

Cześć dziewczynki. :-)

Wpadłam tylko sie przywitać, jutro napiszę coś więcej.

Nie mam weny.

Buziaczki .

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

26 kwie 2009, 08:55

Aginka, jak dzieci? Zdrowe? Mało tu bywasz

tak - bardzo mało tu buwam .... ale tak to latem ze mną jest - po pracy "kwitnę" z dziećmi na podwórku - międzyczasie nauka z Kapikiem - a gdy już wrócimy do domu muszę oś ugotowac , posprzątać wyprac..... same wiecie ..... ale jutro mam wolny dzień od pracy (urlop a wzasadzie odbiór za Wielki Piątek i soboty ) ...więc pewnie zagladnę :-)

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

26 kwie 2009, 19:06

Dzien dobry :)
I my juz tez w domku,po naszej wycieczce do Bajecznego Lasu(Märchenwald :-) ) Bylo Pieknie.Nicolka i Marcusek mieli zabawe,bylo hustanie,zjezdzanie ze slizgawki ogladanie i sluchanie bajek normalnie cudowny wypad.Byla z nami tez tesciowa i bylo Ok. Tez miala rozrywke i przyjemnosc sie pobawienia z wnuczka i wnusiem. A i karmilismy tez kozy takim specjalnym jedzonkiem,byly tez kroliczki i swinki morskie.Mozna sie tez bylo przejchac Kucykiem ale Nicolka jest jeszcze za mala na takie przejazdzki.Pozatym to bylo tyle atrakcjii ze Hej.. Pieknie..
A teraz moje dzieci juz spia,ostatnio jakos szybko zasypiaja no Marcusek to tylko raz spal w ciagu dzisiejszego dnia i byl juz zmeczony i ladnie spi,a Nicolka od rana od 7 00 na nogach wiec tez sie juz zmeczyla,i tak sie wyszalala i wybiegala w tym bajecznym lesie :->.

Gabi super ze wasz wypad sie udal,a moze jakies szczegoly?? Co tam robiliscie w tym Spamie??

Magda,Aginka zagladajcie smialo do nas :-)

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

26 kwie 2009, 21:21

Gabi oj przejezyczylam sie :-) Ale superowe takie spotkanko.. A moze jakies fotki beda?? Ja tez dzisiaj porobilam duzo zdjec,i tesciowa nam tez robila fotki ale nie bede was az tak zasypywac zdjeciami. No my tez mielismy dzisiaj piekny dzien.
Ciesze sie ze taka wycieczka takie spotkanko sie udalo.

A ja bede sie juz powoli kladla spac.Milej nocki :-) :ico_spanko:
:ico_spanko:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości